Şimdi Ara

[SATILDI] ASUS SABERTOOTH X79 | E2650 v2 | 16GB RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 [SATILDI] ASUS SABERTOOTH X79 | E2650 v2 | 16GB RAM
    @Akoleroski adlı arkadaşa aynı bankayı kullandığımız için hızlı şekilde uygun fiyattan satılmıştır.

Arkadaşlar selamlar herkese, uzun zaman önce açtığım bir hesap vardı ancak şifre bilgilerimi unuttuğum için giriş yapamıyorum üyeliğimi daha bugün açtığım için kafanız takılmasın diye belirtmek istedim

Anakartın kutusu ve faturası vardır bütün kitapçıkları vs. durmaktadır ancak anakartı kullanırken sistem düzgün şekilde çalışıyor windows içinden kapat dediğiniz zaman ekran kararıyor ama anakart bir türlü kapanmıyor bazı arkadaşlar biosla çözülür dedi ama ben elimi sürmedim alacak arkadaş lütfen bunu bilerek alsın

Ramler soğutucusuz ramlerdir toplamda 16GB 1600mhz hızında kullanmaktayım sorunsuzlardır

İşlemci render işleri için uygundur ben oyunda oynadım problemsiz oynattı kasma vs. yaşamadım rx 580 ile kullanıyorum

İşlemci soğutucuda alacak olan arkadaşa hediyemdir FSPnin kule tipi soğutucu yanlış hatılamıyorsam onunda kutusu duruyor olması lazım bakmam gerek
    ayrıca kullanırım diye aldığım sıfır arctic mx4 termal macunda yanında vereceğim aynı şekilde

bütün parçalar için istediğim fiyat 600TL dir alacak arkadaşa yardımcı olurum

Pendik Kartal Maltepe Bostancı civarı metro ve D100 karayolu üzerindeki herhangi biryere araç ile getirebilirim veya siz gelip test ederek alabilirisiniz
    komisyon ödemeniz şartı ile GET ilanı açabilirim

lütfen alım satım yapacak arkadaşlar yerine kullanacak bir arkadaş alsın işini görsün

herkese iyi forumlar diliyorum
    teşekkürler

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 600 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ürünler tarafımca alınmıştır, ilginiz için ve fiyattaki ikramınız için ayrıca teşekkür ederim.
    İyi forumlar.
  • rica ederim ne demek :))

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bu fiyata birde ikrammı istediniz?
  • ioz kullanıcısına yanıt
    Hayır kendisi ne için kullanacağımı sorunca söyledim, meslektaşız arkadaşla kendisi yaptı ikramını. Pazarlık teklifinde bulunmadım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.