Şimdi Ara

ATM'DE KARTSIZ İSLEMDE HAVALE/EFT PARASI ALMAYAN BANKALAR 'DÜZENLENDİ' 25.01.2013 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
131.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • atm'den kartsız havalede, ziraat bankası hala ücretsiz mi??

bir de halkbank herhangi bir ücret alıyor mu bu işlem için???
  • dün yapıkredi 5tl kesinti yaptı
  • finansbank atm den yaparsan almıyor ben denedim .Bi hesaba para yatırmıştım.(Benim değildi)
  • Vakıf Bank gecen para kesmedı
  • ATM'den ziyade
    Garanti cepten eft ücretsiz. ben bu şekidle kullanıyorum hep.
  • Vakıfbank kartlı/kartsız para transferinden ücret almıyor
  • Arkadaşlr Benim Sizlere sormak istedğim şu : Mesela benim hesabım AKBANK fakat baska bir bankanın atm sinden birisi benim hesabıma IBAN ımı bankamatiğe girerek para yatırabilir ama o banka ne kadar ucret alır ? Yani örnek olarak ziraat bankasından ,akbanka kartsız işlemle para yatırma ????Lütfen cevaplayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi relazier -- 10 Şubat 2012; 13:45:24 >
  • ziraat atmsinden kartsız olarak, ziraat bankası hesabına para göndermede ücret var mı?
  • 1 mesajta var demişler 1 mesajta yok demişler neye göre var neye göre yok anlamadım.

ben iş bankasında hesabı olan birine para göndericem , iş bankası atmsi kesiyor mu yine ?
  • Halkbank tek geçerim. Adamlar amme hizmeti veriyorlar neredeyse. Herşey parasız. Aman nazar deymeyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: simple

Halkbank tek geçerim. Adamlar amme hizmeti veriyorlar neredeyse. Herşey parasız. Aman nazar deymeyelim.

halkbank atmsine gitsem , işbankasında ki bir hesaba para göndersem ücret kesilmiyor mu ? (kartsız işlem)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Orijinalden alıntı: simple

Halkbank tek geçerim. Adamlar amme hizmeti veriyorlar neredeyse. Herşey parasız. Aman nazar deymeyelim.

halkbank atmsine gitsem , işbankasında ki bir hesaba para göndersem ücret kesilmiyor mu ? (kartsız işlem)

yapabiliyorsan onda kesilir sanırım. İnternet bankacılığında kesilmiyor ama.
  • şu anda bilgisi olan varmı ?
  • ben yapıkredi banka hesabına havale ile para yollucam, yapıkredi atmsine gidip kartsız işlem ile bu parayı yollayabilir miyim? ücret alınır mı bunun için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MortingenSitranze

ben yapıkredi banka hesabına havale ile para yollucam, yapıkredi atmsine gidip kartsız işlem ile bu parayı yollayabilir miyim? ücret alınır mı bunun için?

5 tl.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler hsbc banka hesabina havale yapmak istiyorum , hsbc hesabim yok sadece isbankasi kredi kartim var. Ne sekilde para transferini yapabilirim . Hsbc atm sinden yapabilirmiyim yoksa baska yoluda varmidir . Bu konularda oldukca tecrubesizim yardim lutfen...

• teşekkürler aradığım bir bilgiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

1 mesajta var demişler 1 mesajta yok demişler neye göre var neye göre yok anlamadım.

ben iş bankasında hesabı olan birine para göndericem , iş bankası atmsi kesiyor mu yine ?

zaman ilerledikçe ücret almaya başlamışlar.
    İş b. 3 tl alıyordu en son.

• Çoğu banka 4 tl alıyor artık.Havale ücretinden dolayı bir çok ürünü almaktan vazgeçtim
  • Ziraat, BankAsya, Halkbank ve Vakıfbank ücret almıyor.

Teb ne kadar alıyor bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.