Şimdi Ara

☆☆ ASUS ZenFone 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü ☆☆ (359. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.287
Cevap
137
Favori
460.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lanceloth

selam arkadaşlar. ben bu telefondan almak istiyorum arkadaşlarım bu modeli tavsiye etti : ZenFone 2 ZE551ML / Çift Sim / 2.3GHz / 4.gb ram/ 16GB sizce bu telefon nasıl özelikle kullananlar yorum yazarsa sevinirim...
    ayrıca bu test konusu falan var nasıl anlıcam test olup olmadığını? güvenilir olarak İstanbuldan nereden alınır bu konuyla ilgili beni bilgilendirseniz çok
    sevinirim arkadaşlar. Şimdiden Teşekkürler..

Merhaba,

"ZenFone 2 ZE551ML / Çift Sim / 2.3GHz / 4.gb ram/ 16GB" demişsiniz hocam ama 2,3 Ghz hızına sahip zenfone 2 lerin hafızası bildiğim kadarıyla 32 GB olarak Türkiye de mevcut. 16 GB hafızaya sahip Zenfone 2 lerın İşlemci hızları ise 1,8 GHz diye biliyorum.. sonradan farklı özellikleriyle modeller gelmediyse tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: masterr206

bende avea kullanıyorum alt tarafta sinyal gücünü görebilirsiniz. çok net değil. gece giden şarjı ortada. yüksek performans da kullanıyorum. telefonu deep sleep e girmesini engelleyen ne varsa kaldırın.

Nasıl görücez deep sleepe girip girmediğini

• quote:

bende avea kullanıyorum alt tarafta sinyal gücünü görebilirsiniz. çok net değil. gece giden şarjı ortada. yüksek performans da kullanıyorum. telefonu deep sleep e girmesini engelleyen ne varsa kaldırın.

Hangi uyg ile görücez hocam

• quote:

hocam nasıl görücez deep sleepe girip girmediğini

• Telefonu her geçen gün daha çok seviyorum :)
  • Dün gece %80 ile bıraktım telefonu. Wifi ya da 3g açık değildi. Sabah %30 a inmişti. İlk defa böyle bir şey ile karşılaştım. Daha önce karşılaşan oldu mu bu problem ile. Çözümü olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cittadella

Dün gece %80 ile bıraktım telefonu. Wifi ya da 3g açık değildi. Sabah %30 a inmişti. İlk defa böyle bir şey ile karşılaştım. Daha önce karşılaşan oldu mu bu problem ile. Çözümü olan var mıdır?

Hocam kusura bakma yanlış anlama beni 30 ile 80 Şekil olarak benzerler birbirlerine yanlış bakmış olmayasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner
    hocam nasıl görücez deep sleepe girip girmediğini

Marketten cpuspy uygulamasını kurabilirsin.
  • 19sng19 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam hatta 78 falandı ama düz olsun diye öyle söyledim. Canlı desteğe yazdım batarya kalibrasyonu yap dediler bakalım bu gece deneyeceğim
  • Cittadella C kullanıcısına yanıt
    yüzde 50 gibi bir orandan bahsediyoruz inanılmaz fazla. şöyle birşey diyeyim gece boyunca ekran kapalıyken yüzde 50 şarj yiyen telefon sabah evden yüzde 100 ile çıktığında öğlen olmadan şarjının bitmesi gerekirdi. büyük ihtimalle arka planda açık bir uygulama kaldı ve sabaha kadarda devam etti. deep sleep durumunu cpuspy kullanarak takip edebilirsin. batarya ile alakalı bir durum olduğunu düşünmüyorum.
  • asus aldığıma bin pişmanım. telefonun özelliklerine kandım, fiyatına kandım 3 ay önce aldım, işte ilk 3 ayda telefonumda oluşan arızalar:

1 - Oyun oynarken telefonda 10 sn kadar şebeke gidip geliyor.
    2 - hergün en az bir kez beni arayana ne cevap verebiliyorum ne de meşgule alabiliyorum.
    3 - Telefon kendi kendine tuşları kilitlemiyor, sabaha kadar ekran açık kalıyor.
    4 - Telefon cebimdeyken kendi kendine tuş kilidi devre dışı kalıyor.
    5 - sürekli hafıza kartı takıldı uyarısı alıyorum.

şimdi diyeceksiniz kardeşim gönder garantiye diye; ondada şöyle bir problem var, telefonu (ilk kez) düşürdüğüm için ekran parçalandı servis 310 TL fiyat çekti ve haliye yaptıramadım. Ayrıca yukarıda yazdığım tüm arızalar telefon düşmeden önce de vardı.

Sonuç olarak 3 aylık sıfır telefonumun geldiği hal ortada... bilgilerinize....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emesef -- 26 Ocak 2016; 18:08:07 >
  • inferior İ kullanıcısına yanıt
    Birinde sandalyede uyuya kaldığım için o kadarcık yükseklikten düştü diğeri de yataktan düşürmemdi uyuyakalmışım yataktan kayıp gitmiş daha öncesinde iphone 4 kullandım her tarafı cam ve sadece corning gorilla glass 1 ile kaplı 2,5 yıl boyunca hiç olmayacak şeyler yaşadı suya düşmesinden tut çok yüksekten düşmeye kadar ve o telefonumda bir çizik bile yok biliyor musun? Kullanıcı hatası mı Apple'ın fazla iyi olması mı zenfone 2 nin fazla kalitesiz olması mı siz karar verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birdaha asusmu tovbe tovbe tovbe

• Merhaba Asus ZenFone 2 32 GB aldım bugün eve gelir gelmez wifi a bağlandım ve güncelleştirme geldi. Güncelleştirme yüklenirken Whatsapp, Facebook, Twitter vb. indiriyordum GooglePlay üstünden. Hiçbir sorun yoktu taki güncelleştirme yüklenene kadar. Şimdi hiçbir şekilde wifi a bağlanamıyorum tuş kilidini kapattığım zaman telefon yeniden başlıyor. Bir süre işlem yapmadığım zaman kendi kendine tekrar başlıyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Bu yazılımsal bir sorun mu yoksa kullanıcı hatası mı? Teknik servise göndermem gerekir mi? Yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • Son güncellemeyi yaptıktan sonra 1 hafta felan oldu hattım avea çekiyor ama yalnızca acil çağrılar için yazıyor. Sizde de var mı

• Asus uygulamalarına sürekli güncelleme geliyor ya nedir yani bunlar bu kadar anlamadım ki. 150 den fazla uygulama yüklü bende şu an :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lanceloth

selam arkadaşlar. ben bu telefondan almak istiyorum arkadaşlarım bu modeli tavsiye etti : ZenFone 2 ZE551ML / Çift Sim / 2.3GHz / 4.gb ram/ 16GB sizce bu telefon nasıl özelikle kullananlar yorum yazarsa sevinirim...
    ayrıca bu test konusu falan var nasıl anlıcam test olup olmadığını? güvenilir olarak İstanbuldan nereden alınır bu konuyla ilgili beni bilgilendirseniz çok
    sevinirim arkadaşlar. Şimdiden Teşekkürler..

Arkadaşlar tavsiyelerinizi bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KCEMR

Son güncellemeyi yaptıktan sonra 1 hafta felan oldu hattım avea çekiyor ama yalnızca acil çağrılar için yazıyor. Sizde de var mı

1 hafta geri git, yazildi !
  • Asus zenfone 2 32gb ile lg g3 arasında kalıyorum hala .lg g3 biraz daha ucuz performans ı biraz daha iyi ama daha eski telefon ve 2k eranindan dolayı şarj sorunu ve çeşitli sorunlar oluyormuş.antutu değerinde de asus önde.

Çok kararsız kaldım yav

• quote:

Orijinalden alıntı: Wade T. Wilson

Asus zenfone 2 32gb ile lg g3 arasında kalıyorum hala .lg g3 biraz daha ucuz performans ı biraz daha iyi ama daha eski telefon ve 2k eranindan dolayı şarj sorunu ve çeşitli sorunlar oluyormuş.antutu değerinde de asus önde.

Çok kararsız kaldım yav

Maksimum 2 sene kullanılırım diyorsan G3 al, malum şişme sorunu var (belli bir süre sonra illa format atacaksın, bataryada hem fazla ısındığı için hemde doldur boşalt, maksimum 1.5 sene falan gidiyor zaten, sonra ölüyor, ayrıca 32bit işlemci, 64 bit uygulamların ve sistemin faydasını göremeyecek). Ancak 2. el değeri daha iyi olur temiz bakarsan, kamerası daha iyi, kasası, bazı parçaları daha kaliteli, görünümü daha şık hafif ince vs.

Uzun süre (2+ sene) kullanım için Zen2 öneririm, donanım her anlamda güçlü, ısınma çok az, arayüz akıyor, 64bit desteği var, daha fazla güncelleme alacak. Diğer özellikleri G3ün gerisinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcohol06 -- 27 Ocak 2016; 12:15:16 >

• 
Sayfa: önceki 357358359360361
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.