Şimdi Ara

Asus T100TA-DK002H Z3740 2GB 32GB 10.1 Windows 8 877TL Kampanya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
10
Favori
8.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: byaahmet

Açık Kutu (Teşhir-Eksiksiz)
    Ürünü görmek isteyen tüketiciye gösterilmek üzere açılmış veya mağaza tarafından kısa bir süre teşhir edildikten sonra ambalajı yeniden kapatılmış ürünlerdir. Bu ürünlerin çoğu sıfır ve hasarsız olup, ithalatçı veya distribütör firma garantisi altındadır. Kullanılan fotoğraf ve görseller ürünün tanıtım materyalidir; ürünün mevcut halinden farklı olabilir.
    diye birseyler yazıyor yanı sıfır degil biliyorsunuz degil mi

quote:

İncelediğiniz ürünü satın aldıktan sonra beklentilerinizi karşılamadığı takdirde iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapmalısınız:
    Ürünün adresinize teslim tarihinden itibaren 7 gün içinde ""Sipariş Takibi"" sayfasından ""İade ve Geri gönderim"" başvurusunda bulunarak iade sürecinizi başlatabilirsiniz.
    Ürünü iade etmek için, orijinal kutusuyla ve faturasıyla birlikte markado.com’a göndermelisiniz. İadenizin kabul edilmesi için, ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir.

İade şartlarını okudum hocam, teşhir ürünü olduğunu bilerek alıyorum, sonuçta 2. el fiyatına yakın bir fiyata alıyorum. Ne aldığımın farkında ve bilincindeyim, umarım pişman olmam.

• Bende bunu bilerek aldım. Umarım bir sıkıntıyla karşılaşmayız.
  • insallah bisıkıntı cıkmaz gercekden uygun fiyat ama teshır olunca insan dusunmuyorda degil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: byaahmet

insallah bisıkıntı cıkmaz gercekden uygun fiyat ama teshır olunca insan dusunmuyorda degil..

Ben elektronik eşyalar konusunda şanslıyımdır biraz. Kronik sorunu olan cihazlar bile bende genelde sorun çıkarmazlar. Umarım bunda da bir sıkıntı yaşamam.
    Ürünün kargolanmasını bekliyorum atık.
  • Evet beklemedeyiz artık kargoya ne zaman verilecek bakalım. Gelince gelişmeleri buradan yazarım.
  • benimde ürün dikkatimi çekti güzel bir ürün normalde 950tl civarına alınacak ken 600tl gayet uygun fakat teşhir ürünü denince 600tl verip pişman olmakta var. Zira teşhir ürünlerine yapılmayan eziyet kalmıyor. iade sürecide ayrı çetrefilli bir süreç. Eline geçipte yorum yapabilecek arkadaş varsa çok sevinirim,merakta kaldım.
  • Konuya eklenen linklerde çalışma süresi yazmıyor ama internetten bakınca 11 saat gibi bir değerle karşılaşıyorum. Bu süre ne kadar doğrudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: azomania

Konuya eklenen linklerde çalışma süresi yazmıyor ama internetten bakınca 11 saat gibi bir değerle karşılaşıyorum. Bu süre ne kadar doğrudur?

Geldiğinde deneyip göreceğiz. Nette dolaşımda 11 saat olabilir, aktif kullanımda 8, film izlemede 4-6 saat olacağını düşünüyorum açıkçası.
  • ben de alıcam sanırım ama teshir ürünün de bu kadar stok nasıl oluyor anlamadım
  • bende sepete attım ama alıp almama konusunda hala tereddütlüyüm. şikayet var ı okuyunca tüylerim ürperdi markado hakkındaki yorumlar fena... bilemedim 200 daha verip sıfır almak daha mantıklı bi iki aya fiyatıda biraz düşer,zira lenovo miix gibi rakipleride çıkıyor rekabet olacaktır.
  • Ben 575'e aldım ama ellerinde kaç tane teşhir ürünü var yahu!
  • Ürün eline ulaşınca yorum eklerseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wellwet

Ben 575'e aldım ama ellerinde kaç tane teşhir ürünü var yahu!

link varmıydı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul111111

quote:

Orijinalden alıntı: wellwet

Ben 575'e aldım ama ellerinde kaç tane teşhir ürünü var yahu!

link varmıydı hocam?

http://www.markado.com/u/asus-transformer-book-t100ta-dk002h-acik-kutu-teshir-eksiksiz-85494/
  • Var mı? eline ulaşan markadodan? merakla bekliyoz
  • quote:

Orijinalden alıntı: prozium77

Var mı? eline ulaşan markadodan? merakla bekliyoz

markadodaki 0 ürün değil yanlız kutusu açılmış ürün veriyorlar

002h almaktansa ben 005h daha uygun diye düşünüyorum

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-t100ta-dk005h-z3740-2gb-500gb-32gb-101-windows-8-pmu303153

• quote:

Orijinalden alıntı: prozium77

Var mı? eline ulaşan markadodan? merakla bekliyoz

Şimdi aradım firmayı, ürünün tedariki sağlanmış, kargo bekleniyormuş. Bugün veya yarın kargo yapılır dendi. Ben de kendilerine bugün kargoya verilebilirse Cumartesi günü elimde olacağını, Pazartesi'ye sarkmayacağını söyledim. Onlar da depo ile konuşacaklarını, bugün mümkünse kargonun çıkarılmasını sağlayacaklarını söylediler. Bir aksilik çıkmazsa Cumartesi günü ürün elimde olur, ben de fotoğraflarla birlikte yorumumu yazarım buraya.
  • Bunu ilk alan benim. 3 gundur kargolanmadi.korkmaya basladim. Ama cihaz guzel. Medyamarkta inceledim. Mini notbook diyebilirim. Hatta 1 tane daha mi alsam diyorum. Teshir diyo ama biliyosunuz magazalarda cihazlari oyle cok kurcalatmiyolar. Cocuklara falan ellettirmiyolar elektronikleri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende TX300 var, 13.3", 4 GB, 128 SSD, 500 GB olanı. WiFi'ı iğrenç! USB bir WiFi adaptörü aldım, ama tablet PC olarak memnunum. Bunu da hatuna aldım, unun UX31E eskidi artık...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.