Şimdi Ara

ATM'DE KARTSIZ İSLEMDE HAVALE/EFT PARASI ALMAYAN BANKALAR 'DÜZENLENDİ' 25.01.2013 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
2
Favori
131.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: yagmurteam

quote:

Orijinalden alıntı: LaraCroft*

Hangi bankalar kartsız işlemden para almıyor?

Halkbank kesmiyor olabilir. Ziraat 1 tl kesiyor.

ziraat kartsız havaleden para almıyor. kartlı havale 1 tl.

bu olay hala geçerlimi arkadaşlar ziraat bankası bankamatiğinden kartsız işlem ile ziraat bankası hesap no'suna para yatırıcam hesap işletim ücreti acaba ne kadardır ?
  • karşı tarafın sadece cep numarası ve tc si var 10tl göndermem lazım nasıl gönderebilirim 1-2 tl kessin önemli değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzyxs

akbank para kesmeye başladığında 3 haneli hesabımı kapatmıştım. sıra vakıftaki hesabı kapatmaya geldi.

halkbank kartlı-kartsız ücret almıyormuş telefonla aradım.

Havale ile internetten alisveris yaptim(yapikredi) . Odeyecegim miktar kusuratli. Ornegin 23 tl 56 kurus. Ben simdi 25 tl gonderince para ustunu nasil alabilirim. Sonucta havalede ne ne kadar odemen gerektigi yazmiyor sanirim.

Yardimci olursaniz cook sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozdek

Halkbank kartsız işlemlerden ücret almıyor. Bir saattir araştırıyorum birinin işine yarar umuduyla gönderiyorum.

Halkbank Bank24’lerden banka kartı, kredi kartı ve kart kullanmadan yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir.(*)
    (*) ATM'lerden yapılan Kredi Kartı Nakit Avans işlemleri ücretsiz işlemlere dahil değildir.

Evet Halkbank ATM'leri havale ücreti almıyor. Kardeşimin kirasını gene bir "Halkbank " hesabına yatırıyorum belki de, aynı banka olduğu için almıyordur. Başka banka hesaplarına alır mı bilemem hiç denemedim.
  • Garanti atm den kartsız havale yaptım 6 tl aldı mesai saati dışında. Başka hesaba havale yapacaksan ziraat ve halk en mantıklısı.
  • Ziraat bankamatikten havale parası alıyor artık 3 tl aldı benden lanet olsun

• Ziraat 5 tl alıyor

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.