Şimdi Ara

★★★Asus ROG Phone 2★ANA KONU★★★ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
8
Favori
20.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ayrı bir konu açıp rehber yapma şansınız varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ahali konuyu baştan sona okumuş kafa karışıklığı artmış olduğundan yardımınızı istiyorum.

Cihazın donanımı + ARTI + artı BATARYASI beni buraya üye etti

Telefona ismini dahi hatırlamadığım rom dur şudur budur yükleme falan yapmaktan anlamadığımdan cn dediyiniz çakma glabal malum yolla kayıtlı cihaz alsam kayıt dışında bana güncelleme almamasının ve çakma glabal sürüm olmasının ne gibi eksileri olur. Sizce BAŞIMI AĞRITIP PİŞMAN EDER Mİ ? Hesaplar için güvenlik zafiyeti oluşturur mu? turan gsm, semers iletişim gibi yerlerde 4000tl civarı buluna biliyor.

Yada arkadaşım işten anlamıyorsan al samsung s10e ne kendini nede bizi uğraştırma mı dersiniz? :))

Şimdiden yardımcı olan olmaya çalışan herkese teşekkürler.
  • marslan1907 M kullanıcısına yanıt
    Netflix haricinde eksiklik yok batarya ses ekran oyun performansı çok iyi cihazın IMEI kapanmadığı sürece sıkıntı yaşatmaz

• marslan1907 M kullanıcısına yanıt
    Pm gönderdim bakınız
  • ROG Phone 2

Wp grubu

chat.whatsapp.com/JFNwrNdtQpxCuFmr0hGsnC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levent_taka61 -- 16 Kasım 2019; 9:45:31 >
  • Android 10 alirmi bu cihaz arkadaşlar?

• arkadaşlar iyi günler, telefonu almayı düşünüyorum bir süredir. Genelde sahibinden ilanları üzerinden takip ediyorum telefonu nereden temin edebilirim diye. Sizlerin önereceği başka bir mecra var mıdır bu telefonu alabileceğim? Ayrıca Ankara'da yaşıyorum ve eğer Ankara'dan bu telefonu temin edebileceğim bir yer bilen var ise ve pm atabilirse çok sevinirim. teşekkürler
  • chat.whatsapp.com/JFNwrNdtQpxCuFmr0hGsnC

Wp grubu

• quote:

Orijinalden alıntı: imkara92

arkadaşlar iyi günler, telefonu almayı düşünüyorum bir süredir. Genelde sahibinden ilanları üzerinden takip ediyorum telefonu nereden temin edebilirim diye. Sizlerin önereceği başka bir mecra var mıdır bu telefonu alabileceğim? Ayrıca Ankara'da yaşıyorum ve eğer Ankara'dan bu telefonu temin edebileceğim bir yer bilen var ise ve pm atabilirse çok sevinirim. teşekkürler
    ahmet mardin telefon pazarı diye bir grup var facebookta ve adam baya baya telefon satıyor.

telegram:https://t.me/s/ahmetmardin

en son 3750 ön sipariş getirdiğini yazmış.kendisini tanımam,hiç telefon siparişte etmedim ama facebook üzerinde sipariş edenler memnun.hani boşuna 4000+ ödeme diye incelemende fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

ahmet mardin telefon pazarı diye bir grup var facebookta ve adam baya baya telefon satıyor.

telegram:https://t.me/s/ahmetmardin

en son 3750 ön sipariş getirdiğini yazmış.kendisini tanımam,hiç telefon siparişte etmedim ama facebook üzerinde sipariş edenler memnun.hani boşuna 4000+ ödeme diye incelemende fayda var.

Alıntıları Göster
    ön sipariş verdim paranın tamamını yatırdım şu anda beklemedeyim.

bakalım ne olacak :) pazartesi kargo dedi bana

• Telefon ve satıcı ile ilgili fikirlerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

ön sipariş verdim paranın tamamını yatırdım şu anda beklemedeyim.

bakalım ne olacak :) pazartesi kargo dedi bana

Alıntıları Göster
    hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :) istanbuldaysan bi çayını içip incelemek isterim cihazı valla
  • Aralıkta alacağım büyük ihtimalle ama olası kazada arızada parça temini nasıl olacak hiçbir fikrim yok örneğin ekranı zarar gördü türkiyede satışı olmayan cihazın ekranını nasıl temin edeceyiz? Sanırım her zamankinden daha dikkatli kullanacağız :))
  • Bu şekilde zenfone 6 alabilir miyiz arkadaşlar? Herhangi bir şekilde zenfone 6 satan bir yer yok mu?

• IMEI işleminden sonra WW imzaya geçiş yapılabiliyor mu artık? Durum nedir?

• saitates kullanıcısına yanıt
    Yapılır zaten yapılıyordu önce sonra farketmez
  • mtunc52 kullanıcısına yanıt
    Ağ hatası verildiği söyleniyordu. Yöntem aynı mı? Xda daki gibi?

• Bir süredir araştırdığım rog 2 ile ilgili çeşitli yabancı sitelerde ekran sorunu ile ilgili birçok yazı okudum. Ekranın darbe dahi almadan cepte kırıldığı ve gene ekranın tamamı veya bir kısmında tamamen görüntünün gitmesi ile alakılı idi tüm sorunlar. Asusun cevaplarıda çok ikna edici değildi eee adamların elinnin altın servis varken sorunu çözemiyorken (EKRAN İÇİN BİR TELEFON ÜÇRETİ İSTENİYOR SERVİSTEN) malum şekilde almak mana hiç mantıklı gelmemeye başladı.
    Marak karalaması vs. degildir.
    Bu telefonu almayı düşünen arkadaşları bilgilerdirmek istedim.
    Bende 12. ayda alacaktım ki bu tip çok fazla sorun yaşayan olunca sanırım başka cihaz alacağım.
  • Telefonu tamamen globale çevirdim güncelleme manuel olarakta yapıyor ama ota güncelleme için bir çözüm gelir mi yakında

★★★Asus ROG Phone 2★ANA KONU★★★

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.