Şimdi Ara

Attığım mesaj konu altında mevcut ancak sayfayı açınca ekranda görünmüyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    alıntıladığım mesajın id'si: 149083666
    bu mesajlaşmanın geçtiği konunun id'si: 149057249

sayfayı açtığımda alıntılamış olduğum mesajda: "1 cevap geldi" butonu bile görünüyo, ancak bu butona bassam dahil kendi yazdığım mesaj ekrana gelmiyo. boşluk geliyo sadece, ne kullanıcı adım görünüyo, ne de mesajım. net bir hata var burada.

---

Ayrıca, kendi profil sayfamda kendi yazdığım mesajlar görünmüyor, profil sayfamda: "Tüm Gönderiler" ve "Sadece konular" diye iki seçenek var, ancak hangisini seçersem seçeyim sadece yeni açtığım konular çıkıyor. diğer konulara yazdığım mesajlarımı göremiyorum. Sadece "Bana özel - Hareket dökümü" içine girecek olursam diğer konulara yazdıklarımı görebiliyorum. Bu bir sorun değil mi?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 12 Mayıs 2021; 9:59:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• selam gönderdiğiniz mesaj silinmiş hocam. ondan görünmüyor. altıntılandığınız mesajın altında da altınıladığınız görülmemesi gerekir tabi. orada bir bug oluşmuş.

diğer husus, profilin yeni tasarımında, akışta sadece açtığınız konular listeleniyor. sağ taraftaki modüllerde "Mesajlarınız" ve "Hareket Dökümü" mesajlarınızı listeyebilirsiniz.

• teşekkürler. şimdi bi mesaj daha attım, mesaj_id=149237806 , mesjaın atıldığı konu_id=149237447 , bu mesaj hiç görünmüyo. attığım andan itibaren hiç göremedim yani. hareket dökümünde mevcut ancak konuya girince mesaj yok.

mesjaımda "seriat" (ş ile) gibi sözcükler geçiyodu, ondan dolayı filtreye mi takıldı acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

teşekkürler. şimdi bi mesaj daha attım, mesaj_id=149237806 , mesjaın atıldığı konu_id=149237447 , bu mesaj hiç görünmüyo. attığım andan itibaren hiç göremedim yani. hareket dökümünde mevcut ancak konuya girince mesaj yok.

mesjaımda "seriat" (ş ile) gibi sözcükler geçiyodu, ondan dolayı filtreye mi takıldı acaba.

evet yasaklı bazı kelimelerimiz var hocam. onlar geçiyorsa mesaj yayınlanmıyor gibi bir durumlar :)

• Anladım teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.