Şimdi Ara

ATi Radeon HD 5570 gün ışığına çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
10.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilinçsiz kullanıcılar ve bunu oyun kartı sanıcak insanlar için güzel bir pazarlama taktiği yaşasın Casper :D
  • ne kart ama nvidia kart çıkaramadan ati oyuncak kartlarınıda çıkarmaya başladı bunla cf olurmu acep
  • eee piyasa kartı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gqhsoon

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri
    @kemomando

Aynen öyle, üstelik ekran kartı: 1024Mb yazar, başka bilgi de vermez. 1024 MB diyip atlayan sazan nasılsa.

Hazır pc neden alır ki insanlar ya.

Cahillik
  • Bu kartın eski seride muadili ne ki? 4650 mi?

100 dolar etmez bu kart yahu DX11 diye o kadar para mı verilir
  • Casper bunu sistemlere koyarsa batar. 4350 ve 5350 1024mb varken bu kart fazla kaçar.
  • türkiye'de bu kadar saf adam olduktan sonra casper'ın ağzının suyu tabi akar. resmen kakalıyor adamlara 200-300 lira farkla, hatta şahidim dandik bir casper kasayı (crt monitör dahil) 1000 liraya kakalamışlar adama. hesapladım en fazla 500 lira eder o sistem. şimdi böyle kartlarda türkiyeye giriş yapınca casper, exper gibi firmalarda şenlik var demektir.
  • yerel markalar yaşadı..
  • fiyatı güzel olursa tamamdır..
  • Giriş seviyesi sadece nette gezinenlere arada film izleyenlere bütce sarsmadan onboard harici bi alternatif oluşmuş :D

İlk bilgisayarımı casperdan aldırılmıştım babamın zoruyla toplama alırsan bozulursa görürsün diye bide kalay yemiştim.Casper omega pro üzerine ekran kartı ve ram taktırıp almıstım utanmadan adam bunla herseyı oynardınız oglunuz gereksız istiyor dedi xD (5200 vardı makine ben asus 6600gt extreme taktırmıstım 6 ay öncesine kadar görevini fazlasıyla yaptı ),makine ici ramler birbirinden farklı ve markası yok üzerindeki stickerlar yırtılmıs garanti dışı bırakılmış şekilde evime getirilmiş ,işlemci sogutucusu vida yerine japon yapıştırıcısı ile yapıştırılmış. icim dolu casper a teknik servisleri deli eder xD. Bir ses sistemini takamayıp creative i arayın dediler ve arkalarına bakmadan kaçtılar xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukarakoala

Giriş seviyesi sadece nette gezinenlere arada film izleyenlere bütce sarsmadan onboard harici bi alternatif oluşmuş :D

İlk bilgisayarımı casperdan aldırılmıştım babamın zoruyla toplama alırsan bozulursa görürsün diye bide kalay yemiştim.Casper omega pro üzerine ekran kartı ve ram taktırıp almıstım utanmadan adam bunla herseyı oynardınız oglunuz gereksız istiyor dedi xD (5200 vardı makine ben asus 6600gt extreme taktırmıstım 6 ay öncesine kadar görevini fazlasıyla yaptı ),makine ici ramler birbirinden farklı ve markası yok üzerindeki stickerlar yırtılmıs garanti dışı bırakılmış şekilde evime getirilmiş ,işlemci sogutucusu vida yerine japon yapıştırıcısı ile yapıştırılmış. icim dolu casper a teknik servisleri deli eder xD. Bir ses sistemini takamayıp creative i arayın dediler ve arkalarına bakmadan kaçtılar xD

abartma istiyorsan, o kartla piyasadaki bir çok oyunu 1024x768 medium high karışımı oynarsın, hatta sistem daha iyi olursa, çözünürlüğü biraz daha artırabilirsin..

• daha kartın karşılaştırmalı tablo çıkmamışken yine herzamanki gibi abartmış millet. hatta o/b kartlarla karşılaştıranlar bile olmuş.yapmayın beyler doğru bilgi peşindemisiniz dalgamı bunu belirtin ltf.

arkadaşlar her kartın bir kullanıcı grubu vardır bunu unutmayın. sanırım bu kart 4670 gibi bir kart ve 4670 in ben oynatmadığı oyun görmedim üstelik 1280x1024 1440x900 gibi çöüzünürlüklerde high ayarlarda.

kimsede kendini kandırmasın tr de bulunan monitor sayısının yüzde çoğunu bu çözünürlükler desteklemekte.

üstelik herkes abartılı bi şekilde very high oyun oynamıyor yada günün 8 saati oyun oynamıyor.bütçesi orta olanlar zaten bu tarz kartları alıyor.dar olanlarda daha alt seviye tercih edebiliyor. kullanıcı sürekli bir mmorpg oynuyorsa zaten 4350 de yeterli
  • iyk bune böle ağ kartımı :D
  • tam benim pc ye göre
    4670 alcaktım bunu bekliyim bare
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoreXXX

daha kartın karşılaştırmalı tablo çıkmamışken yine herzamanki gibi abartmış millet. hatta o/b kartlarla karşılaştıranlar bile olmuş.yapmayın beyler doğru bilgi peşindemisiniz dalgamı bunu belirtin ltf.

arkadaşlar her kartın bir kullanıcı grubu vardır bunu unutmayın. sanırım bu kart 4670 gibi bir kart ve 4670 in ben oynatmadığı oyun görmedim üstelik 1280x1024 1440x900 gibi çöüzünürlüklerde high ayarlarda.

kimsede kendini kandırmasın tr de bulunan monitor sayısının yüzde çoğunu bu çözünürlükler desteklemekte.

üstelik herkes abartılı bi şekilde very high oyun oynamıyor yada günün 8 saati oyun oynamıyor.bütçesi orta olanlar zaten bu tarz kartları alıyor.dar olanlarda daha alt seviye tercih edebiliyor. kullanıcı sürekli bir mmorpg oynuyorsa zaten 4350 de yeterli

İnsanlar da, bu kartlar olmasın demiyor. Ama bu kartların takılı olduğu sistemlerin fahiş fiyatlarla satılmasına tepki gösteriliyor ve bu konuda da sonuna kadar haklılar.

Bir kere bu kartların olduğu sistemlerin güç kaynağı dandiktir. Kasa içi havalandırma önemsenmemiştir. Çift fanı olan (Önden temiz hava girecek, arka taraftan sıcak hava çıkacak) hazır pc kasası görmek çok zordur.

Anakart giriş seviyesi bir anakarttır ve ne olduğu söylenmez. Ramlerin frekansı ve zamanlamaları söylenmez.

• arkadaşlar siz bilmiyorsunuz casper artık çağ atladı i7 920'li sisteme HD5750 takmışlar
  • reklamları adamı deli eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: derinkoma

arkadaşlar siz bilmiyorsunuz casper artık çağ atladı i7 920'li sisteme HD5750 takmışlar

toplama bilgisayarın 300-500 fazlası tutuyordur ama..

Ayrıca herkes ekran kartına önem vermiyor.Bu tarz kişilerin ince eleyip sık dokuma durumu yok.Mesela benim çevremde çok fazla insan 4 gb kotalı internet ile hayatını geçiriyo.Face , msn birde film.Kasa içinde ne vardır bilmiyorlarki.Al gitsin bi tane ya diyolar.İşte bu tipler ülkemizde çok fazla var.O yüzden ülkemizde bu işten casper v.s markalar iyi ekmek yiyor..
  • bunun fansız olanını çıkarsınlar, geldiği gün gidip alacam..
  • 60 -70 usd olursa alınır 80 usd verilmez

75-80 usd satılan 9600gt bu karttan çok daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 2 Ocak 2010; 23:41:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.