Şimdi Ara

ASUS N53SN-SZ129V aldım sonunda (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
2
Favori
24.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Laptop un bataryasında sorun çıktı. Batarya takılıyken kendi kendine kapanıyor ancak direk elektrik prizine takıp batarya içinde olmadan çalıştırınca hiç bir sorun yok. İstanbulda Asus un hangi teknik servisine gitmek lazım? Bir yer tavsiye edermisiniz?
  • Arkadaşlar merhabalar elimde Sıfır tertemiz Asus N53SN-SZ129V laptop var dileyen olursa bağlantıya geçebilir benimle yardımcı olurum..

ercan@yesililgaz.net msn adresim..

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-sifir-2-yil-garantili-faturali-asus-n53sn-sz129v-i7-2630qm-6gb-65737181/detay/
  • arkadaşlar ürünü 2 aydır bende kullanıyorum ama webcam çok kötü hiç memnun değilim ayarınını bulamadım bir türlü yardımcı olursanız sevinirim.
  • arkdaşlar ASUS N53SN-S1359D 16GB (modeli sınırsız sayıda,sıfır kutusunda istanbul içi elden teslim edilebilinir fiyatı 1000EURO dur / işletim sistemi yoktur ilgilenen ,düşünen arkdaşlar varsa burdan ulaşabilirler...)
    İşlemciler:Intel Core i7 (4 çekirdek)
    Işlemci:Intel Core i7-2670QM 2.20GHz/3.10GHz
    CPU Özellikleri:6MB L3 Önbellek
    RAM:16GB DDR3 1333MHz
    Sabit disk:750GB, 5400 dev / dak., SATA
    Ekran:15.6 inç / daha gerçekçi görünümlü renkler için ekonomik LED teknolojisi ile 39,62 cm mat
    Ekran Çözünürlüğü
    Full HD 1920 × 1080
    Ekran Kartı
    2GB DDR3 bellek Sahibi ile NVIDIA GeForce GT 550M
    Optik Sürücü
    CD / DVD okuyucu ve kaydedici
    Kablosuz kart
    Wi-Fi a / b / g / N
    Bluetooth
    Için
    Ağ Kartı
    10/100/1000 RJ-45 konektörü ile
    Konuşmacılar
    İnanılmaz ses markası Bang & Olufsen
    Ses bağlantı noktası
    kulaklık çıkışı, mikrofon girişi
    Megapiksel kamera
    2.0MP kamera
    Mikrofon
    Için
    Kart okuyucu
    3-in-1 Kart Okuyucu
    Güvenlik
    -
    Parmak İzi Okuyucu
    Değil
    İşletim Sistemi
    Free DOS
    Pil
    Direnç ile 3 ile 6-hücreli Li-Ion - 3.30 saat
    Ağırlık
    2.70 kg
    Video bağlantı noktaları
    • VGA
    • HDMI
    Limanlar
    • 3x USB 2.0
    • 1x USB 3.0 - 10 kat daha hızlı USB 2.0 'dan ve tam uyumlu

• Asus Notebook bu model nasl arkadaşlar sizce fiyat felan bana uygun geldi
  • bir arkadaşım ASUS N53SN-SZ129V Ci7-2630 2.0GHz 6GB/640GB 2GB-GT550M Win7HP 15.6" Notebook'unu Mac'e geçmek için satıyor. İçine 16 GB RAM, 128 GB SSD desteği eklemiş. Grafik, Render, Encoding işlemlerinde iyi performans verir mi? Ekran FullHD değil. Yardım!
  • sz 129v ss iyi olmuş ekran fhd çözünürlülüktür yanlış biliyorsunuz üzerinde bulundurduğu işlemci i7 render işlemlerini rahat yaparsınız ram kapasitesinide yükseltmiş.ama şu var grafikten kasıt hangi programlar 15inç fhd ekran da mesela autocad 3dmax gibi programlarda menüleri görmek için büyütmek zorunda kalmışlar ama bu durumda da grefikler ekrana sığmamış deneyenlerin izlenimleri bu şekilde
  • arkadaşlar yaklaşık 5 ay önce asus n53s aldm ama şöyle bi sorun var touchpad kapanmıyor ve sadece tıklama yapıyor kaydırma büyütme yapmıyor ve bluetooth'da açılmıyor F+2 yaptıgm zaman sadece wirelles acılıp kapanıyo birisi yardımcı olsun lütfen :(
  • touchpadile wlanın ilgisi yok çok ayrı sorunlar bence yazılımsal bir sorun var. yoksa çipsetle ilgili ola bilir
  • birde anlıyorsan klavyeyi çıkarıp harici klavyeile dene aynı şeyler oluyormu. belkide o komut veriyordur.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.