Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
45
Favori
218.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ekinoks-28

Pil yüzde 15 kalınca çalan bildirim sesini kapatmanın bir yolu var mı acaba?

Ayarlayabilirsiniz pil ayarlarından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deae

quote:

Pil ayarlarında bulamadım kardeşim. Sen bulabilirsen ekran resmi atar mısın?

• quote:

quote:

quote:

Pil ayarlarında bulamadım kardeşim. Sen bulabilirsen ekran resmi atar mısın?

Bende bulamadım hocam, kusura bakma önceki huawei den öyle kalmış aklimda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

quote:

Orijinalden alıntı: Karlof

quote:

Orijinalden alıntı: Karlof

Arkadaşlar, telefonun rehberindeki numaraların hepsi aygıta kayıtlı ve hiç bir sıkıntı yok. Aynı zamanda sadece aygıt numaraları görünecek şekilde ayarlı. Fakat telefonun mesajlar kısmında numaralar ikişer hatta bazıları üçer tane gözüküyor. Ayrıca whatsapp kişilerinin isimlerinin bazıları tam yazmıyor. Bu sorunları nasıl çözebilirim, bir bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar bu konuda herhangi bir bilgisi olan yok mu?

Ben sorunu tam olarak anlamadım hocam.

WhatsApp uygulamasının içinde mi tam yazmıyor? Eğer öyleyse bende bir sorun yok.

Rehber olarak yıllardır sadece Google hesabımla senkronize kullanırım. Telefonun dahilinden veya SIM'den kullanmam. Bu nedenle o konuda bir diyemeyeceğim.

Hocam numaralar cihaza kayıtlı (simden aktardım). Kişiler bölümünden sadece cihazdaki numaraları göstermesi şeklinde ayarlasam da whatsapp simdeki numaraları görüyor dolayısıyla da isimler tam yazmıyor. Bu sorunu çözmek için simdeki numaraları silmek gerekiyor (kişiler bölümünde simdeki kişileri göstermesi ayarlı olmasa bile). Diğer sorun ise mesaj uygulamasında aynı isim birden fazla gözüküyor. Whatsapp uygulamasını sildiğimde bu sorun düzeliyor. Sanırım hem cihazdaki numarayı hemde whatsapp taki numarayı gösteriyor. Buna ise bir çözüm bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karlof -- 20 Mayıs 2017; 1:2:53 >

• @GRETACASH Bu teknojileri gerçekten desteklemese desteklemiyor deyip konuyu kapatırız ama operetörlerin desteklemiyor dediği herşeyi kullanıyor cihaz 4G ile intenete giriyor Volte ile HD ses görüşmei yapılıyor ama mesaj atıyoruz bunları desteklemiyor :D böyle saçma bir durumdayız
    ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

theadores @ Aynen öyle yapmak lazım vodafone a diyorum ne zamandır bi türlü güncellemediler hala.

Karlof @ o zamanşöyle bir çözüm önerebilrim.Tüm rehberinizi google hesabınıza aktarın aktarma işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayardanhttps://contacts.google.com a girin hesabınıza giriş yapın orda sol tarafta kopyalar sekmesi var orda tekrarlanan numaralar görünüyor ordan otomatik olarak temizlik yapabilirsiniz telefon rehberide sadece google hesabınızdakiler şeklinde görünür yaparsanız görüntü istediğiniz gibi olur.

• ts2000 kullanıcısına yanıt
    Hocam kullandığınız hava durumu ve simge paketi nedir?
  • Güncelleme geldiğinde şu dikkatimi çekti.güncellemek istemediğimi belirtmeme rağmen cihaz güncelleme kapalı olmasına rağmen ekranda kene gibi yapışmış güncelleme uyarısından kurtulamadım ve en sonunda cihazı alır almaz android 7 ye güncellemek zorunda kaldım.Güncelleme geldiğinde bunu kapamanın bir yolu yokmu

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Bu kullandığınız hava durumu hangisi acaba çok hoş olmuş ekranda

• quote:

Orijinalden alıntı: olmasadaolur2016

Güncelleme geldiğinde şu dikkatimi çekti.güncellemek istemediğimi belirtmeme rağmen cihaz güncelleme kapalı olmasına rağmen ekranda kene gibi yapışmış güncelleme uyarısından kurtulamadım ve en sonunda cihazı alır almaz android 7 ye güncellemek zorunda kaldım.Güncelleme geldiğinde bunu kapamanın bir yolu yokmu

Hocam ben cihazı alır almaz direkt 7.0'a güncelledim.

Ancak sanırım onu kapatmanın bir yöntemi yok.

Aynı sorunu ben Samsung GALAXY Tab S'te yaşıyorum.

Siz neden güncellemek istemiyorsunuz?

Bir de bir önceki mesajı yanlışlıkla benden alıntı yapmışsınız.

olmasadaolur2016 O kullanıcısına yanıt
    simge pakedi :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.themezilla.pixelui

hava durumu:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.devexpert.weather

birde duvar kağıdı :)https://i.hizliresim.com/ZZbMoa.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 20 Mayıs 2017; 13:16:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GRETACASH

Kamera özellikleri, depolama alanı ve pil için değer gibi..

Bence değmez hocam.

Hafızayı 64 GB'tan 32 GB'a düşürüp, kamerayı çıkardın mı AMOLED ekran ve 5000 MAh pille 1.500 TL'lik Lenovo P2'nin aynısı oluyor.

ASUS Zenfone 3'ün 64/4 GB modeli de fiyat olarak neredeyse Lenovo P2'ye eşitlendi.

Bu durumda sadece kamera farkı 1.000 TL eder mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 20 Mayıs 2017; 18:29:54 >
  • quote:

quote:

Bence değmez hocam.

Hafızayı 64 GB'tan 32 GB'a düşürüp, kamerayı çıkardın mı AMOLED ekran ve 5000 MAh pille 1.500 TL'lik Lenovo P2'nin aynısı oluyor.

ASUS Zenfone 3'ün 64/4 GB modeli de fiyat olarak neredeyse Lenovo P2'ye eşitlendi.

2-3 aya 1750₺ ye iner fiyat...

• quote:

quote:

quote:

Bence değmez hocam.

2-3 aya 1750₺ ye iner fiyat...

Hocam olması gereken fiyatı o zaten...

Gidip ASUS Türkiye'ye sorsan vergidir, döviz kurudur bıdı bıdı, gak guk derler.

Alakası yok; maksat, piyasanın gazını almak.

Bütün cihazlarda durum aynı...

• Zoom S almayı düşünüyordum ama donanımı itibariyle çok sorunlu olabilecek bi telefon gibi, Kullanılan işlemci vb. Orta üst seviyede olsa performans açısından ve şu anki fiyatı ile çok cazip olabilirdi. Almak isteyenler iyice bi araştırmalı sanki. Özellikle kullanıcı forumlarını. Asus un donanım tasarım başarılı ama yazılım konusunda aynı başarı yok şu ana kadar gördüğüm kadarıyla.

Arkadaşlar duvar kağıdı kaydırılabilir şekilde yapılabiliyormu?( yani mesela 3 sayfa olan ekrana büyük bir duvar kağıdı yapıp resmi ana ekrana ortalayıp sağ ve sol tarafta duvar kağıdının devamı olması )ben bir türlü yapamadım,yapılabiliyorsa yardımcı olurmusunuz.

Birde 5 gün önce Aliexpressten sipariş verdiğim ürün Türkiye ye ulaşmış gelmesi kaç gün sürer. Takip adresinde de bi şey yazmıyor
    .

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackrossa -- 20 Mayıs 2017; 19:58:39 >

• iPhone 7plusla yanyana kameraları açtım benim zenfone 3 karanlıkta boğuldu 7plusun yanında 😪

• blackrossa kullanıcısına yanıt
    Ana ekranda boş bir yere yukarı kaydırın.

Tercihler - Ana Ekran - Kaydırılabilir Duvar Kağıdı işaretleyin.
  • quote:

iPhone 7plusla yanyana kameraları açtım benim zenfone 3 karanlıkta boğuldu 7plusun yanında 😪

Ne bekliyordunuz ki?

Bunu burada çok defa belirttim.

Üst segmentin kamera ve ihtiyacımız olmayan özellikleri varmış gibi göstererek fiyat şişirip satmaktan başka bir yolları kalmadı; 2K, 4K, EDGE, 18:9 ekranlar, bilmem ne sensörleri vs.

Zenfone 3'ün kamerası o kadar iyi olsaydı Deluxe'ü, Zoom'u nasıl satacaklardı?

iPhone'un 700$ olmasının ne anlamı olurdu?

Ya da Zenfone 3 neden 1.600 TL'ye satılsındı?

Zenfone 3 kamera konusunda sadece segmentinin iyilerinden biri o kadar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulstar -- 20 Mayıs 2017; 21:29:46 >
  • quote:

Ana ekranda boş bir yere yukarı kaydırın.

Tercihler - Ana Ekran - Kaydırılabilir Duvar Kağıdı işaretleyin.

Teşekkürler :) Hareket efekti iptal oluyormuş yapınca. Oraları kurcalamamıştım biraz bakayım.

bunu niye kimse anlamıyor artık 2000 tl ye kadar telefonların kameraları neredeyse aynı

• quote:

quote:

iPhone 7plusla yanyana kameraları açtım benim zenfone 3 karanlıkta boğuldu 7plusun yanında 😪

Ne bekliyordunuz ki?

Bunu burada çok defa belirttim.

Üst segmentin kamera ve ihtiyacımız olmayan özellikleri varmış gibi göstererek fiyat şişirip satmaktan başka bir yolları kalmadı; 2K, 4K, EDGE, 18:9 ekranlar, bilmem ne sensörleri vs.

Zenfone 3'ün kamerası o kadar iyi olsaydı Deluxe'ü, Zoom'u nasıl satacaklardı?

iPhone'un 700$ olmasının ne anlamı olurdu?

Ya da Zenfone 3 neden 1.600 TL'ye satılsındı?

Zenfone 3 kamera konusunda sadece segmentinin iyilerinden biri o kadar...

Zoom S 2000₺ altina inerse ona geçeceğim sırf kamera için. Aslında Huawei p10 plus baktım ama Türk Telekom da 36ay taahhütle 7900₺ yapıyor araba fiyati 😂

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.