Şimdi Ara

Asus Transformer Book T100 'Yeni nesil Intel işlemcili 2si1 tablet' video inceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
7.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle ASUS her talette (ANDROİD WİNDOWS)kullanacağı bir klavye yapamadı. ÇİFT USB3.0 HDMI SD yuvası bunlar standart olsun da içindeki PİL veya Bellek(HARDDİSK FLASH) bunları da seçenekli sunsun.Aksesuar gibi isteyen istediğini alsın. Giriş yuvaları neredeyse aynı zaten. Yapsın bir standart klavye her modeline takılsın.

SONRA 4K yı oynatamıyor bile Çözünürlük 1366x76 (En azından 1600x900 olmalıydı Yani fiyat fazla Madem NETBOK yerine fiyat 700-800 aşmamalı.

Nasıl ANDROİD ve İOS telefon ve tabletler tek sistem WİNDOWS böyle olmalı.

• Erdi abi gerçekten çok kapsamlı anlatmışsın. Televizyonda felan da senin gibi bilgili kişilere ihtiyaç var abi.

• Bu fiyat aralığında bence alternatifsiz.Çoğu kişi 800 900 tl ye satılsın demiş :) O fiyata netbook satılırdı onlarda çif çekirdekli N serisi atom işlemcilerdi.Ki yeni mimari. sunan kullanabilirlikil daha iyi ve mobil bir cihaz.1100 TL ye zaten satılıyor Piyasa da ki o fiyada Samsung veya Sony Free işletim sistemi olan Android kullanıyor. 8" Asus tablette var bu tarafta. Ben şunu söylerim windows platformu bu tarafta adını daha da fazla duyuracak artık.Notebook sektörünün bittiğini gözlerimizle görüyoruz.

• Güzel ürün. Ancak yine de bu ikisi bir aradaların alacağı daha çok yol var.

• çok sağlam bir inceleme olmuş .
    1 adetr daha usb sı olsa
    3g sim girişi olsa
    4*4 luk cıhaz olurmuş
  • okuma ve yazma amaçlı alacağım bu aletten.klavyeden dolayı yazma konusunda tereddütlerim yok ancak okuma rahatlığı nasıldır acaba?

• ben incelemeyi beğenmedim aletten çok inteli anlatmışlar
  • Bu cihazın fiyatını hiç bir yerde bulamadım bilen varsa yazabilir mi ?

• 1027 tl dh misafiri.

• Ürün ekran kısmında hoparlör varmı yoksa sadece dock kısmındanmı ses alınabiliyor?

• Güzel soru sormuş arkadaş. ses ekran kısmında. dock denilen alette sadece klavye,usb3 bağlantısı, ve 500gb hdd var. ssd değil. ek depo. yani docksuz multimedya kullanımında eksiklik yok.

• arkadaşlar bu ürünü almayı planlıyorum. ancak kafama şu sorun takıldı. bilirsiniz belki akıllı telefonların hafızaları 16 gb oluyor. alıp eve geldiğiniz zaman 16 gb değil de, işletim sisteminden dolayı 5-6 gb yer gidiyor. bunda da böyle bir problem var mı ? yoksa sadece 32 gb mı?

• bu aletten almak istiyorum tavsiye edermisiniz . bilgisi olanlardan haber beklerim saygılar.

• windowsun normal sürümü mü yoksa exe kurulamayan sürümü mü var bu cihazda

• arkadaşlar çok anlamıyorum ama sorum şu şimdi bu cihazda 3 g yok dahili yani ben biryerde bu cihazı çalıştırmak istiyorum olduğum yerde internet yok bu cihaz wınnla çalışıyormu bu konularda bilgisi olan arkadaşlardan yaardım istedim. yani wınn klavyey bağlı cihazı klavyedeen alırsak wınn çalışacakmı

• ses testindeki parca çok güzel di erdi bey link verirmisin
    2 sorum wınnla internet bağlantısı yaptığımzıda tablete geçiş yapınca internet bağlantımız kopuyormu

• arkadaş bu bilgisayarda wifi sıkıntısı var bu yüzden alanlar hep şikayetçi

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

arkadaş bu bilgisayarda wifi sıkıntısı var bu yüzden alanlar hep şikayetçi

Ürüne epeydir sahibim hiçbir wifi sorunu yaşamadım laptop nasıl çekiyorsa bu üründe o kadar çekiyor en ufak sıkıntı yaşatmadı bana. Hep alanlar şikayetçi diye genelleme yapacağınıza konu ile ilgili link vereydiniz keşke. Almayı düşünen arkadaşlar beklentinizi karşılıyorsa (kullanım amacınıza uygun ise) hiç düşünmeden alabileceğiniz son derece hızlı ve başarılı bir TABLET! bunu unutmadığınız müddetçe sıkıntı yaşamazsınız.
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Vınn ile çalışır ama 3g dağıtıcılar ile daha iyi çalışırsınız hem tablet hem telefonu bağlamak gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.