Şimdi Ara

AT YARIŞLARINDA TÜRKİYE ŞAMPİYONLARINI SEÇİYORUZ... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
31.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: odyle

her ne kadar MARACAIBO ve KAYATUFAN kuponumda eksik olsa da ,

ilk ayakta 6,75lik sürprizi ilk at vermek ,
    2.ayakta 15,30luk bomba atı kuponumda bulundurmak
    ve en önemlisi son iki ayaktaki teklerimi oturtmak suretiyle sizlere yardımcı olduğumu düşünüyorum...

bugün altılı 4403 ytl ikramiye verdi. bugün bunu bulmak biraz dikkati olunsaydı işten bile değildi. Maracaibo gerçekten çok iyi hazırlanmış. zaten favorilerdendi. Kayatufan ise yarışta Tekirhan gibi süratli safkan olduğundan ve önde boş kalamayacağını düşündüğümden dolayı pek tutmadığım bir safkandı...
    ama yakında bu sütunlarda iyi bir ikramiye veren altılıyı yakalayacağımıza şüphe yok.

sizden isteğim bani takip edin. zararlı çıkmayacaksınız....

ovv kötü kacmıs bu altılı

hafta sonu tahminlerinizle iyi bir altılı bekliyorum sizden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitam -- 23 Nisan 2008; 23:39:46 >

• quote:

24 nisan istanbul programı tahminlerim....

1.ayak : Denk safkanların mücadelesi... öncelikle UÇBEYİ
    2.ayak : PRINCESS DES ILES ilk atım. BIG FOOT ve İLLE DE OĞLUM rakipleri. BEKMEZHAN sürpriz...
    3.ayak : Kalitesi bu gruptan üstün olan SONPERDE başarılı son yarışı ve formda bincisiyle ilk şanslı isim. Tek rakibi ŞAN...
    4.ayak : DOĞUBEYİ ve SILKY mücadelesi birinciyi belirleyecektir..
    5.ayak : Daha şimdiden efsane olmuş şampiyon safkan KAFKASLI bu rakipleri kolay geçecektir...
    6.ayak : Rakiplerinden daha hazır görünümdeki AZİMETAĞA ve HÜSNA başta tuttuğum taylar. ÇIKMAZBERK , LALA ve ŞENKAL daha sonra... FEVZİYE sürpriz...

1.ayak : 3,1,2,6,5
    2.ayak : 3,1,4,6
    3.ayak : 1,5
    4.ayak : 3,6
    5.ayak : 7 tek
    6.ayak : 1,9,2,5,4,8

bol şanslar...

tühh bee 5 te kalmıs hocam tahminlerin gercekten cok iyi takip hergün ediyorum diger tahminlerinide bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitam -- 24 Nisan 2008; 19:11:36 >

• Bugün istanbul'da oldukça zor bir programla karşı karşıyayız. Özellikle 2.ayağa dikkat etmenizi öneririm.
    Muhtemelen iyi bir ikramiye verecek.

27 NİSAN İSTANBUL ALTILI TAHMİNİM

1.AYAK : Zor kazanmayı becerse de kalite İMPETUS favorim. İstikrarlı safkan MAGİC HAWK yakın rakibidir. Sonlarda sert gelecek DOUBLE BONUS, iyi durumuyla TARRANT daha sonra...
    2.AYAK : Daha önce buradaki çoğu rakibini geçmeyi başaran PAN RİVER favorim. Ancak zor bir koşu. Kalite BERRAKSU, ANATOLIAN FIRE , MUSABEY , MALIBU STAR , ABHAZYALI , KING MEDYA ,SENATORE, NEVER WALK ALONE ve PRIVATE EKINOKS kuponlarda bulunmalı. OĞLUMEMRE çimde de ters bir yarış yapabilir... Rahat bir yarış izlemek isteyenler bu ayağı kapatabilirler...
    3.ayak: SELENAY bu yarışı kazanabilir. Rakibi ağır çim pisti seven BAYHAN olacaktır... BURHAN sürpriz..
    4.ayak : DEMİRSOY ve SARUS mücadelesi izleyeceğiz...
    5.ayak : Geçtiğimiz yıl İstanbulda çok iyi rakipleriyle başabaş mücadeleler vermiş MY SEA başta tuttuğum isimdir. Bu kış sınıf değiştiren IMPRESARIO ve HEART TO HEART rakipleridir...
    6.ayak : PORTOFİNO kazanır.

1.ayak : 3,8,2,6
    2.ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
    3.ayak : 1,4,2
    4.ayak : 2,5
    5.ayak : 9,5,1
    6.ayak : 12 tek

BOL ŞANS...

• 5. ayakta cadillac jack bize acı bi sürpriz yapmaz insallah umarım bugun sansımız olur
  • dünkü yarışlarda son ayaktaki PORTOFİNO beni çok şaşırttı.
    bi ara gelir gibi olmasına rağmen aynı yere basınca yarışı kötü yerde bitirdi..
    İlk ayakta ise KINGS PLAESURE eski günlerine nazire yaparcasına süper bir yarış koştu ve bizleri utandırdı.
    İkinci ayak sizlere ısrarla söylediğim gibi sürpriz bitti. ancak ANATOLIAN FIRE'ın ganyanı çok abartılı idi. (21 lira) Pan River yine de iyi koştu. Oğlumemre çimde de kazanırım işsreti verdi. Private Ekinoks hala takibimde...
    İmpresario kumda artık sınıf bir safkan. Açık kum yarışlarında (kısa) adından söz ettirecek.

Bu hafta çarşamba perşembe ve pazar altılı tahminimi bekleyin..
  • 30 nisan çarşamba istanbul tahminlerim

1.ayak : Süvari favorim. Berrin Şahnigar ve Edanur rakipleri. Sibelhanım sürpriz.. Gözdesoy daha sonra
    2.ayak : No Limite bankom...
    3.ayak : Hadise çok şanslı... Ronaldinho ve Mia Woman daha sonra...
    4.ayak : Özgünkan ve Battal ilk şanslı isimler.. Saltukhan ve Ayverdi yazılır...
    5.ayak : Miss Disco ve Buteur birincilik mücadelesi yapacaklar...
    6.ayak : Endiries Paloma Polente ve Haming Bird yeterli gözüküyor.Sevim Ana sürpriz.. Wind Girl bomba yapabilir...

1.ayak : 7.5.13.1.4.6
    2.ayak : 2 tek
    3.ayak : 5.4.2
    4.ayak : 5.4.2.6
    5.ayak : 2.6
    6.ayak : 3.4.5.6.8.15

bol şanslar...
  • dün altılı zengin etti... (30 nisan)

dün favori olarak sadece Ronaldinho gelince altılı 175000 ytl ikramiye verdi.
  • 01 mayıs istanbul tahminleri :

1.ayak : Zor bir koşu gelemeyecek at yok gibi. Hepsi diyorum...
    2.ayak : İdman pistinde şov yapan Babahalid ilk şanslı isim. Big Foot yakın rakibidir. Dut Beyaz daha sonra
    3.ayak : Çalıkoğlu ilk şanslı isim. AlishCat ve Classic Avşar rakipleri. Master ve Harrare sürpriz...
    4.ayak : Serdeste Banko...
    5.ayak : Son yarışında protestoyla ikinciliğe atılmasına rağmen Sabırlı ve Topor'u geride bırakan Gold Master Piece bu yarışının tesadüf olmadığını kanıtlamaya çalışacak. Nalın İsyanı Yeni Lira Corrado Toma Hawk ve Laluv rakipleri...
    6.ayak : Topuz kazanır...

1.ayak : hepsi (1,2,3,4,5,6,7)
    2.ayak : 2,3,1
    3.ayak : 4,1,3,5,7
    4.ayak : 3 tek
    5.ayak : 1,7,5,2,4,3
    6.ayak : 7 tek

bol şanslar....

• Son ayakta Topuz hazırlıklarında 1200ü 1.17 rahat yapabiliyorken dün 1200 kum yarışı 1.18.44 le 6.bitirdi.
    Ya bir sorunu var ya da bu tay hala yarış atı mücadele özelliğini kazanamamış...
    Bu arada son ayakta Golden Pie'ın da hakkını vermek lazım. ayakları düz bassın. Müthiş bir yarış kazandı.
  • 04 mayıs istanbul programı tahminlerim...

1.ayak : Ezbiderli favorim. Set Point , Salgado , Khanjar rakipleri. Street Prince iyi idman görüntüsü ile sürpriz yapabilir...

2.ayak : Yertan eküri avantajı ile ilk şanslı isim. S.kayanın tercihlediği Lala ve kalite orjinli Raufbey rakipleridir. Akçaylı ve Özyıldırım sürpriz...
    Nurhayat daha sonra...
    3.ayak : Acem çok formda. Bu koşuyu kazanması normal sonuç olur... Tek atmayı riskli görenler Adana kumunda çok başarılı koşan Led Zeppelin' i değerlendirebilir...

4.ayak : Cincinnati Kid benim ilk şans tanıdığım isim. Kalite Topor ve son yarışını protestoyla kazanan Prince Of Eulleup rakipleridir. Lovely Doyoun ve Gladyatör daha sonra...

5.ayak : Nazifoğlu müsait rakipler yanında favorim. Ankaradan formda gelen Şekerbey ve Aytencik rakipleridir. Eski kalite Cihanberk daha sonra...

6.ayak : Ulumeşe usta jokeyiyle bu koşuyu kazanır..

1.ayak : 6,7,5,4,2
    2.ayak : 9,5,8,2,6,11
    3.ayak : 2 / 1
    4.ayak : 1,7,5,8,2
    5.ayak : 1,4,6,5
    6.ayak : 6 tek

Bol şanlar...

• quote:

04 mayıs istanbul programı tahminlerim...

1.ayak : Ezbiderli favorim. Set Point , Salgado , Khanjar rakipleri. Street Prince iyi idman görüntüsü ile sürpriz yapabilir...

2.ayak : Yertan eküri avantajı ile ilk şanslı isim. S.kayanın tercihlediği Lala ve kalite orjinli Raufbey rakipleridir. Akçaylı ve Özyıldırım sürpriz...
    Nurhayat daha sonra...
    3.ayak : Acem çok formda. Bu koşuyu kazanması normal sonuç olur... Tek atmayı riskli görenler Adana kumunda çok başarılı koşan Led Zeppelin' i değerlendirebilir...

4.ayak : Cincinnati Kid benim ilk şans tanıdığım isim. Kalite Topor ve son yarışını protestoyla kazanan Prince Of Eulleup rakipleridir. Lovely Doyoun ve Gladyatör daha sonra...

5.ayak : Nazifoğlu müsait rakipler yanında favorim. Ankaradan formda gelen Şekerbey ve Aytencik rakipleridir. Eski kalite Cihanberk daha sonra...

Bol şanlar...

Bugün 3 te kaldık. Yani resmen çuvalladık...
    Bu hafta istanbul programında bir altılı bulamazsam burada tahmin yazmayı bırakıyorum...

• quote:

quote:

04 mayıs istanbul programı tahminlerim...

Nurhayat daha sonra...

Bol şanlar...

Bugün 3 te kaldık. Yani resmen çuvalladık...
    Bu hafta istanbul programında bir altılı bulamazsam burada tahmin yazmayı bırakıyorum...

dur ağa hemen pes etme yav

• 7 mayıs çarşamba istanbul tahminlerim...

1.ayak : Eküri avantajıyla Çubukçu bu yarışı kazanır...
    2.ayak : Afat uygun rakipler yanında bankom...
    3.ayak : Hüsna favorim... Nursevil Güraçar çalı gülü daha sonra...
    4.ayak : Dayıbey ve Özhaber birincilik mücadelesi yapacaklar...
    5.ayak : Ribellanın anne kardeşi Boranağa kalite orjinli Genghis Khan tam bir çimci Lady Çuard arasındaki mücadeleye Touch Wood sen Gelmez oldun Emirhantay Jet Bijou Kubihan ve Cape Point de katılabilir...
    6.ayak : Acoustic ağır favorim... Hasköylü Gülnihal Solfejs son Mungan Dağı Sabin ve Tepeköylü hata kollar...

1.ayak : 2 tek
    2.ayak : 5 tek
    3.ayak : 4,5,3,2
    4.ayak : 1,4
    5.ayak : 1,4,9,8,12,3,5,6,2
    6.ayak : 9,7,3,4,12,2,14

Bol şans...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odyle -- 7 Mayıs 2008; 12:49:24 >
  • 08 mayıs istanbul yarış tahminlerim...

1.ayak : Özgünkan bu kez daha şanlı. Son yarışı tekrarlamaları halinde Beybora ve Taşanbey de söz sahibi olabilirler...
    2.ayak : Anne hattından çok kaliteli bir orjine sahip olan Eliyeşil patentli Royal George bence bu yarışı kazanır. Bankom...
    3.ayak : Geçen yıl müthiş yarışlar koşan kalite Tiramisu sezon açılışı yapıyor. Yine de yanına Radikal Prens ve Ateşinkızı nı eklemeliyiz.
    4.ayak : Taşkınalp çok şanslı. Serdeste ve Coşkuner hata kollayacaklar... Berrin sürpriz...
    5.ayak : Kalite tay De Niro favorim. Nash Bishop Green Velvet ve John Carew daha sonraki ihtimaller...
    6.ayak : Günün sürprize müsait koşusunda Borayel Buteur MyPianist Osmanbey ve Babayaro ayırt edilmeden kuponlara yazılmalıdır...

1.ayak : 3,2,4
    2.ayak : 13 tek
    3.ayak : 6,2,7
    4.ayak : 3,6,4,5
    5.ayak : 5,2,4,1
    6.ayak : 10,5,4,2,13

Bol şanslar...

• İngilizlerde sevdiğim atlar var

mesela ;

Mary Ellen,Elixir bu 2 li uzun süre görünmedi pek.Sonra sürprizci bir "kafkaskartalı'na" sahiptik

ve tabii Centaur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 11 Mayıs 2008; 0:10:32 >
  • 11 mayıs istanbul altılım :

1.ayak : 1,3,2,8,,4,5,6,7
    2.ayak : 5,6,11
    3.ayak : 1 tek
    4.ayak : 1,7,6
    5.ayak : 1,8,7
    6.ayak : 1,10,14

bol şanslar...
  • Başlık şampiyon atları seçmekten daha çok altılı tahminlerine dönmüş. Neyse biz yazı başlığına göre hareket edelim ve bizim şampiyonlarımızı söyleyelim. Öncelikle at yarışı oynamıyorum(şu anda) ancak atları çok seviyorum. Zevkine bakıyoruz işte.

Şampiyon olarak zaman açısından 2000 yılından bu yana olanları kıstas aldım. Eskiler bilirler çok şampiyon vardı ancak onları bu başlıktaki katoriye sokmak bile ayıp olur.

Araplar(ilk beş)

1-Ağakaraca
    2-Şubat
    3-Odinhan
    4-Odin
    5-Tamerinoğlu

Not: Odinhanı Odin'den üstün tutarım. Sülo ayağını kırmasaydı çok şampiyonlukları olacaktı. Tamerinoğlu ile yaptığı yarışlar unutulmazdır)

İngilizler(ilk beş)

1-Medya
    2-Velociraptor
    3-Trapper
    4-Grand Ekinoks
    5-Sabırlı

Katılmayabilirsiniz arkadaşlar bu benim düşüncem.(Velociraptor'u neden ikinci sıraya aldığımı söyliyeyim, kumcu bir at olmasına rağmen çimde Trapper'i geçmişti)

• quote:

Orjinalden alıntı: melih_

Başlık şampiyon atları seçmekten daha çok altılı tahminlerine dönmüş. Neyse biz yazı başlığına göre hareket edelim ve bizim şampiyonlarımızı söyleyelim. Öncelikle at yarışı oynamıyorum(şu anda) ancak atları çok seviyorum. Zevkine bakıyoruz işte.

Şampiyon olarak zaman açısından 2000 yılından bu yana olanları kıstas aldım. Eskiler bilirler çok şampiyon vardı ancak onları bu başlıktaki katoriye sokmak bile ayıp olur.

Araplar(ilk beş)

1-Ağakaraca
    2-Şubat
    3-Odinhan
    4-Odin
    5-Tamerinoğlu

Not: Odinhanı Odin'den üstün tutarım. Sülo ayağını kırmasaydı çok şampiyonlukları olacaktı. Tamerinoğlu ile yaptığı yarışlar unutulmazdır)

İngilizler(ilk beş)

1-Medya
    2-Velociraptor
    3-Trapper
    4-Grand Ekinoks
    5-Sabırlı

Katılmayabilirsiniz arkadaşlar bu benim düşüncem.(Velociraptor'u neden ikinci sıraya aldığımı söyliyeyim, kumcu bir at olmasına rağmen çimde Trapper'i geçmişti)

Melih haklısın...
    Açıkçası ben bu topiği açarken ilgiyi şampiyon yarış atlarına ve bu konu hakkında tartışma ve bilgi alışverişine çekmeyi planlamıştım. Fakat malesef öyle olmadı ve katılım çok sınırlı kaldı. Mecburen atyarışında en çok ilgiyi tahminlerin oluşturması nedeniyle son günlerde o tarafa bir kayma oldu.
    Sizin gibi arkadaşlar ilgi gösterdikçe topiğin alanı da yerine oturacaktır.
    Ancak atyarışı tahminlerinin de Tjknın ve tüm atların (ne yazıkki) varolma sebebi olduğunu da es geçmemek gerekiyor. Ara sıra tahminde bulunmakta da fayda var.
    Mesela Önümüzdeki Tay deneme koşuları ve sonuçta Gazi koşusu için tahminler yapılsa burada çok hoş sohbetlerin olacağı kanısındayım...

Ayrıca her gönülde bir şampiyon yatar. Yukarıdaki yazında çok iyi atları sıralamışsın. Velaciraptor müthiş bir attı. Bir çoklarımız da buna katılıyoruz zaten. Şimdi yavruları koşuyor. Bu konuda Trapperdan çok daha başarılı... Daha iyi yavrular verdi.

Odin ve Odinhan tam kardeşler. İkisi de G.refioğlunun atlarıydı. İkisi de birer şampiyon. Ben onları ayıramıyorum...
    Yazılarının ve görüşlerinn devamını dilerim...

• Velaciraptor Çimde pek görünmezdi, tam bir kumcu hatta çamurcuydu ,çamurda çok yarış kazandı.

Sonra İstanbul çimde sağanakta İslambol az yarış kazanmadı...

Hey gidi hey.

Araplarda son yıllarda gelmiş geçmiş ( 2000 den bu yana) en iyi safkan (ARAP)bana göre ÖZGÜNHAN dır.Keşke KAFKASLI ile kapışabilseydi.Kafkaslı çıktığında o geri çekilmişti artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 14 Mayıs 2008; 8:19:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

Velaciraptor Çimde pek görünmezdi, tam bir kumcu hatta çamurcuydu ,çamurda çok yarış kazandı.

Sonra İstanbul çimde sağanakta İslambol az yarış kazanmadı...

Hey gidi hey.

Araplarda son yıllarda gelmiş geçmiş ( 2000 den bu yana) en iyi safkan (ARAP)bana göre ÖZGÜNHAN dır.Keşke KAFKASLI ile kapışabilseydi.Kafkaslı çıktığında o geri çekilmişti artık

Velaciraptor'ın sahibi S.Özçolağın en büyük hatası bu nadide safkanı çimde yarışa sürmesi oldu. Ancak Velaciraptor Trapper Sorgunbeyi ve Medyayı geçmesine rağmen faul yaptığı gerekçesiyle 3.lüğe atıldı. Ve o yarıştan sonra Velaciraptorün formunda gerileme oldu. Kumda bile geçilmeye başladı.

İslambol benim sevdiğim atlardan birisiydi. Karayağız ve sonlarda çok seri bir safkandı... (gold guard - again)

Özgünhan ve Kafkaslının mücadelesini izlemeyi ben de çok isterdim.
    Ancak sanırım boynuz kulağı geçti. Kafkaslı bence (2000 yılından bu yana) en iyi arap atı...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.