Şimdi Ara

At Yarışı Oyunları (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
16.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • amiga 500 dekı stable masters 2 yı delıler gıbı oynardım.ata bınme yoktu ama menajerlıgı cok ıyıydı.galop racer serılerınede bayılıyorum.pc de bır turlu ıstedıgım at yarısı oyununu bulamamıstım.en kısa zamanda oyunu bulup oynamaya baslayacagım.konuyu acan arkadasa cok tesekkurler.
    oyun ne kadar ayrıntılı su an ıcın bılmıyorum ama atların yarıs kazanamaması sorununa gelınce hıc bılmeyen arkadaslar ıcın genel bır bılgı vereyım.bazı atlar uzun mesafe bazı atlar kısa mesafe sever.bazı atlar kum bazı atlar cım bazılarıda ıslak pıstte cok ıyı kosar.bazı atlar onde bellı bır tempoyla gıdıp o tempoyla yarısı bıtırır bazıları arkada bıraz daha dusuk tempoyla gıdıp son duzlukte spırınt atıp butun atları gecmeye calısır.bırde atların bellı grupları vardır.en ıyı atlar kupalı ve yuıksek ıkramıyelı kosularda kosarlar.vasat handıkap kosacak bır atı boyle yarıslara koyarsanız basarılı olamaz.alacagınız atın hangı pıstte hangı mesafede ve nasıl kosacagını ıyı bılmenız gerek.tabıı mutlaka atın gucunu son duzluge kadar bıtırmemek gerek.gerısı oyun kontrollerıne ve oynanın oyuna alısmasına kalıyor.

• aga bu season mode da atlarını aynı koşuya kayıt edebiliomusun?eküri gibi yanii...
  • bilader bu season mode da rküri koşturabiliyomuyuz atlar yani aynı koşuya 2 tane veya 3 tane at sokabiliyomuyuz bi bilgin varmı?
  • ağalar hangi at nasıl koşar , kaçak atı , izci atı , sprinter atı , tempocu atı nasıl ayırt ederiz.bilenler bi anlatsın hele zevkli bi oyun bu ama at yarışından anlamak lazım...en zor modda jokey championshipte oynuyorum ama her pistte toplamda ilk 3 e giremiyorum...iyiyim ama en iyisi değilim...hangi atı nasıl koşturacağımı bi türlü bilemedim :S
  • Değişik oyunlar ama zevkli gerçekten.
  • ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.