Şimdi Ara

## Asus P5B ve Conroe E6600 ile 567FSB %112 Overclock ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hemen belirtmekte fayda var bu operasyonda eleman cascade kullanmış.

Vcore modded (1.85V real)
    P5B-Deluxe Wifi AP, Bios 0505
    Booted from bios
    Ram: Supertalent 800 2x1Go

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=112009

567Mhz'de işlemci validate olabilmiş 566MHz'de Bench alınabilmiş.

## Asus P5B ve Conroe E6600 ile 567FSB %112 Overclock ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 16 Ağustos 2006; 10:43:32 >

• wayyy be adam P5B ıle 5ghz yapmısDq6 yı nıe kullanmıyorlar onada ıyı fsb yapıyor dıyoruz
  • görünüşe göre sadece vcore mod yapılmış başka mod yok
    bu fsb şimdi biosun marifeti mi ?
  • herşeyi geçinde ramler ne öle yaa.aklım gitti.bnm ramlere uyuz oldum.
  • way be bizde görebilecekmiyiz 566 fsb yi
  • evet ya 566 fsb nedir o

yakında 600fsb yi vuracaklar...
  • Yaw o değerler bizi aşar onlarda vmod warOnun için %99 umuz bu sonuçlara sadece bakmakla
    yetineceğiz
  • yaw onu bunu bırakında ne ram vermış admada bee

ddr 1132 yapmış bee
  • Helal olsun millet yapıyor abicim.
  • kimileri bizimde 5 ghz imiz olacak mı diyor...kimilerimiz de conroe miz olacak mı diyoruz
  • offf offf yakıyor ortalığı 5 ghz ne demek
  • Valla kardeşler 1.3, 1.5, 1.8 V derken bunlar yakında direk 12V verip 10GHz falan yapacaklar işlemciyi adamlarda para var korkmuyo işlemci elimde aklır diye bizden bunu yapmaya cesaret edecek biri var mı? Yani oldu olacak direkt bağlasınlar molex e ne gereği var mod falan.

İşin esprisi bir yana yakında Core2Duo işlemcilere 2.5-3V verenleri görürüz herhalde. Gene birazabartı oldu gibi bu arada OC ustaları Giga ya iyi bakmıyor anlaşılan baksanıza hep asus hap asus
    Yalnız birde asus gigabayt ı alacak diyorlardı sonunda ne oldu gigabayt asus u aldı hay ben böyle işe gigabayt ismini hiç sevmedim ben hadi adamlar HDD üretse neyse diyecem HDD ille başlamışlar işe adamların alakası yok ne demek yani gigabayt oysaki bakınız ASUS isminde bir asalet var.
    Evet bundan sonra gigabayt ve asus gigabayt ismi altında anakart ekrankartı vs üretecek yani gigabayt aldı asus u aslında lan asus ben senin ne diyim daha
  • bu arada ben o/c ve mod işinden sıyrılmak için sitemi sattım gittim notebook aldım, aradan 7 ay geçti

şu skorları gördükçe, şeytan diyor topla bir masa üstü tekrar...

ama şimdilik direniyorum, bakalım ne kadar daha direnebileceğim
  • Bravo ama sadece super pı mı yapmışlar diğer testler nerede
  • quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Valla kardeşler 1.3, 1.5, 1.8 V derken bunlar yakında direk 12V verip 10GHz falan yapacaklar işlemciyi adamlarda para var korkmuyo işlemci elimde aklır diye bizden bunu yapmaya cesaret edecek biri var mı? Yani oldu olacak direkt bağlasınlar molex e ne gereği var mod falan.

İşin esprisi bir yana yakında Core2Duo işlemcilere 2.5-3V verenleri görürüz herhalde. Gene birazabartı oldu gibi bu arada OC ustaları Giga ya iyi bakmıyor anlaşılan baksanıza hep asus hap asus
    Yalnız birde asus gigabayt ı alacak diyorlardı sonunda ne oldu gigabayt asus u aldı hay ben böyle işe gigabayt ismini hiç sevmedim ben hadi adamlar HDD üretse neyse diyecem HDD ille başlamışlar işe adamların alakası yok ne demek yani gigabayt oysaki bakınız ASUS isminde bir asalet var.
    Evet bundan sonra gigabayt ve asus gigabayt ismi altında anakart ekrankartı vs üretecek yani gigabayt aldı asus u aslında lan asus ben senin ne diyim daha

yaw gigabyte ın asus u filan aldıı yokki FX57 arkadaşımız bunun haberini verdi ..sadece yeni bi şirket kuracaklar ortaklaşa..

• quote:

Orjinalden alıntı: TT

bu arada ben o/c ve mod işinden sıyrılmak için sitemi sattım gittim notebook aldım, aradan 7 ay geçti

şu skorları gördükçe, şeytan diyor topla bir masa üstü tekrar...

ama şimdilik direniyorum, bakalım ne kadar daha direnebileceğim

senide yeniden aramızda görmek güzel olucak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.