Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya ben unlock dilelçe fln bişiler doldurdum faturanızı bize faxlayın dediler bende de fatura yok ayrıca 5 7 günde size döneriz dediler.aba bu konudaki gibi yaparsak fatura istemiolar mı? bide ne kadar sürüyor acaba
  • az önce chat yaptım att numaranız yoksa size yardımcı olamayız dediler skpta öyle bi sıkıntı var mı acaba?
  • arkadaşlar benim kilit de açıldı.dün sabah ebay.unlockfusion dan 29 dolara satın almıştım.aksam 5-6 gibi msj geldi unlock oldu diye.hat ve geveyş çıkarıp itunesa bağladım.geri yükle işlemini yaptım ios 5.1.1 i yükledi sonra hattı geveysiz taktım çalıştı.şu an bi problem yok.
  • Slm arkadaşlar bende dun 4 gibi unlock_fishion dan 29 usd a satın aldım dun akşam 6 gibi mail geldi unlock oldu diye...şuan update ve restore yapıyorum umarım çalışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramcett

Slm arkadaşlar bende dun 4 gibi unlock_fishion dan 29 usd a satın aldım dun akşam 6 gibi mail geldi unlock oldu diye...şuan update ve restore yapıyorum umarım çalışır

Hocam sonuc nedir???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benimde bugün akşam üzeri açıldı.telefonu bilgisayara taktım etkinleştirdim hattı buldu çok şükür kurtuldum bu illetten.

forumda yardımcı olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

yalnız bir sorum olacak telim baseband yükseltmeden 5.01 de 5.1 e yükselttiğimde jailbreak kaybolur mu ?
  • Bende unlockfusion dan aldım bir gün geçmeden unlock oldu.Kartı çıkarıp pc ye bağladım teli kapatıp açtım update ve restore yapmadan halloldu.
  • Merhabalar herkese, ben de Unlock_Fusion dan aldım. Dün 23 te satın aldım ve bugün 21.00 gibi mail geldi cihazın unlock olduğuna dair öncelikle geveyi çıkartıp simi orjinal aparatla telefona taktım.telefonumu itunes a bağladım ve bir değişiklik olmadı, daha sonra dfu modda açtım telefonu ve tanıtma geldi telefonu tanıttım ve gayet normal bir şekilde hat geldi kullanmaya başladım ben çok memnun kaldım, Allahın belası gevey'den de kurtuldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: daylight__123

Bende unlockfusion dan aldım bir gün geçmeden unlock oldu.Kartı çıkarıp pc ye bağladım teli kapatıp açtım update ve restore yapmadan halloldu.
    Jailbreak kaybolur da baseband la bir isin yokki artik senin neden koruyacaksin basebandi. Yedeklerini al 5.1.1 kur sonra jailbreak yap. Yedeklerini geri yukle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanGD -- 15 Ağustos 2012; 2:28:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

benimde bugün akşam üzeri açıldı.telefonu bilgisayara taktım etkinleştirdim hattı buldu çok şükür kurtuldum bu illetten.

yalnız bir sorum olacak telim baseband yükseltmeden 5.01 de 5.1 e yükselttiğimde jailbreak kaybolur mu ?

Jailbreak kaybolur da baseband la bir isin yokki artik senin neden koruyacaksin basebandi. Yedeklerini al 5.1.1 kur sonra jailbreak yap. Yedeklerini geri yukle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydefne

quote:

Orijinalden alıntı: ARYEKE

benimde bugün akşam üzeri açıldı.telefonu bilgisayara taktım etkinleştirdim hattı buldu çok şükür kurtuldum bu illetten.

Yok amacım baseandi korumak değil zaten telefonun durumunu belirtmek için yazmıştım.yedeği aldım şimdi sıra versiyonu yükseltmede o zaman .Çok teşekkürler.

• slm arkadaşlar..perşembe günü unlock_fishion kullanıcısından 29 dolara satın almıştım ve perşembe akşamı unlock mesajı gelmişti..

Dun update ve restore ettim ve telefon açıldı...şukur dün akşamdan beri kullanıyorum...Burada bilgi paylaşam tüm arkadaşlara teşekkürler..
  • hala att kilitleri açmıyor malesef..chat'ten neredeyse 2 günde 1 deniyorum.ama biri bile yardımcı olmadı.att müşterisi olmadan yapmıyorlar :s millette iyi bulmuş yolunu,90-100 dolar fiyatlara açtırıyorlar..şaka gibi ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tr.End

quote:

Orijinalden alıntı: ramcett

Slm arkadaşlar bende dun 4 gibi unlock_fishion dan 29 usd a satın aldım dun akşam 6 gibi mail geldi unlock oldu diye...şuan update ve restore yapıyorum umarım çalışır

Hocam sonuc nedir???

Açılıdı şuan kullanıyorum...yeni versiyonunu da yukledim.Çok iyi oldu
  • yeni gelenler icin yaziyorum dun gece ebaydan saat 02:00 unlock fusion dan unlock aldim iphone4 icin.suan beklemede gozukuyo islemler bitince haberdar ederim unlock daki sorgulamada gozukmemesinn sebebi apple server indaymis haberiniz olsun.

• bu e-bay unlockfusion her gun 5 dolar indiriyor fiyati. 4 gun once 30 dolar idi, pazartesi 26 dolar. o gun indirim vardi, indirim bitip tekrar fiyati 26 dolara cektiler , bugun bi daha indirim yapip 21 dolar yapmislar. tl ye cevirince 38 tl ediyor, ugrasmaya degmez ..
  • Arkadaşlar

Model
    Version
    Carrier Not available
    Warranty coverage
    Warranty period - / -
    Purchase country
    Activated No
    SIM Locked Yes

hala böyle gözüküyor acaba satın alsam unlock olur mu yada hala böyle bi hata alan var ?
  • quote:

Arkadaşlar

Model
    Version
    Carrier Not available
    Warranty coverage
    Warranty period - / -
    Purchase country
    Activated No
    SIM Locked Yes

hala böyle gözüküyor acaba satın alsam unlock olur mu yada hala böyle bi hata alan var ?

benimde aynı şekilde idi satın aldım oldu.
  • quote:

Arkadaşlar

Model
    Version
    Carrier Not available
    Warranty coverage
    Warranty period - / -
    Purchase country
    Activated No
    SIM Locked Yes

Benim de bu şekildeydi ama gözümü kararttım hem de AT&T olduğunu biliyordum yaptırdım oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: kurkur

quote:

Arkadaşlar

Model
    Version
    Carrier Not available
    Warranty coverage
    Warranty period - / -
    Purchase country
    Activated No
    SIM Locked Yes

Benim de bu şekildeydi ama gözümü kararttım hem de AT&T olduğunu biliyordum yaptırdım oldu

Benimki de aynısı unlock yapsalar bile sonradan lock durumu olur mu ??
    Gönül rahatlığı ile versiyon yükseltebilecekmiyiz ??

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.