Şimdi Ara

ASUS ZENBOOK UX31A-R4003V ANA BAŞLIK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
5
Favori
29.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alien_turk

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

bu 4005 ve 4003 modelleri arasındaki tek fark işlemcimidir acaba

ekranda bi fark varmı

sitesinde hd+ veya ıps panel diyor acaba bu paneller modele göremi yoksa hepsi ips mi

bu hafta sonu 4005i almayı düşünüyorum açıkçası ciddi ciddi

birde eski seride tuşlar metaldi sanırım

yenisinde ise plastik gibi duruyor

Vatandaki 4005 ips panel ve full hd, 4003 ile farkı işlemci ve ssd harddiskte +128 gb lik fark,yani 405 te 128 4003 te 256 gb ssd var

o zaman yarın 4005i alıcam büyük ihtimal

ben laptopu sadece lazım olduğunda internete girmek , taşınabilir olması ve şarj için alıyorum

oyun oynamam masaüstüm var zaten

o yüzden i7 işlemci ve fazladan ssd için 500tlye gerek yok

aslında okadar ufak ekranda 1920*1080 çözünürlük çok fazla değilmi

arkadaşın 15" te bile yazılar çok küçükken bunda dahada küçük olmazmı

• birde şuan için ışık sızması enbüyük sorun sanırım bu makinelerde

kullananların hepsinde varmı

yada servis değiştiyse makineyi yenisindede aynı sorun varmı

sanırım bu serilerin hepsinde var yurtdışında bile sorun yaşaıyor millet
  • quote:

birde şuan için ışık sızması enbüyük sorun sanırım bu makinelerde

Büyük ihtimsl çoğunluğunda var , ben dahil, bendeki az olsada. Ama bu bilgisayarın çalışmasını ve beni etkilemiyor doğrusu. Diğer laptopumda da aynı sorun var ve yaklaşık 5 sene kullandım o şekilde. aisiklilar rumuzlu arkadaşın sonucuna göre belki değişime gönderirim
  • quote:

quote:

Büyük ihtimsl çoğunluğunda var , ben dahil, bendeki az olsada. Ama bu bilgisayarın çalışmasını ve beni etkilemiyor doğrusu. Diğer laptopumda da aynı sorun var ve yaklaşık 5 sene kullandım o şekilde. aisiklilar rumuzlu arkadaşın sonucuna göre belki değişime gönderirim

makineden yana sıkıntı varmı

ben bunlarda fan yok sanıyordum açıkçası

arkadaşın 31e sinden hiç ses gelmiyor çünkü

• quote:

quote:

quote:

makineden yana sıkıntı varmı

ben bunlarda fan yok sanıyordum açıkçası

arkadaşın 31e sinden hiç ses gelmiyor çünkü

Bilgisayardan yana sıkıntı yok, gayet hızlı, o ışık sızmasıda normal çalışmada rahatsız etmiyor, genelde battery save modda çalıştığım için hiç ses yok. Gerçi performance modunda bile nerdeyse hiç ses yok. Aşırı ısı üreten ekran kartı ve hdd olmadığı için sanırım.
    Pil süresi, internet ve save modunda 5 saatin üzerinde, 7 saati bile bulabilir. Diğer işlemlerde ve performance modunda 3 saatin üzerinde.

• Üründen ben de aldım, ekranın kalitesi gerçekten görülmeye değer.
    Diğer özelliklerini saymıyorum, bu laptop sadece ekranından dolayı bile alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xms

Üründen ben de aldım, ekranın kalitesi gerçekten görülmeye değer.

Sende ışık sızması varmı? Genelde açılırken belli oluyor
  • Yukaridaki fotolarda gorulen isik sizmasi olayi yalnizca acilista mi kendini belli ediyor yoksa film izlerken karanlik goruntulerde de ayni sekilde oluyor mu
  • Cumartesi günü Vatandan 2485 gibi bir fiyata aldım.

Açıkcası ışık sızmasını biile bile aldım. Kurulumuda kendm yapmayıp orda denedim ancak ortam karanlık olmadığından pek bir şey göremedim.

Karanlık ortamda açılış ekranında ve özellikle kötü çözünürlükte ki siyah ekran gelen filmlerde kendini belli eden bir ışık sızması var.

Açıkcası normal şartlarda pek de rahatsız etmeyecek bir durum. Ancak sorunu bildiğimden gözüm hep orada.

Ben bu haliyle kullanırım ancak gözüm takılır diyenlerin iki kere düşünmesi gerekir.

Diğer yandan normal ekranda, vimeo full hd videolarda.. kendinizi zorlasanızda ışık sızmasını göremiyorsunuz.
    Işık sızması olayını yabancı forumlardan da baya bir takip ettim. yağmurdan kaçarken doluya tutulmamak lazım sorun çoğu makinada mevcut.

Ayrıca alanlarında windows 8 için ön kayıt yaptırmalarını hatırlatıyim 29 tl ye upgrade edebileceğiz

• quote:

quote:

Üründen ben de aldım, ekranın kalitesi gerçekten görülmeye değer.

Sende ışık sızması varmı? Genelde açılırken belli oluyor

Işık sızması ekran açılırken siyah ekranda çok dikkatli bakmak gerekiyor. ancak rahatsız edici bir şey değil, normal windows ekranında anlaşılamıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aprowler

Ayrıca alanlarında windows 8 için ön kayıt yaptırmalarını hatırlatıyim 29 tl ye upgrade edebileceğiz

Hocam siz i7 lisini aldınız sanırım. ben i5 li olan modeli aldım. TEB bonus 2000 tlye geldi.
    Windows 8 için ön kayıt nasıl yaptırıyoruz?
  • quote:

quote:

Hocam siz i7 lisini aldınız sanırım. ben i5 li olan modeli aldım. TEB bonus 2000 tlye geldi.

asusun sitesinden türkiye sitesine geçtiğinizde ana ekranda çıkıyor, öncelikle kayıt bilgilendirmesi için epostanı veriyorsun şimdilik
  • quote:

quote:

quote:

asusun sitesinden türkiye sitesine geçtiğinizde ana ekranda çıkıyor, öncelikle kayıt bilgilendirmesi için epostanı veriyorsun şimdilik

Teşekkürler,

arkadaslar bu ürünün ramı arttırılabiliyor mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler,

arkadaslar bu ürünün ramı arttırılabiliyor mu?

hayır

• Bu cihazı Vatan'dan cuma günü aldım (2583 TL). Ancak daha hala sipariş hazırlanıyor... Vatan hep mi böyle? yoksa ben mi şanssızım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pazarcik

Bu cihazı Vatan'dan cuma günü aldım (2583 TL). Ancak daha hala sipariş hazırlanıyor... Vatan hep mi böyle? yoksa ben mi şanssızım.

Havale ile aldıysan , dekont@vatanbilgisayar.com a dekontu gönderip müşteri hizmetlerini aramalısın.
    Yok kredi kartı ile aldıysan sorun yok, fakat kampanya dönemlerinde kargo gönderimi 10 güne uzayabilir uyarısı var.
    bende pazar günü bir sipariş verdim, topkapıda var gözükmesine rağmen adanadan hazırlamışlar. normalde yarın elime geçecek sipariş çarşamba perşembeyi bulacak gibi.
    Ben bimeksin kampanyasından 100 tl fazlasına aldım, gece verdiğim sipariş 13:45 te elimdeydi.
  • Anladım. Cevabın için teşekkürler.
  • arkadaşlar makinaya restore yapan oldumu

nasıl yapıcaz bu işlemi

başlangıçta f9a basıyorum ama hiçbişey olmuyor

windowstanda yedek almamı istiyor

ben ilk haline nasıl döndürecem şimdi
  • Cihazı iade aldılar. Çalıştığım şirkette üç arkadaş vatan bilgisayarın kampanyasından faydalanıp almışlar. Hepsinde değişik yerlerden ışık sızması var. Artık kronik olduğundan emin oldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlısı olsun. Şimdi ne yapacaksın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.