Şimdi Ara

Asus Z87M-Plus Sisteme Yosemite Zone Niresh Kurma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Yosemite zone niresh kurmaya çalışıyorum aşağıdaki gibi ilerledim ama devam edemiyorum yardım eder misiniz?

BIOS ayarlarını doğru yaptığımı düşünüyorum boot yaptıktan sonra yükleme ekranı geldi "ana dil olarak Türkçe" seçtim devam ettim SSD diski "disk izlencesi" bölümünden sıfırladım. Ardından sürdüre bastım ve orada aşağıdaki gibi bir kurulum gerçekleşti.

PC yeniden başladığında aşağıdaki gibi bir sorunla karşılaşıyorum;

Bundan sonra aşağıdaki "boot mac os x from kuti"ye bastığımda elma logosu geliyor ardından yeniden başlıyor. Her denediğimde aynı şey oluyor;

En sağdaki "boot clover from clover"a bastığımda ise sadece bir imleç çıkıyor hiçbir şey yazamıyorum acaba flashın içindeki EFI\CLOVER\drivers64UEFI içinde eksik ya da fazla dosya mı var?

drivers64 UEFI içinde olanlar:
    DataHubDxe-64
    FSInject-64
    HFSPlus
    NTFS
    OsxAptioFix2Drv-64
    OsxFatBinaryDrv-64
    PartitionDxe-64

komut yazma ekranı gelmiyor ya da hatayı neyden aldığımı göremiyorum bir kısayolu falan mı var

Sistem özelliklerim:
    İŞLEMCİ: Intel Core i7 4770K Soket 1150 3.5GHz 8MB Cache 22nm İşlemci
    ANAKART: ASUS Z87M-PLUS Intel Z87 Soket 1150 DDR3 2933MHz(O.C.) HDMI Anakart
    EKRAN KARTI: Asus GTX660 Ti DirectCU II GDDR5 2GB 192Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı
    RAM: GSKILL 8GB RipjawsX DDR3 1600MHz CL9 Tek Modül Ram
    SSD: Kingston 120GB HyperX 3K Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 555MB / Yazma 510MB)

yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

Asus Z87M-Plus Sisteme Yosemite Zone Niresh Kurma Asus Z87M-Plus Sisteme Yosemite Zone Niresh Kurma Asus Z87M-Plus Sisteme Yosemite Zone Niresh Kurma

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.