Şimdi Ara

ASUS Netbook 899TL (Dual core Celeron) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
2.212
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Cube Mix Plus 2 in 1 Tablet PC

Windows 10 Intel Kaby Lake Core M3-7Y30 Dual Core 1.61GHz 10.6 inch IPS Capacitive Screen 4GB RAM 128GB SSD 2.0MP + 5.0MP Cameras Bluetooth 4.0 OTA OTG

https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_590393.html?lkid=11290849

ASUS Netbook 899TL (Dual core Celeron)

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

SD kart süründürür almayın

Cube Mix Plus 2 in 1 Tablet PC

Windows 10 Intel Kaby Lake Core M3-7Y30 Dual Core 1.61GHz 10.6 inch IPS Capacitive Screen 4GB RAM 128GB SSD 2.0MP + 5.0MP Cameras Bluetooth 4.0 OTA OTG

https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_590393.html?lkid=11290849

ASUS Netbook 899TL (Dual core Celeron)
    Hocam bununla ilgili konu açtığında bu 250 300 dolar arası bir fiyatı vardı birkaç ay kadar önce... Ucuzlaması gerekirken bu fiyat ne böyle? Çok ısındığını öğrendiğim bu ürüne bu kadar para hiç mi hiç verilmez, indirimlisini gördükten sonra....

Mi air 12 bekliyorum 350 dolara bakalım... Inerse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metbey -- 14 Ocak 2018; 11:17:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• metbey M kullanıcısına yanıt
    ben de şunu anlamam
    yurtiçi garantili üstelik kredi kartına taksitle satılan ürüne neden garantisiz yurtdışı daha pahalı alternatifleri tavsiye edilir

bana göre tek mantıklı açıklama çıkar ilişkisi
  • Alternatif olsun diyerek kendilerince sicaksa yaziyorlar

Gerekli mi tartisilir ama birinin isine yarar eger kendi icinde o da sicaksa

Aglama duvari muhabbetlerinden iyidir , her sicak firsat konusunda yok dolar suraya cikti , yok 2 sene evvel bu aliniyordu , baska baslikta 1.3 arabaya bu kadar vergi mi olur

Zugurt zugurt laflar . Ve gereksiz de ayni zamanda , amaca hizmeti olmayan turde

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Alternatif olsun diyerek kendilerince sicaksa yaziyorlar

Aglama duvari muhabbetlerinden iyidir , her sicak firsat konusunda yok dolar suraya cikti , yok 2 sene evvel bu aliniyordu , baska baslikta 1.3 arabaya bu kadar vergi mi olur

Zugurt zugurt laflar . Ve gereksiz de ayni zamanda , amaca hizmeti olmayan turde

Kardeşim ben de biliyorum Doların, Euronun kurunu. 2015'ten bu yana benim maaşım % 30-40 artarken bu cihazlar % 80-100 arasında arttı. Bu sadece kurla da alakalı değil, sadece üreticinin satış fiyatı ile de alakalı değil işin içinde vergi artışları da var. Haliyle ben istemesem de züğürtleşiyorum bunda da en ufak bir kusurum yok. Kötü bir laf da etmemişim elimizdekine sahip çıkalım demişim. Sen çıkmış oradan sallıyorsun gelişine buyur al kullan istediğin makineyi istediğin fiyata.

• Ben yazdigin "yanlis" demedim ... bu tip yazilarin amaci yok , laf kalabaligi , sen de ben de yazsam ayni

Cunku ureticinin fiyati artti , vergi yukseldi demenin bir sonucu yok

Laklak sadece

• C.CEMİL kullanıcısına yanıt
    1 yıl 3 ay oldu kardeşim şimdi 2,5 katına alabiliyorum neredeyse aynı ürünü şimdi sen buna da normal dersin.
  • MüdavimBey kullanıcısına yanıt
    niye normal diyeyim kardeşim ben sizden farklı mıyım zannediyorsun :)
    ben sadece daha ucuzu şuan var dediniz zannedip oraya baktığımda 2016 yılında olduğunu görüp ,söyledim
  • Siz bu verilen tepkinin sebebini anlamiyorsunuz , tekrar anlatayim

Ucuk bir ornek vereyim . Bugun dolar 3,65 , diyelim yarin 7 lira oldu .

Ve bu gece 2 bin liraya alabileceginiz urun artik 4 bin lira

Yani 1-2 sene icindeki fiyat degisimlerini konusurken senaryolastirip 1 geceye indirgedim

Ee ? Buna da cemkirilebilir , peki sonucu var mi ? Dun 2 bin liraya alabiliyorduk demenin faydasi veya bir derde deva olmasi mumkun mu ?

SU AN onemlidir . O yuzden de filanca zaman su paraya aliyorduk demenin kimseye bir faydasi yok cunku zaman makinesi ile oraya donmemiz mumkun degil

Dun migrosta kola indirimdeydi 2 liraydi , bugun 3 lira . Dune gore 50% zamlandi , ne yapacagiz ?

Ureticiler fiyat arttirmis olabilir , kur artmis olabilir ; ama su an 15 ocak ve biz 15 ocak ve ilerisine bakacagiz , kalkip 2015 eylul , 2017 subat tarihlerinde alinan urunlerin ve fiyatlarin BIR ANLAMI YOK YOK YOK !!!!

• Rengi sıkıntı değilse bu daha mantıklı 128 gb ssd var, arkadaşa aldık gayet memnun.
    http://www.hepsiburada.com/asus-e402na-ga071-intel-celeron-n3350-4gb-128gb-ssd-freedos-14-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB000007VXBX
  • quote:

Alternatif olsun diyerek kendilerince sicaksa yaziyorlar

sende eleştirenleri, eleştirmeyi görev edinmişsin (gerçi birkaç mesajına baktım ,işine gelmeyenleri herkesten fazla eleştirmişsin)
    yöneticilikte gözün varsa dh. yönetimine bildir (yorumlarında bu hissediliyor)

araç bmw ,telefon iphone ,klima mitsubishi elektrik

biz boşa konuşuyoruz ,tok acın halinden ne anlasın ?
    sigortacılıkta bu kadar iyi para var mı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 15 Ocak 2018; 3:27:56 >

• Ben konusulanlara elestirimi su manada yaptim

Soylenenlerin bir faydasi var mi okuyanlara ? Gayet de acikca anlattim

• yakın zamanda banggod uzerınde TV box olması icin N3450 islemcili bir cihaz aldim, ozellikleri buradaki cihazin aynisi tek farki islemci. 4k videolarin bir kismini , full hd videolarin tamamini sorunsuz oynatabilen bir islemci. uzerinde donanimsal cozucu mevcut ve beklenilenin uzerinde performans sagliyor. hatta bu durum F35 serisi islemcilerden beri boyle. 2GB ramli, 32 GB eMMC disk bulunan cihaz 2 yildir araliksiz TV ye bagli bir sekilde calisiyor Bu notebook ne is gorur peki ? bir-iki web sayfasi acip maillarinizi kontrol eder, facebook a girer, youtube da video izlersiniz. skype gorusmeleri yaparsiniz. ayni anda 2-3 web sayfasi/programdan sonra yavasligini hissedersiniz. ancak gunluk kullanimi ustte saydiklarimi kisitli surelerde kullanmak olan kisiler icin ideal bir cihaz.

performans olarak sizin beklentiniz nedir anladik .ancak herkesi kendi beklentileriniz ile cevreleyip kimin neyi alacagina da toptan hukum verilmesini anlayamiyorum. sanirsin herkes issiz, gun boyu dota 2 oynayacak, veya 3d tasarimci 8 saat render yapacak. bir ara ayni furya telefon hafizalari konusunda vardi. gorunen o ki halen daha bitmemis.

• Ben aldim , kargoda , cek buldum buradan hallettik.

Bu 3350 islemciymis , bir ust mesajdaki 3450 , fark vardir illa ki .. bunda Ssd ve ram yukseltmesi yapiliyor mu bilmiyorum ama her daim cihazin kaldirabildigi en yuksek ram i takmak iyidir

Bir de ssd takilirsa is gorur

• quote:

Ben aldim , kargoda , cek buldum buradan hallettik.

Bu 3350 islemciymis , bir ust mesajdaki 3450 , fark vardir illa ki .. bunda Ssd ve ram yukseltmesi yapiliyor mu bilmiyorum ama her daim cihazin kaldirabildigi en yuksek ram i takmak iyidir

Bir de ssd takilirsa is gorur

single core da 3350 daha iyi bir islemci, 3450 4 cekirdek, bunun islemcisi 2 cekirdek. eger benzer diger cihazlar gibi ise uzerinde bir adet m.2 yuvasi vardir ve RAM malesef anakart uzerindedir. islemci de ayni sekilde lehimli oldugu icin muhtemelen yukseltme secenegi sadece daha hizli/genis kapasite bir SSD takma ile sinirlidir.
  • Ssd ya da hdd takmak ancak kablo ile mumkunmus , ve ram de soylendigi gibi onboard mus

Hafizasi da hafiza karti ile . Demek ki 64 neye yeterse ona uygun kullanacagiz

Bu donemde cekle 700 kusur liraya alinan bilgisayar bu kadar olur

• Ben aynısını aynı siteden 1-2 ay önce aldım..Evde açtım,kutusu açılmıştı ekranında çizik vardı..Tabii ki site hiçbir şekilde arkasında durmadı çünkü kargocu tutanağım yoktu,ürün hakkındaki yorumum bile yayınlanmadı:)Ama kargoda olan bir hasar değil,iade aldıkları veya mağazada kullanılan bir ürünü kitlemişler belli.. Şimdi tüketici haklarını bekliyorum,ürün gelirse kargocu abimizi göndermeden önce kesinlikle açıp kontrol edin,yoksa çok sıkıntı yaşayabiliyorsunuz.
  • Ben tavsiye etmem kullanmamda

Fakat Casper Hometech gibi markalar alacaginiza Asus u tercih edebilirsiniz...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.