Şimdi Ara

Atrix ve diğerleri için update için imza kampanyası 1700+ kişi başvurmuş sıra bizde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Motorola Atrix aldım ancak ics veya jb almayacağını öğrenince hayal kırıklığına kapıldım rom araştırması içindeyken dehttp://www.change.org/petitions/motorola-mobility-update-my-phone sitesini buldum bu sitede düzenlenen imza kampanyası ile motorola nın update getirmediği modelleri için update yapması ile ilgili metin bulunmakta bu zamana kadar 1700+ kişi imzalamış. Türkiyede halaa satışta olduğunu göz önüne alacak olursak bu kampanyada bizimde olmamız gerektiğini düşünüyorum... Xoom a var da atrix e yok mu diyerek attım imzamı sizde katılın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tribesman -- 2 Ocak 2013; 18:57:12 >

• Bende yolladım Daha iyi bir Atrix için "ICS".
  • bende yazdım insallah bişeyler olur.
  • Bende imzaladım umarım güncellemeler gelir harbiden insan kendini kandırılmış hissediyor.
  • maxide bir arkadaş yayınlamıştı ben de imzamı atmıştım.inşaallah faydası olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradox_07 -- 3 Ocak 2013; 15:22:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de attım.
  • Attik bakalim hayirlisi.

• imzayı çaktık ama bunlarda biza çakarlar bu gidişle 2,3 ü zaten çaktılarda neyse

işimiz biraz zor gibi görünüyor ama yinede...

yinede ümit kesmiyorum ve yola devam diyoruz
  • hadi bakalım bir umut bende attım
  • Ben atrix kullanmadığım halde destek verdim bu telefon güncelleme hak ediyor . 1857 kişi olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara duman -- 3 Şubat 2013; 11:58:02 >
  • Kendim alamadım (ace 2 tercih ettiğim sırada satışta değildi) ama dayıma aldırdım.

Gerçekten güncellemeyi hakeden bir telefon, şu anda bile ace2 den kat kat iyiyken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneSerhat

Kendim alamadım (ace 2 tercih ettiğim sırada satışta değildi) ama dayıma aldırdım.

Gerçekten güncellemeyi hakeden bir telefon, şu anda bile ace2 den kat kat iyiyken.

güncelleme için motorola' a değil turkcell' e bastırın birazda. ayrıca satanı da düşünmek lazım. yani bu durumda: üretici, satan yani dağıtıcı diyelim bir de ne kalıyr geri turkcell. daha alırken donanımsal desteği bitmiş bir ürünü tercih etmeyi de düşündüğümüzde dörtlemiş oluyoruz.

• Gerekirse etrafınızdakilerden de başvuru talep edin ya da onlar yerine siz başvurun ben 10 kişi için talep girdim valla
  • Kendi adıma talep ettim
  • imzaladık
  • imzalandı umarım işe yarar
  • Ben de attim ve inatla bekliyorum.

• 562 NEEDED

hadi beyler 562 kişi kalmış telefonla ilgim ve alakam yok ancak ekşi sözlüğe taşıyacağım başlığı herkes duysun
  • atrix aldım. ben de yolladım. bekliyoruz
  • ben de attım imza.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.