Şimdi Ara

ASUS P7H55-M/USB3 anakarta ram tavsiyesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

G.SKILL Eco (F3-10666CL7D-4GBECO), 4 GB Dual KIT (2x2GB), DDR3-1333MHz

G.SKILL RipjawsX (F3-10666CL7D-4GBXH), 4 GB Dual KIT, (2x2GB) DDR3-1333MHz, CL7

Arkadaşlar bu anakartı alacağım yanında da bu iki ramdan birini almak istiyorum ancak anakartla uyumlu mudur bilgisi olan paylaşırsa sevinirim, anakartın bellek listesinde yok bu ramlar, zaten 1333mhz.de 2x2gb olarak 3 tane ram gösteriyor. core i3 540 işlemciyle kullanılacak, şimdiden teşekkürler...

• ikisi aynı fiyatsa eco alın. ilerde ram overclock yapacaksanız, voltajı 1,6v a getirip, ram hızını bir güzel arttırırsınız

1728 mhz de cl 6 8 6 çalışmış hem de 1.6v DA. böyle ram zor bulunur

http://benchmarkreviews.com/index.php?option=com_content&task=view&id=524&Itemid=67&limit=1&limitstart=7

ASUS P7H55-M/USB3 anakarta ram tavsiyesi...

• saol hocam , eco serisini tercih etmemdeki sebep de o oldu zaten incelemesini okumuştum biyerde, 2000 küsür mhz.e kadar çıkarmışlardı yanlış hatırlamıyorsam , ki çıkılan voltaj bile piyasada satılan normal bir ram voltajı kadar olduğu için ısınma sorunu da yokmuş o voltajda, gerçi ben anlamıyorum da pek okuduklarımdan hatırımda kalanlar, ama bu anakartta sıkıntı çıkarmadan çalışırmı onu merak ediyordum.

2-3 saattir başka bi arkadaşa bilgisayar toplamaya çalışıyoruz, şimdi de yeni nesil sendy brige sisteme takıldı kafam, 4-5 ay önce fırsatını bulup ucuza almıştım i3 540"ı ama kalanını toplamak şimdiye kaldı, acaba buna hiç bulaşmadan en yeni sisteme mi geçilmeli sizce, ki şimdilik ekran kartı da almayacağım için, onlardaki gpu daha iyiymiş okuduğum kadarıyla...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.