Şimdi Ara

at&t den alınan ı phone 4 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar amerıkadan kontratsız ama at&t den(sadece at&t yle satılıyor diye duydum) ıphone 4 almayı planlıyorum. turkıyeye getırdıgımde neler yapmam gerek?acıl cevaplarsanız sevinirim..çok teşekkürler şimdiden

• oncelikle 1 aylik sure icinde giris yapmis pasaporta telefon imei numarasini isletmen gerekio , turkcell bayileri 5 lira karsiligi yapiyorlarmis. daha sora unlock ve jb yapman gerekicek daha sonra telefonunu kullanabilirsin benim bildigim bunlar baska seyler varsa arkadaslarda ekler veya duzeltirler.
  • Eger At&t den daha once hat almadiysaniz, dukkana girip bana bir iPhone ver diye alamiyorsunuz, sanirim. Hat actirmaniz gerekiyor. Arastirmaniz lazim yine de ama ben boyle biliyorum. Hatti olan bir anidiginiz alabilir ama tam parasini verip.
  • unlock ve jb nasl ve nereden yaptırılıyor?
  • forumda bu konular mevcut detaylı açıklama şeklinde ararsanız bulursunz
  • jb olayını öğrendim ancak nasıl unlock yaptırabileceğimi bulamadım yardımcı olabilirseniz çok iyi olur..teşekkürler..
  • jb yaptıktan cydia menüsünden çok basit şekilde unlock yapabilirsiniz
  • Tabi şu anda JM+Unlock yapabilmeniz için yeni aldığınız telefonun 4.0.2 olmaması gerek.
    Yoksa yeni JB'in çıkmasını beklemeniz gerek.
  • Arkadaslar USA artik simlocksiz iphone4 satmaya basladi..32gb 799$....
  • arkadas ben amerikada oturuyorum iphone 4g kullaniyorum. sen oncelikle social scurity card numarasi bulman lazim. kim alicak att den ben bilmem ama eger orda yasal degilsen oturma iznin yoksa alamazsin yada numaran yoksa. aldin diyelim. 200 dolar verdin diyelim. 1 ay kullanman lazim ilk faturayi odemen lazim 100 dolarda o. sonrasinda da sozlesmeni kapattirman lazim bunda da senden 250 dolar isticekler sozlesme kapatmana. hadi konustun diyelim costumer service le onlarda dusurdu 150 dolar yapti diyelim. ben anlamadim bu telefonu kullanamiyorum felan dersin aglarsin zirlarsin ben opgrenciyim 250 dolar yatiramam dersin. tas patlasa 150 ye dusururler. sonunda elinde bi iphonun olur. verdigin para 450 dolari bulur minumum ki ben oyle yaptim kendi adima 3 tane aldim ikisini iptal ettim birini hala kullaniyorum amerikada yasadigim icin bana lazim oluyo. digerlerinide turkiyede birisine sattim. ama burda craiglist.org diye birsey var ordan bulabilirsin oranin gittigidiyor u gibi birsey pek degil ama yakin sayilir. 4g leri 600 dolara falan belki bulabilirsin en azindan att ile ugrasmazsin. sonrada aldiginda da turkiye ye goturup arkadaslarin dedigi gibi pasaport kaydi felan iste.... eger bi sorunun olursa bana mail atabilirsin....

hunkan001@hotmail.com ama bir gun sonra cevaplayabilirim.

• sözleşmeli almıycam ki kapattırmam gereksin öğrendiğime göre sadece aktivasyon için basit bi at&t kartı lazım gerisi kolay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shapekaan

Arkadaslar USA artik simlocksiz iphone4 satmaya basladi..32gb 799$....

bunun hakkında bana link veya bilgi verebilir misin?teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvenc7

quote:

bunun hakkında bana link veya bilgi verebilir misin?teşekkürler..

evet. Amerikada sim kilitsiz i phone 4 nerede var? Kaç para? 15 gün lük tatile gidiyorum. İ phone slmak istiyorum. Ayrıntı verirseniz memnun olurum.
  • quote:

bilgi nereden? link lütfen
  • suan amerikadayim arkadaslar ve new york apple storeda 16gb iphone4 599$+taxden at&t kilitli sekilde satista.bilgilerinize...
  • sim kilitsiz satılıyo mu gerçekten peki?
  • sim kilitli satış yok diye biliyorum amerika'da ama "zua_"'nın dediği gibi kontratsız satış varmış.

quote:

Orijinalden alıntı: musfasa

sim kilitsiz satılıyo mu gerçekten peki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.