Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimde boyleydi sonra "simlocked:no" gördum. Insallah sizede olur. Ama ben damardan girdm bastirdm. Belki oyuzden acildi. Bende bilmiyorm nasil acildgni. Anlamadm bu attyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne zaman uğraşıyordun hocam ?
    damardan kadtın nedir neler söylemiştin?
    bide hangisi denk gelmişti hatırlıyormusun?
  • Merhaba arkadaslar telefonum att simfree yapacaktik fakat i tunese takinca hata verdi.Geveyi taktik sonra 1 saatdir deniyorum geveyle gelmedi sebeke acaba att sim kartini takipta mi i tunese baglanicam yardim lutfen
  • att sim kartım mevcut fakat numarasını bilmiyorum nasıl ögrenebilirim arkadaslar bi yardım edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuner106

Hepinize merhaba, son 1 kişinin telefonunu daha açtırabilirim (full price ve at&t olmak şartıyla). baseband ı yükseldiği için telefonu kapanan arkadaşlara öncelik tanımak isterim. ücret 80$ . Teşekkürler...

garanti acılacakmı dostum benimkinede bi ayar ceksene acılacaksa parayı gönderirim.
  • chat ile konuştuğumda kadın bana yardımcı oldu ve şu maili gönderdi..

Thank you for contacting International Care. Attached is the information referenced during your interaction with an AT&T representative. If you have any questions, please refer to our online support site athttp://www.wireless.att.com/learn/international/ or by calling 1-800-335-4685 or 001-916-843-4685 if you are traveling overseas.

Please do not respond to this e-mail. This mailbox is not monitored and does not accept mail.

Attachments:
    Completing Authorized iPhone Unlock E-mail Sample

This message, including any offer and attachments, is intended for the named recipient and may contain confidential information. No other person should rely on any offer or information in this message. If you are not the named recipient, please immediately delete this message.

sizce kilit açılmışmıdır.açıldı ise izlemem gereken yol nedir acaba..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalgardiyan -- 6 Mayıs 2012; 18:54:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: metalgardiyan

chat ile konuştuğumda kadın bana yardımcı oldu ve şu maili gönderdi..

Thank you for contacting International Care. Attached is the information referenced during your interaction with an AT&T representative. If you have any questions, please refer to our online support site athttp://www.wireless.att.com/learn/international/ or by calling 1-800-335-4685 or 001-916-843-4685 if you are traveling overseas.

Please do not respond to this e-mail. This mailbox is not monitored and does not accept mail.

Attachments:
    Completing Authorized iPhone Unlock E-mail Sample

This message, including any offer and attachments, is intended for the named recipient and may contain confidential information. No other person should rely on any offer or information in this message. If you are not the named recipient, please immediately delete this message.

sizce kilit açılmışmıdır.açıldı ise izlemem gereken yol nedir acaba..

Bilader chatten sordur case numaranı ordan öğrenebilirsin.

• Beyler selamlar,

Asagidaki mesajin sonucu be oluyor acaba??

Dear Customer:

Thank you for your recent inquiry regarding your AT&T service.  We apologize for any inconvenience this may have caused you.  The issue has been resolved.

Should you have any further needs regarding this issue, please do not hesitate to call us at 1 800 331-0500 and reference the tracking number shown above.

Sincerely,
    AT&T
  • Arkadaşlar mesaj geldiği zaman chatten sordurun.
  • AT&T tarafından bana unlock maili geldi ve tekrar sordum kildi açılmış dediler.

şimdi itunese bağladım telefonu ama kilit açılmı uyarısı gelmedi..
    telefonum geveyli normalde ama bağlarken itunese geveyi çıkarıp taktm..
    herhengibir güncelleme yazısı gelmedi..
    ve şimdi 5.0.1 e güncelliyorum

bir sorun olurmu yoksa şimdiden telefonu ipod olarak kullanayımmı :D
  • quote:

AT&T tarafından bana unlock maili geldi ve tekrar sordum kildi açılmış dediler.

İlk baş restore yap sonra kendini hattını tak ama yedeklemeyi unutma. Sonra unlock mesajı gelecek eğer açılmış dediyse.

• eger sana mail geldiyse açıldıgına dair istediğin gibi guncelleme yapabilirsin ben direk orjinal 5,1 e yukselttim ve telefon açıldı kardeşim korkmadan yükleme yapabilirisin hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehdisenturk

quote:

İlk baş restore yap sonra kendini hattını tak ama yedeklemeyi unutma. Sonra unlock mesajı gelecek eğer açılmış dediyse.

ben direkt gevey çipi çıkarıp güncelledim.( an itibariyle güncelleniyor)..uyarı mesajı gelmedi unlock oldu diye bir sorun olurmu direkt güncellemek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehdisenturk

quote:

ben direkt gevey çipi çıkarıp güncelledim.( an itibariyle güncelleniyor)..uyarı mesajı gelmedi unlock oldu diye bir sorun olurmu direkt güncellemek

Eğer unlock oldu dedilerse korkma güncellemeyi yap telefonu restore yap sonra hattını tak unlock yazısını göreceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanbrs

quote:

Orijinalden alıntı: tuner106

Hepinize merhaba, son 1 kişinin telefonunu daha açtırabilirim (full price ve at&t olmak şartıyla). baseband ı yükseldiği için telefonu kapanan arkadaşlara öncelik tanımak isterim. ücret 80$ . Teşekkürler...

garanti acılacakmı dostum benimkinede bi ayar ceksene acılacaksa parayı gönderirim.

eger çalıntı veya full price sorunu yoksa açılır kesin dostum... açılmazsa 2-3 gün içerisinde ücreti iade ederim... kolay gelsin
  • ılk iki kişinin telefonunu üçretsiz actırırım ıkı kişi den sonra 50 tl karşılıgında acarım bilginize arkadaslar
  • Ya arkadaslar benimde kuzenim var ABD dede orda ona desem Chat'ten 5 dakikada açanlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fyokur61

Ya arkadaslar benimde kuzenim var ABD dede orda ona desem Chat'ten 5 dakikada açanlar mı?

Eğer at&t hesabı varsa açarlar.
  • Arkadaşlar bana resolved maili geldikten sonra chatteki bayanlar görüştüm adı Virginia Embrey. Bana telefonu satın aldığınızı kanıtlayınız dedi. Fatura fotokopisi istedi. Aksi takdirde açmayız diyor. Daha önce açıyordunuz dediğimde ise Apple'in bundan sonra böyle bir yaptırıma gittiğini belirtti.

Şimdi ne yapayım?
  • 5 kişiyle daha konuştum hepsi aynı şeyi söylüyor. Yalan oldu artık unlock işi.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.