Şimdi Ara

ASUS ROG Strix G17 (AMD Ryzen 9 5900HX - RTX 3070) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
456
Cevap
12
Favori
31.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vatan dışında hiçbir yerde yok sanırım
  • BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Tr bile gelmiş ABD amazonda sıkıntı oldu herhalde.
  • ertunc23 kullanıcısına yanıt

Başkan Newegg dede yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amazondaki fiyatlar nahoş taksitsiz çok zor

• Bilemiyorum rtx 2070 kovalıyorum asus yada msi. Ne yapmalıyım. Hepsıburadadan aldım lenovo bır gun sonra ıade etmek ıstedım almadılar neymıs urun acılmıs kardesım aldım begenmedım 14 gun hakkınız fılan yok dıyorlar ben anlamadım. Gıdıp abd den alacagım urun gelmezsede gelmesın bunlardan alacagıma
  • Sakin rtx 2070 alma sakın... 3060 veya rtx 3070 kovala al. Uzun sure rahat edersin. Ryzen islemcili al mutlaka bizde bekliyoz. Takip et kap sende amazondan. Satisa ciktigi gibi bende alcam

• death44 kullanıcısına yanıt

Ya hocam Amazon comda hiç satışa çıktı mı şu ürün ben 26sinda çıkacak diye elimdeki hisseyi sattım inan  çıkmadı hâlâ yada çıktıda stok kalmadı haberimiz mi yok bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Ya hocam Amazon comda hiç satışa çıktı mı şu ürün ben 26sinda çıkacak diye elimdeki hisseyi sattım inan  çıkmadı hâlâ yada çıktıda stok kalmadı haberimiz mi yok bilemedim

Hocam çıkacaktı.Asus tarafında bir şeyler oldu muhtemelen.Tarih'de vermiyorlar şu anda.Malum pandemi stok mu çıkaramadılar fabrikada covid mi çıktı bilmiyoruz.Ben sizin yerinizde olsam çıkıncada youtubede testleri görmeden almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

İnceleme videosu geldi hocam.Technopat ilk mesaja ekledim.

• ertunc23 kullanıcısına yanıt

Hocam dün dünya çapında bir çok kişi inceleme videosu yayınladı benden ondan sebep tamam bugün satışta diye değerlendirdim ama olmadı malesef

• Hangı adresten bakıyorsunuz bıldırımı fılan varmı
  • G513QR olanı güzel gibi görünüyor. Birleşik Krallık'tan tanıdığım var, ona söylerim getirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 27 Ocak 2021; 12:18:20 >
  • Aus Rog Strix G17 Amd ryzen 5000 serisi ve RTX 2060 ile birlikte 14000-15000 olsun hemen alırım. 2060 bile razıyım ben. RTX 3000 serisi ile amd almak biraz benim için hayal. Çünkü istediğimiz fiyatları hiçbir zaman göremeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Va Fail -- 27 Ocak 2021; 18:2:58 >
  • Sabret az. Alicaksin 15 bin bandina amazondan.

• death44 kullanıcısına yanıt
    Ne zaman satısa cıkacak tahmını
  • Evet öyle yapıyor amazon haricindekiler 2070 lenovo modeli neydi ? İade veya beğenmeme sebebiniz neydi merak ettim

• Trakyacus kullanıcısına yanıt
    W tusunun altından ses gelıyor. Internette baktım kronık fılan yazan var kasa kalıtesını fln begenmedm bıde ısık sızması olayı malum
  • matrx58_ kullanıcısına yanıt

Bu ses sanırım coil whine olarak geçiyor ekran kartı bobin cızırtısı genelde 2070 2080 gibi yüksek modellerde görüyor.

En çok msi larda görünüyor ama lenovoda da varmış

• Trakyacus kullanıcısına yanıt
    Aynen abd den bulmayacgm sanırım turkıyeden asus alayım dıyorum oda rtx3 serısı yok hala 2070 alsak nasl olur varmı tavsıye edecegınız
  • matrx58_ kullanıcısına yanıt

Ben önermem şahsen fiyat olarakta performans olarakta 2070super 3060 a felan denk gelir muhtmelen 2070 fazla ısınırken 3060 la daha serin daha sessiz serin oyun oynarsınız

Bide alcak olsanız bile i5 veya 4 çekirdek işlemcili model almayın darboğaz yapıyor

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.