Şimdi Ara

Asus ZenPower 10050 mAH Powerbank (Grupanya Kodu İle 55 TL ) 69 TL (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.570
Cevap
47
Favori
93.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu ana dek zenpower'ı fazla kullanamadım ilk geldiği zamanki şarjı sonrası doldurdum ama kullanmadım performans olarak çok yakın gibi daha Xiaomi kullandım onunla %10 seviyelerinde LG G2 mi 3 kez şarj ettim şu an toplam 5-6 kez kullandım bir performans düşüşü yaşamadım Zenpowerı da kullanayım geri dönerim aynı anda iki cihazı şarj edebilen powerbankler var ben kullanmadım sanırım SDN editörü Tolga Cem bir videoda söylemişti TP-Link iki cihaz şarj edebiliyor diye

quote:

Orijinalden alıntı: ::FoxRiver::

Ben de aldım 1tane, asus'un sitesi dandik ötesi. Taksit de olmuyor ama obje olarak iphoneun yanında güzel duruyor

Taksit sanırım sadece Garanti Bonusa oluyor ben 9 taksitle aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßlaCKFOX -- 6 Ağustos 2015; 17:44:00 >
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    tp link 10400 var çift cihaz şarj ediyor. Yenge ile aynı anda şarjın bitti diyelim direkt tak ikisini de.
  • Powerbank ı aldım. perşembe gece şiparis verdim cmt sabah elime ulaştı . :D
  • Teşekkürler @::FoxRiver:: @ßlaCKFOX

TPLink ile ilgili bilginiz var mı? Xiaomi ve asus zenfone göre nasıldır?
    Maalesef TP link konusunda bir bilgim yok sadece videoda adını duydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yahu ev mi alıyorsun araba mı alıyorsun? Hepsi kaliteli güzel cihazlar. Bende hem tp'link var hem de zenpower var. Tasarım olarak zenpower çok iyi. Renkleri de iphone6 gold ile çok uyumlu oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

Maalesef TP link konusunda bir bilgim yok sadece videoda adını duydum

Cevabınız için teşekkür ederim

quote:

Orijinalden alıntı: ::FoxRiver::

Yahu ev mi alıyorsun araba mı alıyorsun? Hepsi kaliteli güzel cihazlar. Bende hem tp'link var hem de zenpower var. Tasarım olarak zenpower çok iyi. Renkleri de iphone6 gold ile çok uyumlu oluyor

Cevabınız için teşekkür ederim

Hocam neyi neden yaptığımı bilmek isterim. Sakız bile alsam kendimce en iyisinin en doğrusunun seçimini yapmak isterim. Boşuna donanımhaber sıcakfırsatçısı değiliz demi Anladığım kadarıyla tplinkten memnunsunuz ve performansı benzer görüyorsunuz. Araştırayım ben biraz daha :) Büyük ihtimalle tercihim tplink olacak.

• Siyahından aldım xiamo kadar güç vereceğini sanmam ama daha kibar geldi xiamoyi de kızıma hediye ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar siz cihazı nasıl şarj ediyorsunuz?
    Bilgisayardan mı yoksa normal prizden mi?

• kabde K kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan usb üzerinden çok uzun sürede şarj olur. 2A gücünde bir adaptör ile şarj ediniz. Asusun sitesinde 2A ile 6 saatte şarj olduğu yazmakta.
  • Teşekkür ederim.

• Asus eshop hızlıca gönderiyor mu? Mağduriyet yaşayan oldu mu?
  • arkadaşlar merhaba,10.08.2015 tarihinde asus e-shop dan ZenPower 10050 mAh power bank satın aldım.13.08.2015 de kargo yaptılar,17.08.2015 de elime ulaştı.2 adet lambası yanıyordu.ilk defa şarj ettim,yaklaşık 10 saat bekledi,yine 2 adet lamba yanıyordu üzerinde.neyse panik yapmadım,ve bir defa 1700 mAh lik telefonumu %33 seviyesinden şarj ettim,ve ZenPower 1 lamba yanmaya başladı.dün gece yine saat 22:00 de telefonumun adaptörü ve orijinal Asus kablosu ile şarj etmeye çalıştım,sonuç sabahleyin saat 08:00 de yine üzerinde tek lamba yanıyordu.bugün 24 Ağustos,ve sabahleyin Asus Müşteri hizmetlerine telefon ettim,ayıplı ürün olduğunu bildirdim ve ücret iadesini talep ettim.ürünü orijinal kutusuna koydum,istendiği gibi orijinal faturasının yanına 2 adet fatura fotokopisini de ekledim,ve bugün Yurtiçi kargo ya teslim ettim.ilk defa Asus ürünü satın almıştım,fazlasıyla hayal kırıklığına uğradım.Eylül ayında yurtdışı seyahatim vardı,güvenerek satın almıştım,benim için büyük kabus,şarj problemi.sanırım gerekli kalite kontrolleri yapılmadan Türkiye ye sevkiyat işlemi yapmışlar.teknik servislerinde öncelikli olarak incelenecekmiş,duruma göre haber vereceklermiş,müşteri hizmetlerindeki bayan o şekilde konuştu benimle.sormak istiyorum;böyle şarj problemi ile karşılaşan arkadaşlar varmıdır,yorumlarınızı bekliyorum.duruma göre Xiaomi 1000 mAh satın almak istiyorum.en azından Asus Türkiye,gerekli kontrolleri yapabilir,sevkiyat işlemini ona göre yapabilirdi.sen Taiwan dan ürün getir,hiç çalışmasın.büyük beceriksizlik.saygılar :)

• az önce (Asus) sipariş verdim bakalım nasılmış:

Ara Toplam 59,00 ₺
    Kargo Ücreti 0,00 ₺
    Ortalama Teslimat süresi: 2 Gün
    İndirim (Grupanya) -11,80 ₺
    Katma Değer Vergisi oranları (18%) 7,20 ₺
    KDV 7,20 ₺
    Genel Toplam (Vergiler Dâhil) 47,20 ₺

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joyberk -- 26 Ağustos 2015; 16:15:13 >
  • Bilgi için teşekkürler başlığa ekledim
  • Asus ile anlaşmadığımdan iptal ettiklerini söylediler ilk siparişi bende yeni bir sipariş girdim ama elime iki adet ürün geldi ve ikisinin de ödemesi yapıldı.

Elimde bir kullandığım bir de kutusunda bekleyen ürün var.

Ya iade edeceğim ya da ihtiyacı olan varsa ona gönderebilirim.

Şarjı tam dolu yaptım, Sony xperia sp yi 3 kez, bir kez de samsung s3 ü tam doldurdu, bir kez de %50 den %87 ye getirdi ilk denememde.

Ben ürünü beğendim, iş yapar.

• Mr.Simit kullanıcısına yanıt
    Kupon sadece özel müşteriler içindir diyor.
  • grupanya kodu 2₺ bu şekilde maaliyeti 49₺ oluyor.10₺ avantajınız oluyor ona göre :)

• Arkadaşlar ağır değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Simit

Xiaomi 10.000mAh (yeni veriyon) 33TL (acil ihtiyacı olmayanlar için daha uygun bir seçim)

Xiaomi nin yeni versiyonu 10.000mAh boyut olarakta %25 daha küçük 10.400 lüğe göre. (asus ile hemen hemen aynı hacimdeler)
    Fiyat 12,39$ yeni üyeliklere 9ANNVNEW koduyla %9 indirim ile 11,27$ == 33TL ye geliyor.

Türk lirası hernekadar değer kaybetsede fiyat uygun gibi

PowerBank;

http://www.banggood.com...martphone-p-977406.html

Hocam orjinal midir?

Çinden alacaz şimdi iade falan da yok?

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.