Şimdi Ara

AT&T Iphone Unlock Platformu / online chat eklendi [Konu Anlatımılı] (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.144
Cevap
28
Favori
240.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehdisenturk

Arkadaşlar allah kahretmesin telefonu restore ettikten sonra geri yüklerken 5.1 e güncelledi. 4.3.3 e tekrar geri alabilirmiyim. Arkadaşlar lütfen yardım edin. Ben naapcam şimdi şansıma tüküriyim

shsh kaydınız varsa (eğer telefon Jailbreakli ise otomatikman alınmıştır) 5.0.1 e geri dönebilirsiniz ama shsh kaydınız yoksa üzgünüm. O sürümde kalırsınız.
  • Adamlar bana seninle ilgili birşey duymak istemiyoruz artık diyordu.Tweetterdan müşteri hizmetlerine sadece ırkçısınız dedim.Onlarda bana mail atarak durumu inceliyoruz dediler ::))))
    Demekki adamlar deşifre olmaktan hoşlanmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dncbrk

arkadaşlar bu at&t sapıtmış durumda ve ne yaptıklarını anlamış değilim ben bir cihaz için ilk önce mail yolu ile bir başvuru yapmıştım 1-2 gün sonrasında ise uluslar arası chat kanalından yani burada paylaşılan 2. chat kanalından case number almıştım ve bununda peşini bırakmayarak case açtıdıktan bır gun sonra da amerıkan chatıne amerıkan proxy numarası ıle baglanarak ve buyuk sans sonucu buradakı baska arkadasın da telefonunu acan chris adlı kısıye denk gelıp telefonumu chat esnasında anında unlock yaptırmıstım fakat daha sonra once maıl yoluyla yaptırdıgım basvuruya

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone for IMEI ending in 7**7. We are unable to complete your request at this time due to the following reason:

The unlock code for this device is unavailable due to security restrictions based on the device's history. You may want to return the device and/or provide feedback to the seller.

bu cevap geldı hadı anlıyorum ıcerıde devam eden bı case var ve gelen tarıhe bakılırsa maılı daha sonra ısleme almıslar o yuzden reddettıler dun de case ıle ılgılı sırasıyla su ıkı maıl geldı

ılk gelen;
    Dear Customer:

Thank you for your recent inquiry regarding your AT&T service. We apologize for any inconvenience this may have caused you. The issue has been resolved.

Should you have any further needs regarding this issue, please do not hesitate to call us at 1 800 331-0500 and reference the tracking number shown above.

Sincerely,
    AT&T

ikincisi;

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone.

We are unable to complete your request at this time due to the following reason:
    - No valid current or former mobile/account number associated with request.

Please click the following link for AT&T's General Eligibility Requirements for Unlocking iPhone.

Thank you for your inquiry.
    Sincerely,
    The AT&T Customer Care Team

fakat suanda chris cihazı chat esnasında anında actıgından unlock hala daha bu sabah ıtunes a kapalı bır sekılde bagladım acarken yaptıgımız gıbı kendı acıldı ama kılıt gelmedı sebeke geldı yanı cıhaz hala daha unlock 2-3 gun once bu son maıller gelmeden ılk guvenlık sebeplerı yuzunden reddeden maıl gelınce att musterı hızmetlerıyle gorustum sıze gelen maıllerı goremıyoruz dedı ama cıhazınız unlock olduysa korkmanıza gerek yok dedıler fakat bu son gelen maıllerle kafam ıyıce karıstı yanı bunlar suan benım cıhazımı yenıden kılıtleyebılırler mı ? yoksa musterı temsılcısının dedıgı gıbı zaten suan acık korkulcak bı durum yok mu ? kafayı yedırtcekler adama bunlar ya

birkere acildiysa geri alinamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bird-hunter

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Razorback

Selam,

Online chat linkini gonderebilirmisiniz acaba??

Tesekkurler..

https://sales.liveperson.net/hc/51882590/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=51882590&SESSIONVAR!skill=bds-bau-english&SESSIONVAR!pagename=WirelessSupportChat&SESSIONVAR!Section=MyATT
    amerika chat kanalının linki budur

verdiğiniz link bağlanmıyor doğrusu bu olsa gerek https://sales.liveperson.net/hc/69560172/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=69560172

Aslında link doğru ama çalışma saatlerinde aktif oluyor. Çalışma saatleri de eğer 7 de başlıyorsa, bizim saatimizle 2 de aktif olacaktır.

• arkadaşlar skype ile yada başka şekilde telefonla görüşme sağlayabilecek arkadaşım varmı hala case id me cevap alamadım en azından onu sorup telefonun durumunu öğrenebilirlermi çok makbule geçecek saygılar.
  • Beyler bana bu mail gelmişde cihaz hala kilitli ama tekrardan 5.1 yükledim sonuç olumsuz ne yapmak lazım

Dear Customer:

Thank you for your recent inquiry regarding your AT&T service. We apologize for any inconvenience this may have caused you. The issue has been resolved.

Should you have any further needs regarding this issue, please do not hesitate to call us at 1 800 331-0500 and reference the tracking number shown above.

Sincerely,
    AT&T
  • We are unable to complete your request at this time due to the following reason:

Arkadaşlar bende chat'tan başvuru yaptım. Mail geldi. Fakat olumsuz. Yukarıdaki sebepten dolayı. Aynı sorundan sıkıntı yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darendeli

Beyler bana bu mail gelmişde cihaz hala kilitli ama tekrardan 5.1 yükledim sonuç olumsuz ne yapmak lazım

Dear Customer:

Sincerely,
    AT&T

Arkadasim bu unlock mesaji degil Maalesef:( Authorization unlock yazan bir mail gelmesi lazimki bence artik imkansiz gbi bi sey :(. (simdilik). ben taaa 15 inde basvurdum daha yanit gelmedi. Diger arkadaslarada sesleniyorum, AUTHORIZATION UNLOCK yazan mail i almadikca sakın ha burdaki sivri zekalara uyup telefonunuzu kurcalamayın (restore & fabrika ayarlari vs)... Hepinize gecmis olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

quote:

quote:

Selam,

Tesekkurler..

https://sales.liveperson.net/hc/51882590/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=51882590&SESSIONVAR!skill=bds-bau-english&SESSIONVAR!pagename=WirelessSupportChat&SESSIONVAR!Section=MyATT

verdiğiniz link bağlanmıyor doğrusu bu olsa gerek https://sales.liveperson.net/hc/69560172/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=69560172

Aslında link doğru ama çalışma saatlerinde aktif oluyor. Çalışma saatleri de eğer 7 de başlıyorsa, bizim saatimizle 2 de aktif olacaktır.

benim verdiğim link yurt dışı için açmış oldukları linktir. Bu amerika chat kanalı için dns girmek gerekiyor mu ?

• @bird-hunter

Dns değilde proxy ile erişim sağlanabiliyormuş. Bakalım bende 2 den sonra deneyeceğim.
    Diğer yurt dışı dediğimiz linkten bağlandığımda sistemlerinde sorun olduğunu, şuan için yardımcı olamayacağını söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 343345

Adamlar bana seninle ilgili birşey duymak istemiyoruz artık diyordu.Tweetterdan müşteri hizmetlerine sadece ırkçısınız dedim.Onlarda bana mail atarak durumu inceliyoruz dediler ::))))
    Demekki adamlar deşifre olmaktan hoşlanmıyor.

hangi adrese yazdınız hocam
  • Arkadaşlar normal şekilde birşey elde edemezsiniz. Ya bu işi yapanlara ücret vereceksiniz, ya da üstlerine oynayacaksınız. Bunu da mail ile değil Tweeterdan yapacaksınız. Bir daha arama diye mail atan adamlar ben tweeterdan ırkçısınız deyince hemen mailimi, case numaramı bulmuş ve bir musteri temsilcisi atamışlar ; zaten bugün öğrendiğim bir haberide size aktarmak istiyorum . AT&T de çalışan türbanlı bir Müslüman kadını türban taktığı icin isten atmışlar ve kadın dava açıp kazanmışlar .su anda bu konuda inanılmaz hassaslar ve ırkçılık/dincilik ...yazdığınızda hemen donuyorlar . Bilginize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Selam,

Tesekkurler..

özür dilerim hocam vallaha yerimlerinde kayıtlıydı ordan verdim ama çalışıp çalışmadığını kontrol etmedim kusura bakma (uluslararası olan chat değil amerika chat linkiydi o yüzden çalışmamıştır sanıyorum) teşekkür ederim yanlış bilgimi düzelttiğiniz için çok saolun

bu arada haklısınız bu chat e ulaşmak konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlar amerikan ip sine sahip olmak için hide ip free programını kullanabilirler programın bedava olan versiyonunda sadece amerikan ip leri var işe yarıyordu enson ben bakmıştım tabi bu programa karşı da bi önlem almadılarsa ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dncbrk -- 5 Mayıs 2012; 13:22:41 >

• quote:

Arkadaşlar normal şekilde birşey elde edemezsiniz. Ya bu işi yapanlara ücret vereceksiniz, ya da üstlerine oynayacaksınız. Bunu da mail ile değil Tweeterdan yapacaksınız. Bir daha arama diye mail atan adamlar ben tweeterdan ırkçısınız deyince hemen mailimi, case numaramı bulmuş ve bir musteri temsilcisi atamışlar ; zaten bugün öğrendiğim bir haberide size aktarmak istiyorum . AT&T de çalışan türbanlı bir Müslüman kadını türban taktığı icin isten atmışlar ve kadın dava açıp kazanmışlar .su anda bu konuda inanılmaz hassaslar ve ırkçılık/dincilik ...yazdığınızda hemen donuyorlar . Bilginize

senin yazmış olduğun twitter hesapları nedir hocam söylermisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: P!iZ

quote:

arkadaşlar bu at&t sapıtmış durumda ve ne yaptıklarını anlamış değilim ben bir cihaz için ilk önce mail yolu ile bir başvuru yapmıştım 1-2 gün sonrasında ise uluslar arası chat kanalından yani burada paylaşılan 2. chat kanalından case number almıştım ve bununda peşini bırakmayarak case açtıdıktan bır gun sonra da amerıkan chatıne amerıkan proxy numarası ıle baglanarak ve buyuk sans sonucu buradakı baska arkadasın da telefonunu acan chris adlı kısıye denk gelıp telefonumu chat esnasında anında unlock yaptırmıstım fakat daha sonra once maıl yoluyla yaptırdıgım basvuruya

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone for IMEI ending in 7**7. We are unable to complete your request at this time due to the following reason:

The unlock code for this device is unavailable due to security restrictions based on the device's history. You may want to return the device and/or provide feedback to the seller.

bu cevap geldı hadı anlıyorum ıcerıde devam eden bı case var ve gelen tarıhe bakılırsa maılı daha sonra ısleme almıslar o yuzden reddettıler dun de case ıle ılgılı sırasıyla su ıkı maıl geldı

ılk gelen;
    Dear Customer:

Sincerely,
    AT&T

ikincisi;

Thank you for contacting AT&T Customer Care about unlocking your iPhone.

We are unable to complete your request at this time due to the following reason:

Please click the following link for AT&T's General Eligibility Requirements for Unlocking iPhone.

Thank you for your inquiry.
    Sincerely,
    The AT&T Customer Care Team

fakat suanda chris cihazı chat esnasında anında actıgından unlock hala daha bu sabah ıtunes a kapalı bır sekılde bagladım acarken yaptıgımız gıbı kendı acıldı ama kılıt gelmedı sebeke geldı yanı cıhaz hala daha unlock 2-3 gun once bu son maıller gelmeden ılk guvenlık sebeplerı yuzunden reddeden maıl gelınce att musterı hızmetlerıyle gorustum sıze gelen maıllerı goremıyoruz dedı ama cıhazınız unlock olduysa korkmanıza gerek yok dedıler fakat bu son gelen maıllerle kafam ıyıce karıstı yanı bunlar suan benım cıhazımı yenıden kılıtleyebılırler mı ? yoksa musterı temsılcısının dedıgı gıbı zaten suan acık korkulcak bı durum yok mu ? kafayı yedırtcekler adama bunlar ya

birkere acildiysa geri alinamaz

çok saolun hocam müşteri temsilcisi de chatten benzeri şeyler söyledi ama malum bu kadar karıştıktan sonra ortalık bir de size danışayım dedim şuan içim rahatladı valla

• banada aynısını söyledi ağzıma geleni saydım bu sefer kuzu kuzu dinledi dedim sizin amacınız nedir hadi telefonum kontratın olsa süresi olsa bana bunu yapsan anlarım kontratı bitmiş süresi dolmuş telefonun ne hakla hala kitli tutuyorsunuz yaklaşık 45 dakika online chatte dinledi dedim 20 gündür konuyla ilgili olumlu yada olumsuz bir cevap gelmezmi bu şekildemi hizmet veriyorsunuz amerikaya geldiğimizde hep sizin operatorden konuşma dakikaları alıyoruz kendi milletinizin insanını hemen çözüme ulaştırırken ortalama 10 dakikalık bir unlock işlemi için bizleri 20 gündür olumlu yada olumsuz hiç bir şekilde bilgilendirmiyorsunuz. en sonundada dedimki sizin firmanızı özellikle kontrat süeresi dolmuş telefonların açılma işlemini kontrat süresi dolduğu günden sonra aktif etmediğiniz için mağdur olan insanlarla toplu bir imza sürkülü toplayıp insan hakları mahkemesine başvurucağım diye bugüne kadar hep yıkama yağlamalı düzgün konuştum bugun inanın karsımdakı kuzu gibiydi böyle konuşurken bana sürekli auto otomatik mesaj gönderiyor dedim sizin hizmet anlayışınız bumu onlinechat deniyor. ben size yazıyorum siz bana auto mesaj atıyorsunuz ben size sayın diyip isminizle hitap ederken auto mesaj atmanız etik değil yeminle neye uğradığını şaşırdı dedim eğer siz bu işi biliyorsanız şu konuşmalarımızın logunu tutup süpervaiserlerinize gönderin.Dedim daha ne diyim bu kadar yokuş olmaz inanın sinirlerim boşaldı insanları enayi yerine koyuyorlar yeter vallahi 20 günde olumlu yada olumsuz bir cevap yazılmazmı en az 10 tane mail 10 defada online chatte konuşmuşum saygılarımla. arkadaşlar.

• Kardeşim telefon bilgisayarda takılıydı uptade mesajı gelmiş ve annem tamam demiş. Şuan telefon 4.3.3 ten 5.1 e geldi ve telefonu hiç kullanamıyorum. Eski telefonuma taktım hattı öyle kullanıyorum. Artık bundan başka çarem yok 20 gündür zırvalıyorlar.
  • quote:

Arkadaşlar normal şekilde birşey elde edemezsiniz. Ya bu işi yapanlara ücret vereceksiniz, ya da üstlerine oynayacaksınız. Bunu da mail ile değil Tweeterdan yapacaksınız. Bir daha arama diye mail atan adamlar ben tweeterdan ırkçısınız deyince hemen mailimi, case numaramı bulmuş ve bir musteri temsilcisi atamışlar ; zaten bugün öğrendiğim bir haberide size aktarmak istiyorum . AT&T de çalışan türbanlı bir Müslüman kadını türban taktığı icin isten atmışlar ve kadın dava açıp kazanmışlar .su anda bu konuda inanılmaz hassaslar ve ırkçılık/dincilik ...yazdığınızda hemen donuyorlar . Bilginize

kusura bakmayın bende case Id nin sonucunu bekliyorum ama bu şekilde bence kendimizi küçültmeye gerek yok...ırkçılık dincilik deyip olayı saptırıp suistimal etmeyin lütfen...değmez....

• Tuner arkadaşım güzel açıklamış eğer tarafınıza "this issue has been resolved" şeklinde bir eposta gelirse sakın tamam benim işlemim çözüme kavuşturulmuş deyip cihazınızın versiyonunu YÜKSELTMEYİN. Şu an chat aktifhttps://sales.liveperson.net/hc/69560172/?cmd=file&file=visitorWantsToChat&site=69560172 Bağlanıp case numaranızı verin ve bana şu şu eposta geldi durum nedir deyin olumlu sonuç alırsanız cihazınızı restore yapın. Çünkü ben aynı şekilde yaptım ve sonuç olumlu.
  • arkadaş güzel söylüyorsunda 20 gün içinde açtıkları case nosuna vailed diyip sonra hangi temsilci açmış ise case logunu kopyaladığımda bekleyin diyip sürekli I apologize yazıp bana daha sonra oto mesaj atan bir ülkenin temsilcisine iyi yapıyorsunuz diyip bekleyelim mi ben onları anlarım hakta veririm ama onun benim telefonum üzerinde hiç bir hakkı kalmadığı halde bunu hala kapalı tutması tamamen insanları kullanmak anlamına gelir eğer tahütüm varsa ve ben diretiyorsam saygıyla teşekkur eder minnetle beklerim. Ama sen hergün insanları oyalamak adına sürekli çarpıtıcı cümleler kullanarak daha nereye kadar sallarsın bakınız karşılaştığım durumlar.

1- ilk mailim adam telefonun att değil dedi şok etti beni tam 1 hafta boyunca bu telefon amerikada hangi operatorun diye aradım.
    2- telefon sürekli online chatte konuştuktan sonra imei kabul edildi ve telefonun att olduğu açıklandı.
    3- att olduğu açıklanan telefonun için case id açıldı.
    4- case id için olumlu yada olumsuz ( yani unlock olacak demek değil bu ) bir mailin geleceği tarih verdiler.
    5- verilen tarihe kadar bekleyip verilen tarihte tekrar online chat ile irtibata geçiyorsunuz ancak yoğunluktan dolayı dönüleceğini söylüyorlar.
    6- verilen tarihten 2 gün geçmesine rağmen iletişime geçildiğinde sistemde sorun var deniliyor.

bu dönem içerisinde bir çok arkadaş açıldığı ile ilgili link leri yada screen shotları paylaşmıştır. ve hepsi amerikadaki yakınlarından bahsederek çözümü bulmuştur. piyasa değeri 850 1000 liralara düşen telefonu çok yakın sürede elden çıkaracağım eğer yarın öbür gün sim kilitli telefon 800 lira sim free 1500 lira olsun daha alırsam namerdim insanları bu kadar mağdur etmeye hiç hakları yok o yüzden bu insanlar hakkında yazanları lütfen eleştirmeyelim bütün arkadaşlarımız içi yandığı için bunları yazıyor çünkü adam yerine konulup muhattap alınmıyor saygılar.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.