Şimdi Ara

ateşim var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
126
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3526 Mesaj
    Baküde yaşıyorum dün hastalandım ateşim vardı ama çabuk iyileştim saat 4.16 burada ve yine 38 derece ateşim var.boğazım konuşamayacak derecede ağrıyor ve vücudum heryerinde ağrılar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: HardJoker

Soğuk su iç belki geçer

Zaten yatmadan önce çok iyiydim soğuk su içtim boğazım başladı yine ağrımaya
    |
    |
    |
    |
    "Gericilere hoşgörü göstermek yüce bir terbiye göstergesi değil, bir milletin mutluluğuna, şerefine ve namusuna göz dikenlere hoşgörüdür ki, hiçbir zaman, hiçbir kişi buna izin veremez!" - Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Binbaşı
    1998 Mesaj
    Dostum cok gecmis olsun bende senin gibiydim 1 hafta once saat aksam 8`de uyudum ve tam 14 saat toplamda uyumustum kalktigimda agrilarim ve bas donmem gitmisti yalniz yatak siril siklamdi baya bir terlemistim ve hastaligi bu sekilde atlatmistim bende tek basimaydim sende simdi cek yorgani kafana terlemeye ve uyumaya bak.

Tekrardan gecmis olsun.
    |
    |

Yunan askerlerinin 3 katı kadar işgalci kuvvetle şafakta umutsuz Atinalılar düşünülmez olanı yaptılar. Saldırdılar.Denizde geçen bir aydan sonra gemilerini karaya çıkaran yorgun perslilere saldırdılar. Onlar savaş kamplarını kuramadan ve askerlerini temin edemeden saldırdılar.. Ve bu deli stratejinin mimarı kimdi ? Az bilinen Atinalı bir asker.. Kendi adamları ona Themistokles diyor. Perslilere şok Atinalı saldırısını tattırdı.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.