Şimdi Ara

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.777
Cevap
45
Favori
218.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Youtube da bilirim çubuğu otomatik gizlenmiyor instagramda ekranın en altında şeffaf bi çizgi kalıyor samsung browserda bildirim çubuğu beyaz kalıyor girdiğin sayfanın rengini almıyor son kullanılanlara dokunup uygulama değiştirdiğimde uygulamayı açarken ekran anlık pikselleşiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • efecen84 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın, kolaya kaçıp sorunuza soru ekledim.
    1- Aynı sorun bende de var.
    2-Hangi ayarı ile oynadı ise bilmiyorum, telefon zırt pırt kendi kendine ekran görüntüsü alıyor.
    Hangi ayarı bozdum acaba, nasıl düzeltebilirim.
    Teşekkürler.
  • Vodafone kullanan arkadaşların Dikkatine !!!

Güncellemelerden sonra VOLTE ikonu kaybolan arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim forma kişisel bilgilerini girdikten sonra Konu bölümüne 3G/Süper İnternet , Konu Detayına Vodafone HD Ses seçerek,
    Asus tarafından telefona verilen güncellemelerden sonra VOLTE kullanamıyorum.İlgilenmenizi rica ederim diye yazın kesin çözüyorlar.6-8 Saat sonra telefonu yeniden başlatın VOLTE hizmeti geliyor.Bilgilerinize...

https://yardim.vodafone.com.tr/system/selfservice.controller?CMD=ESCALATION_REQUEST&EXPANDED_TOPIC_TREE_NODES=&COUNTRY=tr&LANGUAGE=tr&RATING=-1&CONFIGURATION=1085&PARTITION_ID=1&USERTYPE=1.

• frigo F kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsü alma sorunu bende de vardı. Nedeni de sanırım telefon cepteyken mesaj yada bildirim geldiğinde kendini açıyor bu esnada da cepte olduğu için sağ alt tuş basalı kaldığı için ekran görüntüsü alıyor.

Ekran görüntüsü alma olayından ekran kilidini açarak kurtuldum. Daha önce kullanmıyordum ekran kilidini.

Sd kart uyarı sorunum devam ediyor.
  • Telefon sürekli kilit ekrana dönüyor aynı sorunu yaşayan var mı

• Bu tarz sorunlardan kurtulmak için hard reset atmanız gerekir, resetten sonra sorunların büyük kısmı ortadan kalkıyor.
  • Yeni bir guncelleme gelmis ama cesaret edemedim, bilgisayarim arizali telefon da giderse..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HCalifornia

Yeni bir guncelleme gelmis ama cesaret edemedim, bilgisayarim arizali telefon da giderse..
    Güncellemenin kodu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asenler

Güncellemenin kodu nedir?

Alıntıları Göster
    ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

• Guncellemeyi yaptim meraktan, dikkatimi ceken bir sey olmadi, belki psikolojiktir kamera netliginde hafif bir dusme sezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HCalifornia -- 2 Mayıs 2018; 9:51:37 >
  • Arkadaşlar merhaba bugün malesef bir kaza sonucu telefonu düşürürüm ve ön cam çatladı baya. Dokunmatik çalışıyor daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu. Ne kadara yaptırırız serviste

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafanecip

Arkadaşlar merhaba bugün malesef bir kaza sonucu telefonu düşürürüm ve ön cam çatladı baya. Dokunmatik çalışıyor daha önce başına böyle bir şey gelen oldu mu. Ne kadara yaptırırız serviste
    Benim başıma da gelmişti. Geçen sene temmuz ayında servise gönderdim. 395 lira fiyat verdiler. Kabul edip yaptırdım. Sadece ekranı değil metal çerçevesi de değişiyor.
  • Son gelen güncellemeyi yapan oldu mu GMS R6 yazanı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muratakt

Son gelen güncellemeyi yapan oldu mu GMS R6 yazanı?

4 mesaj yukarida yazdim.

• Zenfone 5'i inceledim millet :) bakmak isterseniz buyrun.

• Arkadaşlar merhaba benim kulaklık girişi bozuldu. Aranızda kulaklık girişini yaptıran var mı ? ya da kaça yaparlar garanti devredışı bende. Type C üzerinden ses alamazmıyım ?
  • Arkadaşlar son güncellemeden sonra asus zenfone 3 (ze552kl) telefonum telefon boştayken yani ekran kapalıyken aşırı şarj yemeye başladı 6 saatte %40 kadar. Bu sorunu benden başka yaşayan varmı? Çözümü olan varsa yardımcı olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzGeçer

Arkadaşlar son güncellemeden sonra asus zenfone 3 (ze552kl) telefonum telefon boştayken yani ekran kapalıyken aşırı şarj yemeye başladı 6 saatte %40 kadar. Bu sorunu benden başka yaşayan varmı? Çözümü olan varsa yardımcı olabilirmi?
    Kurdugunuz bi uygulama sebep olmustur. Bende herhangi bir problem yok. Hard reset atn duzelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 15 Mayıs 2018; 11:0:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M_aTRa_X kullanıcısına yanıt
    Haard reset attım ama yinede düzelmedi. sadece basta ve sondaki daha dik cizgilerde telefonu kullandim arada yaklasik yuzde 40 sarj harcamis telefon kendi kendine.
    Psiphon pro kullaniyorum okulun netine baglanmaak icin o sebep olmuş olabilirmi. ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzGeçer -- 15 Mayıs 2018; 12:44:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu son güncellemenin bildirimi geldi. Ben de yükleyeyim dedim.

İndirdim ve sonrasında yüklenirken bi anda "Reboot System Now" ile başlayan o siyah ekran geldi. Ve en altta da kırmızı harflerle "Upgrade Fail" gibi birşey yazıyordu. O ekranda kapatma tuşuna basıp telefonu yeniden açtım.

Telefonu açtıktan sonra "Güncelleme Başarısız" diye bir uyarı geldi ve şu an Kablosuz Ağa bağlanamıyorum. Sürekli kapalı modunda. Açık moduna getirmemi engelliyor. Resmini de ekleyeyim hatta.

Wi-fi gelişmiş ayarlarına geldiğimde de IP adresi kullanılamıyor yazıyor.

Güvenli modda başlatınca da devam ediyor wifi sorunu. Güncelleme bildirimi öncesi hiçbir problemim yoktu.

Sorunuma yardımcı olabilecek birileri var mıdır? Veya eski sürüme dönme şansımız.

ASUS Zenfone 3 (ZE552KL) Kullanıcıları Paylaşım Grubu

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.