Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk136806

quote:

Orijinalden alıntı: gopunk

Arkadaşlar sonunda telefonum unlock oldu :D

ebayden bu kullanıcıdan satın almıştım tavsiye ederim, banada oğuz tavsiye etmişti önceki sayfalarda, onada teşekkürler :)
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=271000917227&ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123

daha once hıc e bay kullanmadım da paypal la odeme yaptıktan sonra bılgılerımı nasıl ıletıcem bu adamlara nasıl yapıcam cok acılll yardım

Bende baya zor buldum ama mail adresleri bu bilgileri buraya yollayabilirsin : ankur@connectechindia.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: akid

quote:

quote:

ebayden bu kullanıcıdan satın almıştım tavsiye ederim, banada oğuz tavsiye etmişti önceki sayfalarda, onada teşekkürler :)
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=271000917227&ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123

daha once hıc e bay kullanmadım da paypal la odeme yaptıktan sonra bılgılerımı nasıl ıletıcem bu adamlara nasıl yapıcam cok acılll yardım

Bende baya zor buldum ama mail adresleri bu bilgileri buraya yollayabilirsin : ankur@connectechindia.com

cok tesekkurler pekı odememı ve maılımı aldıklarına ya da ısleme basladıklarına daır temasa gecmedıler benle henuz bugun 11.00 gıbı gondermıstım.ne zaman temasa gecerler benle???

• @ bjk136806

Bana da henüz dönüş yapmadılar 7-8 iş gunü diye yazıyor ilanda onun dolmasını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: akid

@ bjk136806

Bana da henüz dönüş yapmadılar 7-8 iş gunü diye yazıyor ilanda onun dolmasını bekliyorum.

bı sorun olmaz inşallah bakalım
  • Arkadaslar bir sey sorucam e bay den unlock icin basvurulgunda ödeme yapıp bilgilerimi mail olarak attığımda bana cevap maili atmaları gerekmez mi isleminiz ödemeniz alındı falan gibi daha önce ebay den alan arkadaslar cevaplarsa iyi olur

• quote:

Ben teşekkür ederim, Sorun değil arkadaşlar sadece sabretmeniz gerekiyor bazen 10 günü aşabiliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: 09u2

quote:

Ben teşekkür ederim, Sorun değil arkadaşlar sadece sabretmeniz gerekiyor bazen 10 günü aşabiliyor...

ben dün sabah paypalla odeme yapıp satıcının maıl adresıne bılgılerımı attım ama bana hıc donus yapmadılar ondan sordum

• quote:

quote:

quote:

ben dün sabah paypalla odeme yapıp satıcının maıl adresıne bılgılerımı attım ama bana hıc donus yapmadılar ondan sordum

eBay üzerinden mesaj at mutlaka dönecektir, Amerika'da gün yeni başlıyor şu saatlerde...

• quote:

quote:

quote:

quote:

eBay üzerinden mesaj at mutlaka dönecektir, Amerika'da gün yeni başlıyor şu saatlerde...

E bay üzerinden de mail yoluyla da mesaj attım kendilerine ama dönüş yapan olmadı neden anlamadım

• itunes dan güncelleme yaparsam basebandım değişirmi?_
  • quote:

Orijinalden alıntı: mafia67k

itunes dan güncelleme yaparsam basebandım değişirmi?_

En sın baseband yüklenir.
    Ama kilitli bir cihaz ise zaten çokta önemli değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_C@BB@R

quote:

Orijinalden alıntı: mafia67k

itunes dan güncelleme yaparsam basebandım değişirmi?_

En sın baseband yüklenir.
    Ama kilitli bir cihaz ise zaten çokta önemli değil :)

hocam bu kilitsiz.com da baktım unlock diyor ama güvenmedim,güveneceğim başka bi yer var mı acaba imei konusunda,telefonda kilitliydi...
  • Arkadaşlar artık tek çare ebay de güvenilir bir satıcıdan unlock satın almak. Merak etmeyin geri dönüş pek yapmıyorlar siz imei bilgilerinizi mail olarak gönderin yeter. Benim telefon 4 günde açıldı 4,5 mail gönderdim sadece birtanesine dönüş oldu işleminiz başladı diye, 4. günün sonunda shipping maili geldi, yani unlock işlemini tamamlamış olduğu için satış işlemi onayladı. Sonra arkasından mail geldi işleminiz tamamlandı sadece 5.1.1 e yükseltin okadar. benim hangi satıcıdan aldığım yukarıdaki mesajlarımda var. Güvenilir bir satıcıda işlem yaptırın yeter.

Türkiyedeki fırsatçılarada tenezzül etmeyin, 10tl lik geveyi 200tl ye millete satanlar şimdide 200 tl'ye unlock yapmanın derdindeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gopunk -- 18 Temmuz 2012; 8:30:52 >
  • quote:

Arkadaşlar artık tek çare ebay de güvenilir bir satıcıdan unlock satın almak. Merak etmeyin geri dönüş pek yapmıyorlar siz imei bilgilerinizi mail olarak gönderin yeter. Benim telefon 4 günde açıldı 4,5 mail gönderdim sadece birtanesine dönüş oldu işleminiz başladı diye, 4. günün sonunda shipping maili geldi, yani unlock işlemini tamamlamış olduğu için satış işlemi onayladı. Sonra arkasından mail geldi işleminiz tamamlandı sadece 5.1.1 e yükseltin okadar. benim hangi satıcıdan aldığım yukarıdaki mesajlarımda var. Güvenilir bir satıcıda işlem yaptırın yeter.

Türkiyedeki fırsatçılarada tenezzül etmeyin, 10tl lik geveyi 200tl ye millete satanlar şimdide 200 tl'ye unlock yapmanın derdindeler.

Dear xxx,

"Hi your imei has been unlocked. Please connect your phone ot Itunes with incompatible sim card and update your phone. Then it will be unlocked for you.
    Thanks and hope to receive 5 star positive feedback. "

- gadget.potli

Bana boyle bir mail geldi herhalde açıldı telefonum fakat bir sey sormak istiyorum imeiden sorgulama yaptığım sitelerde telefon locked olarak görünüyor bazı sitelerde de unknown cıkıyor acılmadı mı yoksa?bir de telefonun kilidinin kalkması icin son versiyona gecmek mi gerekiyor yoksa restore yapsam olur mu? Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 18 Temmuz 2012; 10:37:19 >

• quote:

quote:

Arkadaşlar artık tek çare ebay de güvenilir bir satıcıdan unlock satın almak. Merak etmeyin geri dönüş pek yapmıyorlar siz imei bilgilerinizi mail olarak gönderin yeter. Benim telefon 4 günde açıldı 4,5 mail gönderdim sadece birtanesine dönüş oldu işleminiz başladı diye, 4. günün sonunda shipping maili geldi, yani unlock işlemini tamamlamış olduğu için satış işlemi onayladı. Sonra arkasından mail geldi işleminiz tamamlandı sadece 5.1.1 e yükseltin okadar. benim hangi satıcıdan aldığım yukarıdaki mesajlarımda var. Güvenilir bir satıcıda işlem yaptırın yeter.

Dear xxx,

"Hi your imei has been unlocked. Please connect your phone ot Itunes with incompatible sim card and update your phone. Then it will be unlocked for you.

- gadget.potli

Bana boyle bir mail geldi herhalde açıldı telefonum fakat bir sey sormak istiyorum imeiden sorgulama yaptığım sitelerde telefon locked olarak görünüyor bazı sitelerde de unknown cıkıyor acılmadı mı yoksa?bir de telefonun kilidinin kalkması icin son versiyona gecmek mi gerekiyor yoksa restore yapsam olur mu? Teşekkürler

Restore yaptığında iTunes'de uyarı çıkıyor iPhone'ununuz unlock edildi diye yanlış hatırlamıyorsam. Telefonu restore etmen lazım. Ardından o sitelerde de unlocked yazar.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak1602

quote:

quote:

Dear xxx,

- gadget.potli

Restore yaptığında iTunes'de uyarı çıkıyor iPhone'ununuz unlock edildi diye yanlış hatırlamıyorsam. Telefonu restore etmen lazım. Ardından o sitelerde de unlocked yazar.

yanı son versıyona gecmeme gerek yok degıl mı?

• Son versiyona (5.1.1) geçmen lazım. Zaten restore yapınca otomatik olarak son versiyonu indiriyordu yanılmıyorsam.

• Merhaba ,

Çok basit birşey sormak istiyorum, ben iphone 4 telefonumu unlock yaptırmak için ebayden bir teklif aldım şuan açılmıştır mailini bekliyorum. Ancak telefonu itunse'a bağlayıp aktive etmek için At&T sim kartına ihtiyacım mı olucak o konuda bilgisi olan varsa yarımcı olabilir mi?

Çok teşekkürler..
  • merhabalar
    Pazar günü öğlen ebay den başvurduğum iphone 5.1.1'e güncellemesiyle birlikte sonunda açılıdı:D Allah'a şükür artık gevey , unlock bekleme derdi de bitmiş oldu darısı diğer bekleyen arkadaşların başına.İnşallah onlar da en kısa zamanda telefonlarına kavuşurlar .
    ayrıca 09u2'a da teşekkürler 55 dolara açtırmıs oldum sayesınde:):) hemde 3 gunde su an fıyat daha da aşagılara ındı bence sizde actırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 18 Temmuz 2012; 16:25:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknohelp

Merhaba ,

Çok basit birşey sormak istiyorum, ben iphone 4 telefonumu unlock yaptırmak için ebayden bir teklif aldım şuan açılmıştır mailini bekliyorum. Ancak telefonu itunse'a bağlayıp aktive etmek için At&T sim kartına ihtiyacım mı olucak o konuda bilgisi olan varsa yarımcı olabilir mi?

Çok teşekkürler..

ben acıldı maılı geldıkten sonra avea hattımla aktıve ettım
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.