Şimdi Ara

Asus ROG Strix GTX 1080 (ROG baskılı RGB bracket hediye!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Asus ROG Strix GTX 1080 (ROG baskılı RGB bracket hediye!)
    Evlilik dolayısıyla sistemi parça parça satışa çıkarıyorum. Ürünlerin her biri İTOPYA faturalı ve garantili olup tertemizdir.

Asus ROG Strix GTX 1080 (ROG baskılı RGB bracket hediye!)Asus ROG Strix GTX 1080 (ROG baskılı RGB bracket hediye!)Asus ROG Strix GTX 1080 (ROG baskılı RGB bracket hediye!)Asus ROG Strix GTX 1080 (ROG baskılı RGB bracket hediye!)Asus ROG Strix GTX 1080 (ROG baskılı RGB bracket hediye!)
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Fiyat çok yüksek ayrıca rgb backplate kendisinde yokmu??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EMRE_RUSLAN kullanıcısına yanıt
    Hayır kendisinde yok.
  • gtx 1080 için 2.700 lira fazla.
  • asus'un tüm gtx 1080 strix modellerinde rog baskılı rgb li braket vardır. braketsiz satılan strix modeli yoktur. ben asus'un hem strix modeli olup hemde arka tarafında braket olmayan kartını hiç görmedim.zaten asus öyle bir kart üretmiyor. strix modellerinden 1060-1070-1080 ve 1080ti'lerin hepsinin arkasında led'li rog strix logolu braket vardır.
  • Bracketten kastım altına koyulan destek kardeşim

• Nerzhul80 kullanıcısına yanıt
    Yanlış biliyorsunuz. Strix modelinin sadece 1060 olanında RGB bracket yok. Normal göz logosu var ama rgb değil. Bracketin metalinin üzerine çizilmiş izi vardır. Diğer Strix modellerinin 1070, 1070ti, 1080 ve 1080ti'lerin hepsinde rgb var. Ama 1060 da RGB yok.

• Hocam yanlış anlamayında bu kartlar 2000 civarında satılıyor artık.Garantisi çoktur çok temizdir 100-200 üstüne satılır ama yeni seri kartlar çıkınca fiyatları bir hayli geriledi.Bu arada Allah mesut etsin,hayırlı satışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.