Şimdi Ara

ATRIX 4G 399€ fiyatla Türkiye'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
0
Favori
5.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kampanyasıyla satışa sunuluyor!
    Önümüzdeki hafta, aylık 250Mb internet
    paketi dahil olarak 24 ay x 56TL
    ödeyerek ya da 399€ peşin fiyatıyla
    Turkcell İletişim Merkezleri'nden (TİM)
    edinebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr1907 -- 19 Ocak 2012; 15:57:31 >

• biraz daha bekleselerdi arkadaş o kadar takip ettim cihazı ha aldım alacam derken nexus s aldım 2 gün önce, üzülsem mi sevinsem mi!
  • zamanında gelseydi çok satardı. yinede almak istiyorum /halen rokr e6 ile yardırıyom istediğim bir model kaynak bulursam tim e çöreklenicem ;)
  • Başlıkta sterlin, içerikte avro yazıyor, hangisi doğru? Eğer 400 avro ise anlık kura göre 940 lira yapıyor ki bu çok uygun bir fiyat. Sterlin olduğunu tahmin ediyorum o zaman da 1132 lira yapıyor bu fiyat da ülkemizdeki çift çekirdekli rakiplerine göre uygun. Haber doğruysa rekabet açısından güzel olacaktır ülkemiz pazarına çift çekirdekli bir modelin bu fiyattan giriş yapması.
  • uyarı için teşekkürler @lepanto hocam düzelttim euro olarak /evet uygun fiyat ama çok geç geldi.
    motorola türkiye facebook sayfası yayınladı.
  • @szr1907, rica ederim hocam facebook sayfasına da baktım gerçekten haberi bildirmişler. Sayfa resmi sayfa ise bu haberin kesin doğru olduğunu gösterir ve bence harika bir haber. Bu donanımda bir telefonun 940 liraya satılması piyasadaki dengeleri sarsacak ve diğer firmaları da fiyat indirimine gitmeye zorlayacaktır. Bu arada Motorola Türkiye sayfasını sadece 998 kişinin beğenmiş olması da ilginç 999'uncu da ben oldum.
  • çok iyi fiyat
  • bu cihaz tutulursa motorola tekrar türkiye piyasasına dönüş yapabilir.fiyat gayet uygun .en albenili tarafı da batarya ömrünün uzun olması.malum android telefonlara sarj dayanmıyor.hele ki bu kadar güçlü donanıma sahip bir cihaz da düşük amperli bir batarya hiç dayanmaz.
  • aynen motorola türkiye piyasasında olsa süper olur. Benim gibi fanatiklerinde yüzü güler. Atrixin şarj süresi çok iyi. /@lepanto hocam sayfanın beğeneni çok az ama çok resmi duruyo :)) senede 1 paylaşım yapıyo felan :))
  • Bu modelin en önemli özelliklerinden biri 8 çekirdekli ekran kartı olması..

Geç geldi, millet zaten alacağını aldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 21 Ocak 2012; 13:21:27 >
  • Fiyatı güzel, 8 çekirdekli ekran işlemcisi güzel(ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok:)) pil kapasitesi güzel, ekranın 4 inch olması güzel elede cebede sığacak. Kadı kızı kıskanır
  • güzel cihaz. webtop parmakizi okuyucu gibi ekstra õzellikeri var 1930mah batarya wifi gps 3g cihazda yok yok yani :)) fiyatta diğer rakiplerine göre uygun /ama benim için halen tuzlu:(
  • acaba sitede haber verirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok now

acaba sitede haber verirler mi?

1 hafta sonra gelicek denildi
  • Atrix 4.0 güncellemesi alacak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

Atrix 4.0 güncellemesi alacak mı ?

büyük ihtimalle alacaktır.cihazın donanımı musait.ayrıca google motorola yı satın aldı.cihaza destek verirse satışları arttıracaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vebo -- 20 Ocak 2012; 18:28:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

Atrix 4.0 güncellemesi alacak mı ?

büyük ihtimal gelicektir
  • Eğer dediğiniz gibi 4.0 güncellemesini alırsa ve bu fiyattan piyasaya sunulursa çıktığı gün alırım
    Aylardır takip ediyorum cihazı ama spot almak konusunda hep endişelirim vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi french press -- 20 Ocak 2012; 18:52:20 >
  • bende bekliyorum bi gelsin bakalım detayları belli olur
  • http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/motorola-atrix_02.044.1472.0003.htm

950lira çok iyi, Atrix ya da Atrix 4G(HSPA+ farkı var) diye geçiyor. Bu donanıma android 4 kesinlikle gelecektir.

Motorola ATRIX (Atrix 4G)
    GSM 850 / 900 / 1800 / 1900, 3G HSDPA 850 / 900 / 1900 / 2100
    117.8 x 63.5 x 11 mm, 135g
    OS Android OS, v2.2 (Froyo)
    Chipset Nvidia Tegra 2 AP20H
    CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A9
    GPU ULP GeForce (8 çekirdekli ekran kartı)
    1 GB RAM, 13.7gB dahili hafıza, Card slot microSD 32GB

540 x 960 pixels, 4.0 inç, TFT capacitive touchscreen, 16M colors, 275ppi, Multitouch, Corning Gorilla Glass

Accelerometer sensor
    Proximity sensor
    Compass sensor
    Light sensor

HSDPA, 14.4 Mbps; HSUPA, 2.0 Mbps
    WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, DLNA, Wi-Fi hotspot
    Bluetooth v2.1 with A2DP, EDR
    GPS, A-GPS
    USB microUSB v2.0

Kamera 5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash, Geo-tagging, image stabilization
    Video 1080p
    Ön kamera
    VGA

- 3.5mm jack
    - Biometric fingerprint reader

- Touch sensitive controls
    - MOTOBLUR UI with Live Widgets
    - Active noise cancellation with dedicated mic
    - HDMI port
    - 1080p MP4/H.263/H.264.WMV/Xvid/DivX @ 30 fps playback

Battery Li-Po 1930 mAh

http://www.gsmarena.com/motorola_atrix-pictures-3709.php
     ATRIX 4G 399€ fiyatla Türkiye'de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 20 Ocak 2012; 21:53:09 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.