Şimdi Ara

ASUS X555LN-XO030H Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar öncelikle yapacak oldugunuz yorumlar için teşekkür ederim.

Yaklaşık 3senedir kullandığım bilgisayar önce start almama sorunu ile karşılaştım servise verdim fakat anakart değişimi gerektiğini bildirdi ve benden 1200tl lık bır fiat istedi. Bende 2.sınıf bilgisayarcılarla bu işi hallederim diye düşündüm yaklaşık 3 ay once. 3 aydır beni sallayan bir firma ile uğraşıyorum. Ha oldu ha olacak diyerek i5 bilgisayara i3 takıp yolladılar ve benden 800tl ucret istedıler. Kabul etmedım ve bılgısayarımı aldım.

Sonuç o ki şuan anakartı çaılşmayan bir bilgisayar sahibiyim. Sorun olarak hiçbir şekilde elektrik gelmiyor biligisayara fan dönmuyor. Sizden yarım talep ediyorum sizce ne yapmalıyım ASUS X555LN-XO030H modeli bilgisayara nereden anakart bulabılır Son olarakda anakart değişikliğinde usb hdmı girişleri uyduğu her anakart bilgisayarı çalıştırırmı internetten sipariş etmek istiyorum. Tamirci elektrik aksamı ile igili sorunlar teşkil edebileceğini her anakartın olmadığını söylüyor. Teşekkürler..

• En sağlam sonucu almak istiyorsanız Asus Türkiye'ye ulaşmanız daha iyi olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.