Şimdi Ara

Asus N550JV CN211D önerir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mühendislik öğrencisiyim.Her türlü programı kullanacağımı düşünüyorum.Mekatronik MÜhendisliği okuduğum için karma bir ders planımız var :)

Çok fazla oyun oynamıyorum.Canım sıkıldıkça bazı Online oyunları,Pes,Fifa,NFS oynarım.

Wireless konusunda sıkıntı var mı bu alette?.

Isınma ve Batarya konusunda güzel mi?Yoksa idare eder mi?

Ve f/p konusunda düşünceleriiz neler?

Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Criminolog -- 23 Aralık 2013; 14:38:17 >

• 2-3 haftadır laptop araştırıyorum bu fiyat aralığında en iyi laptop bence,fiyatı biraz düşse alacağım.bildiğim tek sıkıntısı hdd den cızırtı geliyormuş ama ne derece rahatsız ediyor bi fikrim yok.sonuç olarak kesinlikle tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samuel25 -- 23 Aralık 2013; 14:14:34 >
  • samuel25 kullanıcısına yanıt
    Aynen n55jv sersinin tümünde böyleymiş sanırsam.Teşekkürler cevabın için..
  • Son derece güzel bir seçim bana göre. Sizi uzun süre tatmin edecektir. Diğer taraftan bu cızırtısı konusuna ilginçtir ben rastlamadım. Neredeyse 3 ayrı modelini kullanma şansım oldu ve hatta bir tanesin, (CN211) yakın bir arkadaşım aldı ve böyle bir şikayeti de yok... Cızırtı değilde tıkırtı deseler gene anlayacağım çünkü bazı model harddisklerin okuma esnasında hafif tıkırtı çıkardığı eskiden beri bilinen bir şey. Ama dediğim gibi buna CN211 de rastlamadım ilginç bir şekilde...

İnceleme olarak notebooktesting.com da bunun CN127 modeli test edilmişti. Kasa olarak aynı olması nedeniyle ona da bakabilirsiniz.

Bu arada f/p demek bu ürün için ne derece doğrudur bilemiyorum çünkü fiyatı ucuz değil . Ama bu performansa ve kaliteye göre diye düşünecek olursak doğru olabilir tabii....
    Fiyat için aşağıdaki siteye bakabilirisiniz:
    http://www.indirimkenti.com/Products-URUN2565249-asus-n550jv-cn211d-i7-4700hq-240-ghz-8gb-1tb-156-full-hd-led-4gb-vga-dos-cam-blt.html

Kolay gelsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: sentetik5

Son derece güzel bir seçim bana göre. Sizi uzun süre tatmin edecektir. Diğer taraftan bu cızırtısı konusuna ilginçtir ben rastlamadım. Neredeyse 3 ayrı modelini kullanma şansım oldu ve hatta bir tanesin, (CN211) yakın bir arkadaşım aldı ve böyle bir şikayeti de yok... Cızırtı değilde tıkırtı deseler gene anlayacağım çünkü bazı model harddisklerin okuma esnasında hafif tıkırtı çıkardığı eskiden beri bilinen bir şey. Ama dediğim gibi buna CN211 de rastlamadım ilginç bir şekilde...

İnceleme olarak notebooktesting.com da bunun CN127 modeli test edilmişti. Kasa olarak aynı olması nedeniyle ona da bakabilirsiniz.

Bu arada f/p demek bu ürün için ne derece doğrudur bilemiyorum çünkü fiyatı ucuz değil . Ama bu performansa ve kaliteye göre diye düşünecek olursak doğru olabilir tabii....
    http://www.indirimkenti.com/Products-URUN2565249-asus-n550jv-cn211d-i7-4700hq-240-ghz-8gb-1tb-156-full-hd-led-4gb-vga-dos-cam-blt.html

Kolay gelsin...

Yorumunuz için çok teşekkürler...

Bu modellerde klavye tuşlarında sorun varmış.Siz rastladınız mı?Tuşlara basarken garip sesler çıkıyormuş diye duydum

• gayet kaliteli bir makine
  • quote:

Orijinalden alıntı: Criminolog

quote:

Orijinalden alıntı: sentetik5

Son derece güzel bir seçim bana göre. Sizi uzun süre tatmin edecektir. Diğer taraftan bu cızırtısı konusuna ilginçtir ben rastlamadım. Neredeyse 3 ayrı modelini kullanma şansım oldu ve hatta bir tanesin, (CN211) yakın bir arkadaşım aldı ve böyle bir şikayeti de yok... Cızırtı değilde tıkırtı deseler gene anlayacağım çünkü bazı model harddisklerin okuma esnasında hafif tıkırtı çıkardığı eskiden beri bilinen bir şey. Ama dediğim gibi buna CN211 de rastlamadım ilginç bir şekilde...

Kolay gelsin...

Yorumunuz için çok teşekkürler...

Bu modellerde klavye tuşlarında sorun varmış.Siz rastladınız mı?Tuşlara basarken garip sesler çıkıyormuş diye duydum

Olmayacak bir şey değil tabii ama açıkcası ben kesinlikle rastlamadım...! Bana göre kronik bir sorun olsaydı bir çok kişinin ciddi şekilde şikayetci olması gerekiyordu diye düşünüyorum ki bu model ciddi satış rakamlarına ulaşamış bir noteboook . Böyle bir kronik sorun olsaydı şimdiye kadar kıyamet kopardı...
    Tabii bu arada şu "garip sesler" den kasıt ne onu da bilmek gerekiyor...

• kesinlikle bencede
  • güzel cihaz tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende senin gibi bu laptopu düşünüyorum. Ama bi tek oyun performansı ve ekran boyutu yüzünden msi ge70 2oe 267 xtr aklımı çeliyor . Sizce oyun açısından çok fark olurmu ?
  • cn211d cok iyi bir secim hdd yi dert etme al bi ssd tak olsun bitsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.