Şimdi Ara

ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.105
Cevap
26
Favori
124.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yeni versiyon yükleyip Google play yükleyemeyenler için;
    Uygulamalar içinde
    default aps içinden Google play installer karşısındaki download tıkladım indirme işlemi çok uzun sürdü fakat tamamlandı.
    Daha sonra Uygulamalar içine ikon olarak gelen Google Play Installer tıkladım üstteki install butonuna tıkladım ve Google olay kuruldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stressiz

atlanta smart market açılmıyor sanırım geçici bir problem.
    Bant genişliği aşılmış gibi bir problem var buda hosting firmasıyla çözülür herhalde
    Bu arada Cccam için teşekkürler hallettim.

Evet sunucu Durmuş bızde gıremedık şuan açık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 28 Ekim 2013; 10:53:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün deneme fırsatım olmadı sunucuyu...
    bu arada yeni yazılımı yükledikten sonra cccam çok hızlandı. Eski versiyonda 10-15 sn arasında kanal açarken şuanda 2 sn civarında.

Atlanta için kanalları pc üzerinde düzenlemek için program mevcut sanırım (Atlanta HDBOX Kanal Editor - PMEdit v2.3) .
    Ben bu programla smart G4 cihaza bağlanabilir miyim?
    8080 ve 9090 portları ile cihaz IP sini yazarak denemeler yaptım cihazdan pc'ye aktarım alamadım.

Bu arada bu kadar soru soruyoruz gerçekten çok teşekkürler hiç usanmadan cevaplıyorsunuz.
    Cihazı alırken Atlanta'da bu kadar iyi destek alabileceğimi hiç düşünmemiştim.
  • stressiz kullanıcısına yanıt
    alt model kardeşi smartbox için edıtor vardı

smart g4 içinde kanal editörü yakında çıkar diye düşünüyorum eli kulagındadır

cccam kanal geçişleri daha hızlı olması lazım sınyalde etkılıyor
  •  ATLANTA SMART G4 ANDROİD HİBRYD FULL HD UYDU ALICI
  • Merhaba;
    Atlanta HD smart Box kullanıyorum,cihazda yayını geri-ileri sarma özelliği bulunmuyor.G4'de time-shifting ile bu özellik gelmiş sanırım.Bizim cihazımıza da böyle bir özellik eklenmesi için yazılım güncellemesi mümkün mü?
  • Bugün ben dev bir tane g4 aldim su an kullanıyorum bildiğiniz güzel Android programlar var mi yükleyelim arkadaslar ben bi kaç oyun yükledim ama cihaz yavaş kaldi oyunlar için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birde ben bu Discovery falan gibi belgesellerin türkçesini izleyemezmiyim yabanci versiyonlari aciliyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet1380

Birde ben bu Discovery falan gibi belgesellerin türkçesini izleyemezmiyim yabanci versiyonlari aciliyor ?

eutelsat çanagın olursa ızlıyebılırsın
  • Bizim apartman merkezi sistem canak falan kurmamiz yazak ne yapabilirim acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet1380

Bizim apartman merkezi sistem canak falan kurmamiz yazak ne yapabilirim acaba

hayırlı olsun mehmet hocam

https://www.facebook.com/groups/1388041691431551/

facebook grubuna resım eklemıstım hotbırsd canagına nasıl multıfeed ıle lnb eklıyorsunuz bakabılırsın
  • D-Smart modül sorunu için Atlanta Yetkilisi *ali* beyden alıntı:
    Menü-Uygulamalar-DLNA-menü tuşuna basın-Açılan penceredeki işaretleri kaldırıp-Cihazı yeniden başlatın.Değişiklik oluyormu diye soruyor.
    Ben uyguladım.2 saattir sorun yaşamadım.Sinyal seviye ve kalite %95-%100 arası idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abtani

D-Smart modül sorunu için Atlanta Yetkilisi *ali* beyden alıntı:
    Menü-Uygulamalar-DLNA-menü tuşuna basın-Açılan penceredeki işaretleri kaldırıp-Cihazı yeniden başlatın.Değişiklik oluyormu diye soruyor.
    Ben uyguladım.2 saattir sorun yaşamadım.Sinyal seviye ve kalite %95-%100 arası idi.

evet akşam baktım özellikle hd kanallara tık yapmadı
  • Benim cihazla birkaç tane sorunum var.

1) Apartmanda 3 uydulu merkezi sistem var. (Turksat, Hotbird ve Digiturk uydusu) Hotbird de hiç bir kanaldan sinyal alamıyorum, Digiturk uydusundan ise sanırım bir frekanstan sinyal alıyorum. Bende birde hiremco fx turbo hd cihazı var onu bağladığımda hotbird ve digiturk kanallarının hepsini gösteriyor ama atlanta smart g4 te özellikle hotbird de hiç sinyal yok.

Bendeki anten ayarları diseqc ver: diseqc1.0 seçili Diseqc portu: Türksat:A, Hotbird:B, digiturk:C seçili ve hiremco fx turbo hd de bu ayarlarda hepsinde sinyal var. Acaba bilmediğim başka bir ayar daha mı var.

2) Media player özelliğini tam kullanamıyorum.
    usb ile bağlı harddiskimdeki videoları varsayılan konumdaki imedia player la çalıştırdığımda oynatıyor fakat altyazılarda Türkçe karakter sorunu oluyor. XBMC den videoları açtığımda altyazıda türkçe karakter sorununu düzeltebiliyorum ama bu seferde 720p film ve dizilerde ses kayması ve çok sık aralıklarla donmalar oluşuyor.

3) Ağ paylaşımını yapamadım. Atlanta smart g4 de bağlı harddiske bilgisayarımdaki bir dosyayı ağdan nasıl gönderebilirim.

Eğer bu sorunları çözersem cihaz dört dörtlük olacak ama bu sorunlar can sıkıntısı.

Bu arada aklıma gelmişken herkeste yaşanan dsmart modül problemi ile ben şuana kadar hiç rastlamadım. Star hd, Kanal D hd ve movie hd kanallarını donmasız seyrediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matis01 -- 2 Kasım 2013; 17:00:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: matis01

Benim cihazla birkaç tane sorunum var.

1) Apartmanda 3 uydulu merkezi sistem var. (Turksat, Hotbird ve Digiturk uydusu) Hotbird de hiç bir kanaldan sinyal alamıyorum, Digiturk uydusundan ise sanırım bir frekanstan sinyal alıyorum. Bende birde hiremco fx turbo hd cihazı var onu bağladığımda hotbird ve digiturk kanallarının hepsini gösteriyor ama atlanta smart g4 te özellikle hotbird de hiç sinyal yok.

Bendeki anten ayarları diseqc ver: diseqc1.0 seçili Diseqc portu: Türksat:A, Hotbird:B, digiturk:C seçili ve hiremco fx turbo hd de bu ayarlarda hepsinde sinyal var. Acaba bilmediğim başka bir ayar daha mı var.

usb ile bağlı harddiskimdeki videoları varsayılan konumdaki imedia player la çalıştırdığımda oynatıyor fakat altyazılarda Türkçe karakter sorunu oluyor. XBMC den videoları açtığımda altyazıda türkçe karakter sorununu düzeltebiliyorum ama bu seferde 720p film ve dizilerde ses kayması ve çok sık aralıklarla donmalar oluşuyor.

3) Ağ paylaşımını yapamadım. Atlanta smart g4 de bağlı harddiske bilgisayarımdaki bir dosyayı ağdan nasıl gönderebilirim.

Eğer bu sorunları çözersem cihaz dört dörtlük olacak ama bu sorunlar can sıkıntısı.

Bu arada aklıma gelmişken herkeste yaşanan dsmart modül problemi ile ben şuana kadar hiç rastlamadım. Star hd, Kanal D hd ve movie hd kanallarını donmasız seyrediyorum.

merhaba

cıhazında sorun yasamana uzuldum
    sanırım nextın bır model swıtchı ıle sınyal sorunu yasıyorsunuz yakın olsaydın denerdık

ben sahsen 2 merkezı sıstemlı musterıme verdım sorun yaşamadık
    elektronık işi kısmet

2 imediaplayer ıcın yenı yazılımla ıyılestırmelerınız gelicek haberını aldım

3 ag paylaşımı için file explorer denermısın

4 dsmart modüldede yukarda verdıgımız ayarı yapınca sorun kalmıyor

2 gündür tık etmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: matis01

Benim cihazla birkaç tane sorunum var.

merhaba

cıhazında sorun yasamana uzuldum
    sanırım nextın bır model swıtchı ıle sınyal sorunu yasıyorsunuz yakın olsaydın denerdık

ben sahsen 2 merkezı sıstemlı musterıme verdım sorun yaşamadık
    elektronık işi kısmet

2 imediaplayer ıcın yenı yazılımla ıyılestırmelerınız gelicek haberını aldım

3 ag paylaşımı için file explorer denermısın

2 gündür tık etmedi

Alıntıları Göster

2 gündür tık etmedi

sorun hala devam ediyor, sorun kalmadı bir şey yok.

• Orijinalden alıntı: sevgi1986

2 gündür tık etmedi

sorun hala devam ediyor, sorun kalmadı bir şey yok.

merhaba
    sorununuzu tam olarak yazarmısın sizin mesajlarınız dıger forumdada gordum sorun var yazıyorsunuz ama nasıl bır sorun ? oldugunu yazmamışsınız ..
  • 10 dakikada bir ?ifreli kanal yazysy çykyyor, 5-10 sn sonra tekrar geri geliyor bu ?ekilde devam ediyor.
  • Menü-Uygulamalar-DLNA-menü tuşuna basın-Açılan penceredeki işaretleri kaldırıp-Cihazı yeniden başlatın.
    Bende de d-smart kanallarında benzer sıkıntı vardı,üsttekileri uyguladım,sorun bitti.
  • bu şekilde yaptım yine düzelmedi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.