Şimdi Ara

Ati ekran sürücüsü, Son durum: Başarısız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sorunum biraz büyük ve tuhaf.
    İşletim sistemim windows 7 ultimate 32
    Ekran kartım sapphire 4890 vapor-x 1 gb

Yeni çıkan 10,12 sürücüsünü kurarken yükleme sırasında bazı hataların oluştuğu bir rapor aldım. olay günlüğünün görüntüsü aşağıdadır. Yükleme sırasında hata ile karşılaşıyorum. Sürücü yüklemesini bir türlü başarılı bir şekilde yapamıyor. Sürücüyü tamamen sistemden temizleyip eski sürücüleride denedim 10,6 dan bu yana olan bütün sürücüleri hatta 10,4a fix ve 10,5 hotfix sürücüleride buna dahil.

-Driver Sweeper ile tamamen temizlenmiştir
    -Ccleaner ile kayıt defteri girdileri temizlenmiştir
    -Ati sitesi dışında Sapphire sitesinden kendi driveri indirilip denenmiştir, sonuç alınamamıştır.

Konuyla ilgisi olanlar, daha önceden başından geçenler veya halen bu sorunu yaşayıpta çözüm arayan ve bulan herkesten yardım bekliyorum.

Olay günlüğü görüntüsü:http://img249.imageshack.us/img249/6442/adsznn.jpg

Saygılar...

http://img249.imageshack.us/img249/6442/adsznn.jpg

• Kurdugunuz surucu dosyasinin tam adini yazar misiniz? Sistemini 32 bit Win7 ama siz 64 bit driver'i ya da XP driver'ini kurmaya calisiyor olabilir misiniz?
  • 10-12_vista32_win7_32_dd

Güzel düşünmüşsün... ! Xp yada win 7 64 yüklüyor olabilirdim : )
  • "Windows surumu bu islemi desteklemez" uyarisi var verdiginiz ekran goruntusunde, farkinda misiniz?

Bu goruntu ne zamana ait? Tarih olarak 01/18/10 gorunuyor... Bilgisayarinizin tarih ve saat ayarlarini kontrol eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 15 Ocak 2011; 13:20:59 >
  • Belgedeki son 2 satır windowsunuz bu sürümü desteklemez yazıyor.Bu hata sadece ve sadece 32 bit yerine 64 bit yüklemeye çalışırsanız verir.Başka türlü bu hatayı almazsın.

2.Tarih ayarı bozuk onuda düzelt msnde felan problem verir.
    3.Görüntü eski bi görüntü ise şimdiki halini çekip vermen lazım.
  • Goruntu eski degil, tarih yanlis... Driver 8.801 gorunuyor, o tarihte o driver daha C++'da code bile degildi.
  • Görüntü konuyu açmadan 2-3 dk önce çekmiş olduğum bir görüntü.
    Tarihin sıfırlanmış olmasının nedeni de konuyu açmadan önce donanımları söküp biosu sıfırlayışımdan kaynaklanıyor...

İşletim sistemim 32 bit ve indirdiğim sürücüde 32 bit öyle bir hata vermesi çok tuhaf:S?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.