Şimdi Ara

Asus Rx-460 2GB OverClock

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus Dual Rx 460 2gb ekran kartım var işlemcim İntel core q8300 (2.50) ghz psu 460 w anakart p5g41c-m lx ekran kartına nasıl overclock yapabılırım ne kadar yukseltmem gerekir zararları nedir ve ne kadar fps farkeder diye aklımda bussuru soru olustu yardımcı olursanız sevinirim...

• Ekran kartı sisteminize göre çok iyi. Ekran kartına hız aşırtma yapmanız gereksiz. Sistemde asıl sıkıntınız işlemci.
    Q8300 çok iyi hız aşırtma olabilen bir işlemci değil. Ayrıca G41 anakart da hız aşırtmaya çok müsaade etmez. 2. elde Xeon E5450 (100 TL maksimum) bulabilirseniz daha iyi olur. Bu bile Battlefield 4 gibi işlemci sever oyun için yeterli gelmiyor.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129071784

Bu yapabileceğiniz en ucuz çözüm olur. Ya da anakart + işlemci + ram değişimi yaparsınız. Oynadığınız oyunlara göre karar verirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a-f-h -- 24 Eylül 2017; 15:28:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a-f-h

Ekran kartı sisteminize göre çok iyi. Ekran kartına hız aşırtma yapmanız gereksiz. Sistemde asıl sıkıntınız işlemci.
    Q8300 çok iyi hız aşırtma olabilen bir işlemci değil. Ayrıca G41 anakart da hız aşırtmaya çok müsaade etmez. 2. elde Xeon E5450 (100 TL maksimum) bulabilirseniz daha iyi olur. Bu bile Battlefield 4 gibi işlemci sever oyun için yeterli gelmiyor.
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129071784

Bu yapabileceğiniz en ucuz çözüm olur. Ya da anakart + işlemci + ram değişimi yaparsınız. Oynadığınız oyunlara göre karar verirsiniz.

1 ay once almıstım gitti gidiyordan 100 lira civarındada cok ısınıyor diye iade ettim oyundayken anında 100 dereceye rahat cıkıyordu bios modlaması yapmama ragmen yakınlarda buldum oda 150 200 lira fln dedi 2. el

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.