Şimdi Ara

asus p4800-x yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar anakartımın usb leri ve ve sesi çalışmıyor windows açıkken çalışırmış gibi yapıyor ses driverlarını da tanıttım tanıyor herhangi bir sorun yok gibi davranıyor ama ses ve usb çalışmıyor bios uda update ettim ama nafile sizce ne yapmam gerekir

• BIOS a gir IntegratedPeripharels''e ulaşın, USBport seçenğini göreceksin Disabled ise Enabledolarak ayarlayın...
    Aynı menüde USBkeybord usb mouse vs de var ihtiyacınıza göre açın, ayarları kaydedip çıkın
    Makinede SP2 de yüklü değil mi. (Tüm bu işlemleri Bağlantıların doğru olduğunu varsayarak yapıyoruz)
  • evet sp2 yüklü
    IntegratedPeripharels' nerede tam olarak yerini bulamadım
    usb confugration diye bir yer var orada da "usb devices enebled =none " yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedatcik -- 29 Haziran 2007; 13:35:09 >
  • Bıostan Bıos'a farklılık gösterebilir. Neyse siz USP port vs görürsen onun Enabled olarak ayarlayın böylece
    oradaki none eğer kaldırabiliyorsanın kaldırın sadece Enabled kalsın
  • üstad bütün ayarlar enabled
    zaten windowstayken de normal çalışıyormuş gibi duruyor ama sanki cerayan gelmiyormuş gibi davranıyor
  • yaaaaa arkadaşlar bu anakart adam olurmu yoksa yenisine mi bakayım bana bi fikir verirseniz sevinirim
  • USB İLE SES ÇIKIŞ DEVRELERİDE BOZULMUŞ OLABİLİR..SEN YENİSİNE BAK
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.