Şimdi Ara

Asus ZenFone 2 Laser [ANA KONU] (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.266
Cevap
59
Favori
229.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Belki ya forumdan yada sebekenin yogunlugu olabilir belki. Bolgesel olarak 4g gercekden cok buyuk degiskenlik gosteriyor neredeyse 2 kat fazla 2 kat asagiya hattim turktelekom zamanla iyilesdirme olur insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4g hem hiz hemde sarj olarak faydasi oldu lakin kota icin bisey diyemicegim :)

• Arkadaşlar 5 inch modelini kullanıyorum hattım türk telekom ve hala 4ğ yi desteklemiyor gözüküyor 4g çekiyor bir sıkıntı yok o konuda fakat beleş internet fln alamadım bir yardımcı olun

• quote:

Orijinalden alıntı: _Khal Drogo_

Arkadaşlar 5 inch modelini kullanıyorum hattım türk telekom ve hala 4ğ yi desteklemiyor gözüküyor 4g çekiyor bir sıkıntı yok o konuda fakat beleş internet fln alamadım bir yardımcı olun

Kullandığın operatör ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü bende de 5" modeli var ve 4G destekliyor. Turkcell kullanıyorum.
  • Ayarlar>Diğer>Hücresel Ağlar>Erişim Noktası Adları>SIM 1 Erişim Noktası Adları>Bu adımdan sonra hangi operatörü kullanıyorsanız oradaki menülere tıklayıp geri çıkınca "Maalesef com.android.phone işlemi durdu" hatası alıyorum ve şebeke 2 saniye gidip geri geliyor. Ekran görüntüsünüde ekledim inceleyip bu sorunun çözümünü bilen veya aynı sorunu yaşayan kişiler varsa yardımlarınızı bekliyorum.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• MERHABA dostlar, whatsapp bildirimleri bazen geç geliyor telfonu ekranı açtığımda falan sizce neden olabilir ..
  • formula01 kullanıcısına yanıt
    Hangi model?

• ZE500KL 5" lik model dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergoben

ZE500KL 5" lik model dostum

Güç tasarrufu modunda olabilir

• Çift tıkla açma özelliği yok mu yoksa ben mi bulamadım Ayarlarda nerede

• fenerli1965 F kullanıcısına yanıt
    ayarlar > zenmotion > dokunma hareketleri > açık

boyle olması lazim.

• geological-odtü kullanıcısına yanıt
    Kapama oluyorda açma olmuyor neden acaba

• Arkadaşlar herkese merhaba..

Eşim için zenfone 2 lazer 5.5 inch modelini almayı düşünüyorum. Cihazla ilgili kronik sorun varmıdır? Garanti olarak ta bilkom garantili cihaz Asus distribitor garantisi mıdır bu bilkom? Bu bilkom la ilgili çok şikayet var yüzden soruyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim..

• Arkadaşlar merhaba benim bi sorum olacak.
    Annemde ve babamda laser 5 inç modeli var.
    İkisinde de aynı uygulamalar yüklü, telefonlar daha yeni zaten sadece whatsapp kurdum onun dışında stok.
    Ama birinde google servisleri aşırı derecede pil tüketirken diğerinde adı bile yok.İnternette yazılanları okudum bazı şeyleri kapattım falan ama durum bu.
    Neden olabilir?

1. telefon

2. telefon

• asus ze500kl için navagasyon tavsiyesi..
    (kullandığınız program hangisi)
  • 5 inc modelini kullanıyorum sanki şarjı çok çabuk bitiyor bunun nedeni ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ninnini

5 inc modelini kullanıyorum sanki şarjı çok çabuk bitiyor bunun nedeni ne olabilir?

Arka planda açık kalan uygulamalar yüzünden olabilir. Kullanmadıklarını kapat. 360 security ve battery doctor kullan. Ekran parlaklığını da düşür çok yüksekse. Wifi ya da şebeke internetini kullanmadığın zaman kapalı tut. Bunları yaptığında bir nebze daha uzun gidecektir batarya...

• Arkadaşlar telefon kaybolduğunda ya da çalındığında nasıl bulunabilir? Windows Phone'daki gibi telefonumu bul özelliği yok sanırım. Tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f_circle -- 5 Nisan 2016; 0:51:01 >
  • android cihaz yöneticisini indirin . talimatları izleyin .ayrıca web üzerinden de bulabilirsiniz. her türlü bilgi için Android Cihaz Yöneticisi'ni kullanarak kayıp bir cihazın konumunu belirleme bakabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birseyadam -- 5 Nisan 2016; 2:19:24 >
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba , bir sorunumuz var.Kardeşime pazar günü Asus zenfone 2 laser 5.5" olan modelinden aldık.Telefonu geldiği şarjıyla kullandı güncellemesini falan yaptı.Şarjı %15 civarlarında telefonu şarja taktı arada bi 15 dk kullandı şarjdayken bazen kapalı bazen açık şarjda durdu telefon.Ama bu sırada çok geç şarj olduğunu farkettik.Bugün şarjını tamamen bitirecek şekilde kullandı 0'dan takalım kaç saatte dolacak bir bakalım diye.Şuan şarja takalı 3 saat oldu ve telefon kapalı durumda ve yaklaşık olarak % 50si doldu gözüküyor.Bu işte bir terslik yok mu ne yapmamız lazım ? Eğer sorunluysa nasıl değişim yapabiliriz daha 2 günlük telefon.

Edit:6 saatte şarj oldu.

Edit2: Arkadaşlar telefon 5.5" modelinden ancak şarj aletine baktığımda 1 Amper yazıyor. 1.35 olması gerekmiyor mu ? Acaba sorun bu mu bu yüzden mi çok uzun şarj oluyor , ayrıca bana hatalı ürün verilmiş olmuyor mu bu durumda ne yapmak lazım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -EasternBunny- -- 5 Nisan 2016; 19:45:25 >

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.