Şimdi Ara

ASUS X555LN-XO030H Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 2 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • OneAboveAll (1 mesaj) SlideToUnlock (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    364 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar öncelikle yapacak oldugunuz yorumlar için teşekkür ederim.

Yaklaşık 3senedir kullandığım bilgisayar önce start almama sorunu ile karşılaştım servise verdim fakat anakart değişimi gerektiğini bildirdi ve benden 1200tl lık bır fiat istedi. Bende 2.sınıf bilgisayarcılarla bu işi hallederim diye düşündüm yaklaşık 3 ay once. 3 aydır beni sallayan bir firma ile uğraşıyorum. Ha oldu ha olacak diyerek i5 bilgisayara i3 takıp yolladılar ve benden 800tl ucret istedıler. Kabul etmedım ve bılgısayarımı aldım.

Sonuç o ki şuan anakartı çaılşmayan bir bilgisayar sahibiyim. Sorun olarak hiçbir şekilde elektrik gelmiyor biligisayara fan dönmuyor. Sizden yarım talep ediyorum sizce ne yapmalıyım ASUS X555LN-XO030H modeli bilgisayara nereden anakart bulabılır Son olarakda anakart değişikliğinde usb hdmı girişleri uyduğu her anakart bilgisayarı çalıştırırmı internetten sipariş etmek istiyorum. Tamirci elektrik aksamı ile igili sorunlar teşkil edebileceğini her anakartın olmadığını söylüyor. Teşekkürler..

|
    |

• Binbaşı
    1809 Mesaj
    En sağlam sonucu almak istiyorsanız Asus Türkiye'ye ulaşmanız daha iyi olur.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Ekonomi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,250
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.