Şimdi Ara

Asus ZenFone 4 Pro detaylı ön inceleme: Yeni nesil amiral gemisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus'un yeni nesil süper telefon modeli ZenFone 4 Pro, sahip olduğu özelliklere rakiplerine meydan okuyor. Dünyanın ilk 802.11ad WiFi destekli telefonu olan ZenFone 4 Pro'nun tüm detayları videomuzda. 

• Bu adamlar zenfone serisini diğer ülkelerden 8-9 ay sonra getiriyo sanırım türkiyeye önceki serilerde hep aynısı olmuştu diye hatırlıyorum.

• Geçen yıl çıkan Zenfone 3 yerine bu cihaz gelmeliydi. Diğer firmalar aldı götürdü, 2018 yılına yakışmayan bir telefon olmuş.
  • çerçeveye bayıldım biraz daha kalınlaştırsalar ekrana gerek kalmayacak. sene 2017 sonu halen bu telefonlar var bir de amiral gemisi :D

• 5000TL :))))))))))))))))))))))))))))))))

• 5000 lira olacaksa tabii ki gelmesin. Note 8 ile aynı fiyata olunca kim Asus z4 alır çok merak ediyorum. Zeka seviyemizi de bu kadar küçümsemeyin...

• 2018 ve sonrası 802.11ax popüler olacakken bu saatten sonra ad yi ön plana çıkarmanın asus a nasıl bir yararı olmuş hiç anlayamadım.

• 5 bin tl yav he he :)

• 6 GB RAM LE NAPACAK BU TELEFONLAR BLENDER Mİ ÇALIŞTIRACAN.. 750TL BİR TELEFON ALIRIM KALAN PARAYLADA SON SİSTEM KASA TOPLARIM.

• Tasarım olarak fark yok, xiaomi ve sharp ın başlattığı çerçevesiz tasarımı benimseyen lg, samsung, apple onlarda birbirlerini takip ediyorlar. Artık katlanır modelleri bekliyoruz. Bütçemize uygun bir şekilde..

• gerçekten performanslı bir telefon donanımsal anlamda tasarım oalrak önden bakınca klasik olmuş dar bir görüş açısı sunuyor % 70 ekran gövde oranı neden dedirityor belki gelecek sene tasarımını yeniler 1 sene kayıp yaşarsa batmazlar diye düşünüyorum

• Tasarımı apple'dan araklayıp apple'dan pahalıya satmak...

• 2500tl veririm

• hem saf android deneyimi hemde fiyat avantından dolayı...xiaomi a1 incellemeside bekliyoruz..

• kutusunu acmadigim telefona verdigim parayi asus orjinal magazadan binbir guclukle 1 ayda geri alabildim. babamin telefonu ise 1 ay dolmadan cami kirildi. her yonden kotudur asus sakin almayin.

• 2500 Lira dan piyasaya girmesi beklenir

Zefone 4 de 2000 e düşer formül bu
    3800 ve yukarısına girerse piyasaya kimde almaz..

Özellikler fena değil ama abrtacak kadar değil
    HTC U11 bile 2500 den gidiyorsa gerisini düşünün artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.