Şimdi Ara

Atom İşlemcili NETBOOK'larda HD (.MKV) Filmleri İzleme... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
4
Favori
17.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Böyle uğraşlı şeylere gerek yok bence daum pot playeri yükleyin ve video ayarları kısmından renderer'i ovelay mixer'i seçin hem böylece bilgisayarınız codec çöplüğüne dönmemiş olur k-lite ile yapılıyor bu olay ve core codec'e hiç gerek yok benim bilgisayar lg x130 atom n270 1gb ddr2 ram intel gme945 ekran kartı ne kadar etkili bir program olduğunu siz düşünün artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frost333

Böyle uğraşlı şeylere gerek yok bence daum pot playeri yükleyin ve video ayarları kısmından renderer'i ovelay mixer'i seçin hem böylece bilgisayarınız codec çöplüğüne dönmemiş olur k-lite ile yapılıyor bu olay ve core codec'e hiç gerek yok benim bilgisayar lg x130 atom n270 1gb ddr2 ram intel gme945 ekran kartı ne kadar etkili bir program olduğunu siz düşünün artık.

beyler,aramızda netbook ların atasını kullanan var.respect
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~pasak~

quote:

Orijinalden alıntı: frost333

Böyle uğraşlı şeylere gerek yok bence daum pot playeri yükleyin ve video ayarları kısmından renderer'i ovelay mixer'i seçin hem böylece bilgisayarınız codec çöplüğüne dönmemiş olur k-lite ile yapılıyor bu olay ve core codec'e hiç gerek yok benim bilgisayar lg x130 atom n270 1gb ddr2 ram intel gme945 ekran kartı ne kadar etkili bir program olduğunu siz düşünün artık.

beyler,aramızda netbook ların atasını kullanan var.respect

sen ona ata diyorsan benim imzadaki cihazlara baksana ikisi de antikaların en antikası ve zamanlarının en iyisi 2 gün sonra ise pdaların dedesi gelecek elime p990i tabi babamdan alabilirsem resmen telefona yapıştı lan ben neden o telefonu köyde bıraktım ki
    edit: benim bilgisayarımda n270 işlemcili ama saece kmplayer kurdum o da windows media player altyazı eklemiyo yoksa o da takılmadan 720 pi video izletiyor ama 1080 pi de yemiyor ve yediemezsini çünkü 1080 pi bu bilgisayarların çöznürlüğü üstünde ve çözünürlük üstü video için 256 mb yerleşik hafıza ister ekran kartı. ama 2 gb ram ile win 7 ultimate aero ile takılmadan çalışıyor ve sanal rami de kapattım ben bilgisyar uçuyor valla ama sakın asus n270 lere yapmayın neden bilmiyoum ama lenovo ve sony haricindeki n270 ler yerinden kalkmıyor çok yavaşlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombi7406 -- 30 Mart 2012; 1:53:36 >

• acerin nesi düzgünki dizaynı bile hatalarla dolu
  • İşe yaradı teşekkürler!
  • potplayer kesinlikle harika ve cidden birtek skin(temasını) değiştirerek hemen kullanmak mümkün. Samsung n2600 2gb ram li netbookta, 1080p.mp4 videolardan 2-3 tane takılan vardı potplayer güzel iş çıkardı sıfır takılma ve biraz keskinlik ve renk ayarları ile mükemmel kalitesi veriyor.

BsPlayer ise otomatik altyazı çektiği için sadece altyazı bulmak için kullanıyorum :) bsplayer da da bilmeyenler için seçnekler-tercihler-görüntü-görüntü hareketlendirmesi altından hareketlendirme tipi-internal Direct3D renderer (test) i seçin :) videolarda ne takılma ne altyazı problemi vs olmuyor.

Fakat dediğim gibi masaüstü/3.nesil i5 li laptopunda dahil olmak üzere potplayera geçtim ki kesinlikle tavsiyedir.

Herkese iyi seyirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_44676553/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: karadeve36

potplayer kesinlikle harika ve cidden birtek skin(temasını) değiştirerek hemen kullanmak mümkün. Samsung n2600 2gb ram li netbookta, 1080p.mp4 videolardan 2-3 tane takılan vardı potplayer güzel iş çıkardı sıfır takılma ve biraz keskinlik ve renk ayarları ile mükemmel kalitesi veriyor.

BsPlayer ise otomatik altyazı çektiği için sadece altyazı bulmak için kullanıyorum :) bsplayer da da bilmeyenler için seçnekler-tercihler-görüntü-görüntü hareketlendirmesi altından hareketlendirme tipi-internal Direct3D renderer (test) i seçin :) videolarda ne takılma ne altyazı problemi vs olmuyor.

Fakat dediğim gibi masaüstü/3.nesil i5 li laptopunda dahil olmak üzere potplayera geçtim ki kesinlikle tavsiyedir.

Herkese iyi seyirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_44676553/tm.htm

1 senelik hort
    pot playere baktım da zaten km playeri tasarlayan kişi yapmış. km playerin de son sürümünü hiç beğenmedim. ama o masaüstünde gösterim özelliği yoktu hem. win 7 de açılmıyor. onu halletmişse çok güzel olur.

• GMA3150 Full HD akıyor.. (hort)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetay74

GMA3150 Full HD akıyor.. (hort)

i945 full hd akıyor ama bataryayı da içiyor
  • zombi7406 Z kullanıcısına yanıt
    batarya ölü olduğu için sorun yok
  • quote:

batarya ölü olduğu için sorun yok

yok benim batarya sağlam
    yalnız geçen lehimleri attırdı yaz sıcağı yüzünden ben de tamir ettim yapıştırdım geri ama sıcak bana da vurdu ki açıkken flex kablosunu söküp taktım kırmızı renk gitti düşün bana öyle etki eden sıcak pcye napsın?
    benim pc geberir de batary ölmez
  • zombi7406 Z kullanıcısına yanıt
    aynen bataryaların patlaması çok zor şuan benim bataryanın halini görsen camdan aşağı atlarsın
    bir de kabloyu taktığın yerdeki lehimlere baktın mı?
  • quote:

aynen bataryaların patlaması çok zor şuan benim bataryanın halini görsen camdan aşağı atlarsın
    bir de kabloyu taktığın yerdeki lehimlere baktın mı?

yok onlarda sorun ya da flexi kopardım ki inş our sorun
    yoksa kırmızı rengi veren yolun direncini kopardım ki o direnç nerde kim bilir?
    bu arada o direncin yerni bilen varsa bir zahmet resim gönderiversin çünkü o sadece sigorta direnci kısa devre yapsam da mesele değil
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.