Şimdi Ara

ATİKER TSİ MONTAJI YAPTIRAN VAR MI? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
298
Cevap
8
Favori
51.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sizde takdir edersinizki LPG+ Passat çok kritik bir işlem tabiri caizse kalp ameliyatı gibi, montaj yapmakla iş bitmiyor, bulunduğum yerde 2 /3 tane lpg bayii var ama güvenim yok açıkcası çünkü referans yok, @ademsoylu arkadaşın ve sizin tecrübesiniz bunun örneği, o yüzden önce iyi bir usta sonra yer ve marka sıralaması önem arz ediyor, ben Kastamonu’dayım yakın civarda Çorum’da bir usta tavsiye aldım Özençler oto gaz bana 200km,İstanbul Candan Mühendislik( son zamanlarda iş disiplin kriterlerini gevşetmişler) olumsuz yorumları var, ayrıca bana 600km velhasıl kesin usta bulsam bende LPG montajı yaptırmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuda hangi değerler modüllü hangisi modülsüz çözemediğim için sormak gereği hissediyorum.

MODÜLSÜZ Atiker uygulamasında 100 KM'de kaç lt LPG kaç lt benzin harcanıyor. Aylık gider bir türlü hesaplayamıyoruz.

Arkadaşımın alcağı 1.4 tsi araçta Atiker takılı ama modül yok ve takmayı düşünmüyor da. Bu halde aylık gideri hesaplamak için verilerinize ihtiyacımız var.
  • mur37 M kullanıcısına yanıt
    ben antalyada yaptırdım. 3000-tl maaliyeti oldu modülü ile birlikte. bir iki fak problem dışında sıkıntı olmadı. şu an çok memnunum.
  • Provocateur kullanıcısına yanıt
    Modüllü bildiğim kadarı ile kötü yönü benzin pompasını yakıyormuş, ama iyi yönü ise modulsüz montaja göre 1/2 litre benzin daha az yakıyormuş daha istikrarlı çalışıyormuş ama işte dedğim gibi 10 kişiden 1 veya 2 kişi memnun kalıyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: mur37

Modüllü bildiğim kadarı ile kötü yönü benzin pompasını yakıyormuş, ama iyi yönü ise modulsüz montaja göre 1/2 litre benzin daha az yakıyormuş daha istikrarlı çalışıyormuş ama işte dedğim gibi 10 kişiden 1 veya 2 kişi memnun kalıyormuş
    Modülsüz ne kadar benzin yakıyor biliyor musunuz?
    100km şehiriçi en az 3 litre
    özençler otogaz benim bildiğim brc servisi atiker takarmı sormalısınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: gendeş1

100km şehiriçi en az 3 litre
    Hocam teşekkür ediyorum cevap için ama yarım kalmış. 3 litre benzinse lpg ne kadar? Yani 100 km'de diyelim ki normalde benzinle 7.5 tüketiyoruz lpg'siz. Bu modül olmadan 3 lt benzin ise kaç lt lpg ile hesaplama yapayım?
  • gendeş1 G kullanıcısına yanıt
    Evet takıyorlarmış birde aynı Çorum’da hocam oto gaz diye bir yer varmış, Facebook b6 gurubundan Samsun da yaşayan bir arkadaş romano taktırmış memnun olduğunu söyledi,bende aradım burayı romano 3500₺,atiker 2500₺ diye fiyat verdi

Kardeşim bende araştırma yapıyorum, ama öyle kesin bilgi kimse veremez

Rica ederim toplam tüketimden benzin çıkarılarak geri kalan litreye %20 ekleme yapınız şu şekil 7.5-3=4.5x%20=5.4 litre lpg
    Çorumdaki abi bana çok dürüst biri gibi geldi afr denilen ayarın aslında para tuzağı olduğunu samimi şekilde açıkladı normalde dürüst biri olmazsa bunu neden yapsınki o yolla oda para kazanırdı sonuçta oda o işi yapıyor bence orda taktırın temiz bir insana benziyor
  • gendeş1 G kullanıcısına yanıt
    Hocam oto gazmı yoksa özençler oto gaz hangisinden bahsediyor sunuz siz kime yaptırdınız

ben özençlerden bahsediyorum ben kayseride taktırdım
  • Teşekkür ederim

• TSI LPG ile ilgili son güncel bilgiler neler ?

Fiyat - yakıt tasarrufu ?

Kullananlar taktıranlar memnun mu ?

1.0 1.2 1.4 1.5 1.8 2.0 TSI-FSI hepsine LPG takıldı mı şu ana kadar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainSkyWalker -- 29 Ocak 2020; 10:28:58 >
  • 14 sayfalık paylaşım var taktıranlar memun olan olmayan var. biraz okursanız bilgi edinebilirsiniz.
    Rica ederim

• Yukarıda izah ettik okuyun.
    2012 jetta 1.4 tsi cax motor
    Atiker di+modül
    Son tüketim
    Şehir içi benzin +lpg 35 kuruş
    Şehir dışı benzin +lpg 30 kuruş

• Birşey soracağım. Bu tsi motorda zincir değişimi yapan varmı. Kaç binde değişir. Km. 200 bin. Soğukken ilk çalıştırmada 1 saniye cırrrr diye bir ses gelip düzeliyor. Rölantide motor çok sessiz.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.