Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (595. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    %94

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi günler yarın bu telefonu 2.el olarak 400 tl ye alıcam, acaba alırken neleri kontrol etmeliyim bakmam gereken kronik problemleri falan var mıdır? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 123nht

Herkese iyi günler yarın bu telefonu 2.el olarak 400 tl ye alıcam, acaba alırken neleri kontrol etmeliyim bakmam gereken kronik problemleri falan var mıdır? Şimdiden yardımcı olan herkese teşekkürler.

bilinen dışardan bakınca kronik bir problem duymadım şimdiye kadar, kendi telefonumda da yaşamadım. hızlı şarj özelliğinin aktif olup olmadığına ve ghost screen yani hayalet ekran olayına dikkat edin. hayalet ekran ekranın rastgele bir yerlere basması demek bu arada.
    hayırlı olsun.
  • Arkadaşlar 20 aydır kullandığım Asus Zenfone 2 telefonum 3 defa şebeke ya bazen ulaşılamaması nedeni ile gönderdim ama bana hala Herhangi bir sorun bulunamadı deyip geri gönderiyorlar Bu nedenle dördüncü defa daha gönderip Tüketici haklarına başvuracağım bu sorunu daha önce yaşayan hiç olduğumu sikayetvar.com çok dolu

• 123nht 1 kullanıcısına yanıt
    Alma hocam
  • beyler Android 6da Twitter kullanan var mı ? fotoğraf yükleme işleminde kırpma yada emoji eklemek isteyince resim filtrelenmiyor hatası veriyor çözümünü bulamadım..

• Yaklaşık bir buçuk yıl önce almış olduğum Asus Zenfone 2 markalı telefonun arızası bitmiyor çekim ve sim kart okuma sorunu kronik olan cihazın aynı arızadan 3. kez servise yolladığımda hiç tamir edilmeden geri gönderildi durumu servise bildirerek 4. kez gönderdim bu sefer cevap olarak anakartta su izi var değişecek deyip 600 TL masraf çıkardılar madem iz vardı neden tamir etmeden gönderdiniz. Biz cihazı aynen iade edince mi su izi belirdi gözünüze, Asus bir marka değil fason ureticidir. Müşterinin zekasıyla alay ediyor; yapamıyoruz biz battık diyin yolumuza bakalım. Olmayan arıza bahane edip ederi olmayan para istemek garantiden kaçmak nasıl bir basitliktir. Pazar esnafı yapmaz bu hareketi

• sonmadenci S kullanıcısına yanıt
    Türkiyede satılan modellerin ayıplı olduğu kanaatindeyim, önce test cihazı olarak göründüler ve kronik sorunları bitmedi. Ben zenfone 2 yi abdden aldım ve 2 senedir sadece gps sorunu yaşadım.

• Arkadaşlar merhaba akrabama zenfone 2 64 GB modelini almak istiyorum. Okudugum yazılara göre bir kaç kronik sorunu varmış.(hat çekmeme v.b) bilgilendirirseniz sevinirim.

• 55525534 5 kullanıcısına yanıt
    kardeşim servise gönder ve değişim talep et eğer kabul edilmezse servis raporlarıyla beraber hakem heyetine başvur
  • quote:

Orijinalden alıntı: fayda-i maksimize

Arkadaşlar merhaba akrabama zenfone 2 64 GB modelini almak istiyorum. Okudugum yazılara göre bir kaç kronik sorunu varmış.(hat çekmeme v.b) bilgilendirirseniz sevinirim.

https://www.sikayetvar.com/asus-mobile/zenfone/telefon bu linkte yeterince bilgi mevcut
  • sonmadenci S kullanıcısına yanıt
    Deme ya bu elektronik şans işi biraz, zenfone3 almış bulunduk artık. İnşallah sorun çıkmaz.

• Merhaba arkadaşlar;
    ben kapağı kırdım fiyatı ne kadar acaba
    Türkiye veya aliexpress linki verebilirmisiniz
    yada satacak varmı (Ankara)
  • servis cihazımı geri gönderiyor bu mesajı göndermiş Asus kesinlikle alınacak telefon değil gelir gelmez gönderdiğim telefona su temas ettiyse bunu siz yapmışsınız dır telefonda sim kart aldığımızdan beri çalışmıyor

• levoank kullanıcısına yanıt
    şurdan alabilirsiniz, orijinal asus ürünü geliyor:

https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_444023.html

https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_444024.html
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

Sayfanin yasagi kalmadi galiba daha degilmi

• quote:

Orijinalden alıntı: levoank

Tesekkur ederim

Sayfanin yasagi kalmadi galiba daha degilmi

serviste 55 tl, ihtiyaç acilse bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55525534

Arkadaşlar 20 aydır kullandığım Asus Zenfone 2 telefonum 3 defa şebeke ya bazen ulaşılamaması nedeni ile gönderdim ama bana hala Herhangi bir sorun bulunamadı deyip geri gönderiyorlar Bu nedenle dördüncü defa daha gönderip Tüketici haklarına başvuracağım bu sorunu daha önce yaşayan hiç olduğumu sikayetvar.com çok dolu

hocam ben bu sorunun telefonun yazılımını düşürürek düzelttim. 28 nisanda yaptım daha 1 kez bile gitmedi şebeke

• natbolad kullanıcısına yanıt
    Merhaba evet acil sag ust tarafi tirnak kiamindan biraz orta hallice kirildi

• Yeni güncelleme geldi. Yükleyen varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 593594595596597
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.