Şimdi Ara

ASUS ZENFONE [4-5-6] İÇİN SICAK FIRSATLAR (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.575
Cevap
77
Favori
186.262
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11 de kanyon shop var zenfone 5 almayı düşünüyorum abime ne diyosunuz alan varmı
  • fbiber F kullanıcısına yanıt
    kanyonshop kliksa nın üyeliği gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
  • n11 de kanyon shop var zenfone 5 almayı düşünüyorum abime ne diyosunuz alan varmı

tesekkurler
  • Teknosada bazı mağazalarda zenfone 6 var
  • Elimde 400TL teknosa çeki var, onunla Zenfone5 almayı düşünüyorum ama çift simkartlı olmaması sıkıntı, 6 da çok büyük, bakalım Discovery 2 daha mantıklı sanki.
  • Zen 5 kırmızı indirimli alabilsek iyi olurdu. Bu arada Zenfone 4 onarım yapan bir yer var mıdır bildiğiniz? KVK kadar rezalet bir servis görmedim açıkçası.
  • takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkeriscan

Sarjdan sikayetci olan arkadaslar bende zenfone 4 var. Yeni guncelleme geldi 4.4.2 oldu cihaz. Battery doctor ve grenify programlarini kurun. Gerekli uygulamalar disindakileri otomatik uyutun grenify ile. Battery doctor u da super tasarrufa alin sorun cozuluyor. Bir de nova launcher prime indirip kurun gerekli ayarlamalari yapin ve mat ekran koruyucu falan kullanmayin telefon tadindan yenmiyor :) Selamlar...

Mrb, ben de almayı düşünüyorum. Telefon nasıl acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anneme Kliksa dan 699 TL ye aldım bi tane. Yanında kılıf ve hafıza kartı da aldım. Toplamda 775 oldu. Maximum Kart ile ödedik 75 TL maxipuan geri geldi. 700'e hepsini bağladık.

• Beyler zenfone 6 için kılıf tavsiyesi verebilir misiniz?
    Elinde fazla olan PM.

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Beyler zenfone 6 için kılıf tavsiyesi verebilir misiniz?
    Elinde fazla olan PM.

Alıpta daha kullanmadığım 2 ekran koruyucu ve 1 tane kılıf var. Düşünüyorsanız özelden yazınız.

• arkadaşlar ekimin başında zenfone 4 almıştım. telefon fevkalade güzel kamerası sesi gayet iş görür 455 tl den 31 tl indirimle 424 e almıştım n11den... sorun şu ki kitkat güncellemesi yaptıktan sonra kilit ekranı düzen tutmadı tuşa basıyon kapanıyo basıyon açılıyo ... şekil çizme veya ekrana şifre pin koyma yok ... play store den xperia nın s5 in falan ekran kilidi uygulamasını indirdim öyle kullanıyom kilit olayını... anlayan yardımcı olabilecek varmı ? bide yedekle geri yükle menüsünde fabrika ayarlarına sıfırlama seçeneği de gitti...
  • Pm attıım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frk_Plt -- 25 Ekim 2014; 16:37:56 >
  • Arkadaşlar Merhaba konu ile ilgisi yok ama konuyu görünce payalşmak istedim sıkça sorulan bi soru Yoğun ilgi sonucu kısa zamanda tükenen ZenFone 6, Teknosa ve Vatan Bilgisayar'da şu anda satın alınabilir durumda. 5 inç kategorisindeki en iddialı modellerden biri olan ve yoğun ilgi gören ZenFone 5 de şu anda Teknosa, Hepsiburada ve Vatan Bilgisayar üzerinden satışa başladı.http://www.asusturkiye.com.tr/system/zenfone/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmetyel06

quote:

Orijinalden alıntı: ilkeriscan

Sarjdan sikayetci olan arkadaslar bende zenfone 4 var. Yeni guncelleme geldi 4.4.2 oldu cihaz. Battery doctor ve grenify programlarini kurun. Gerekli uygulamalar disindakileri otomatik uyutun grenify ile. Battery doctor u da super tasarrufa alin sorun cozuluyor. Bir de nova launcher prime indirip kurun gerekli ayarlamalari yapin ve mat ekran koruyucu falan kullanmayin telefon tadindan yenmiyor :) Selamlar...

Mrb, ben de almayı düşünüyorum. Telefon nasıl acaba ?

Normal android kullanayim isini yapsin diyorsan al. Telefon gercekten iyi benim hosuma gidiyor. Ama kisiden kisiye degisir. Ben note 4 te alsam ayni seyleri yapacam telefonla. O yuzden bu fiyata bu tel gayet iyi.

• dün 5 ve 6 yı incelim, 5 in boyutu cok ideal gibi ama 6 nın ekranı daha canlı, 2 sinde de aydınlatmayı tamemen açında 6 nın cok daha canlı olduğu görülüyo
  • Arkadaşlar bu telefonu bukadar ilgi odağı yapan özelliği nedir ?
  • Fiyat/performans açısından gayet mantıklı bir tercih olması. Şu an 600-700 TL bandındaki telefonlar arasında en iyisi. Tabii bu benim şahsi kanaatim, aksi de iddia edilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

Arkadaşlar bu telefonu bukadar ilgi odağı yapan özelliği nedir ?

Fiyat performans orani

• Grand x aldin beyler sifir iade edip bunu mu alsam

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.