Şimdi Ara

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<< (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
744
Cevap
11
Favori
21.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eline sağlık çok iyi konu en yakın zamanda monitörü alınca ekleticem kendimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiilimAdamı

eline sağlık çok iyi konu en yakın zamanda monitörü alınca ekleticem kendimi

Sagol tesekkur ederim yardimci olabildiysem ne mutlu bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Viewsonic XG2401 ile beni de ekleyebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: silentsv

Viewsonic XG2401 ile beni de ekleyebilirsiniz

Viewsonic XG2401 aramiza hosgeldin

• Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Bu monitörü kullanan yok hiç sanırım, geldiğinde fotoğraflarını atarım eski monitörle yan yana koyarak. bakalım nasıl bir fark olacak, ips alacaktım Viewsonic VX2457 üstelik 4K ama şu 144hz, freesync ve 1 ms olayı öyle ballandıra ballandıra anlatılıyor ki dedim almazsam pişman olacağım herhalde, en yeni model bu olduğu için ve fiyatı da uygun olduğu için (1170 TL) aldım umarım 4k ips almadığıma pişman olmam diyeceğim ama zaten artık pişman olmam fırsatta kaçtı 1335 TL idi istediğim 4K ips, şimdi 1700 TL.
  • 4K ips guzelde tabi onu besleyecek sistemde lazim dunya para .CF li iyi bi sistem lazim yane monitir comple sistemle beraber araba parasi bu yuzden erken diyoruz 4k icin henuz tek basina 1kart 4k besleyecek ve binTL gibi fiyatlara satilacakki 4k sistem uygun fiyata kullana bilelim suan fullhd standart bu yuzden para coksa tabe 4k ips alinmali ama uygun fiyata 4k sistem ozelliklede ekran karti bulunmadigi icin extreme kayiyor

oyle tabi 4k ultra süper mükemmel oyun oynamak için herhal yeni çıkan 3000 TL lik kartları almak lazım belki iki tane hemde. 4K IPS için fiyat çok uygundu o yüzden 1335 TL 4K IPS monitör yok. Almış olsam da zaten oyunları 4K oynamazdım, oynayamazdım. 4K TN paneller sanırım 1700 TL den başlıyor samsung mu ne vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silentsv

oyle tabi 4k ultra süper mükemmel oyun oynamak için herhal yeni çıkan 3000 TL lik kartları almak lazım belki iki tane hemde. 4K IPS için fiyat çok uygundu o yüzden 1335 TL 4K IPS monitör yok. Almış olsam da zaten oyunları 4K oynamazdım, oynayamazdım. 4K TN paneller sanırım 1700 TL den başlıyor samsung mu ne vardı.

bu arada 60hert ile 144hertz arasindaki fark

Benim gibi hassas gozlere sahipseniz ve dona dona takila takila oyun oynamak istwmiyorsaniz ve oyun zevkinizi baltalanmasini sevmiyorsaniz 1ms 144hertz monitor ilaciniz hocam yag gibi oyun oynarsınız mesela onceden pc cikmayan oyunlar icin kauinconun ps4 alir ps4 oyunlarini oynardim suan aynen alttaki cem yilmaz videosunda oldugu gibi 144hertzden sinra ps4 elim surmek istemiyorum 30hert 144hert arasindaki fark daglar kadar hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 4 Haziran 2016; 23:07:17 >

gercekten fark muazzam görünüyor bende evde deneyeyim bu olayi

Yanlız video yu tam manasıyla izlemek için 144 hz olması lazım heralde çünkü videodaki 60hz bende normaldeki 30hz den bile daha kötü takıla takıla ilerliyor bırak 60 ı 30 da bile öyle takılmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Yanlız video yu tam manasıyla izlemek için 144 hz olması lazım heralde çünkü videodaki 60hz bende normaldeki 30hz den bile daha kötü takıla takıla ilerliyor bırak 60 ı 30 da bile öyle takılmaz

yavaşlatılmış çekim bu yoksa 60hz tabi ki bu kadar kötü değil. sadece frame sayısına bağlı olarak boşlukları göstermiş.
  • rorschach_ kullanıcısına yanıt
    hıımm tamam ozaman aradaki fark oldukça fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

rorschach_ nickli arkadaşin belirttiği gibi biraz yavaşlatilmiş çekim aradaki farkı daha iyi anlayabilmemiz için yada alttaki videoda 30hertz'den sonrasını göz algılayamaz diyenler için gelsin (buradaki kastım ömründe hiç pcde 144hertzde oyun oynamayıp sadece ps4 kullanıp fanboyluk yapanlar ve ps4 ün pc den daha iyi olduğunu iddaa edenler )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 6 Haziran 2016; 22:23:43 >

• 60 hz dvi ile 144hz display port ile bağlı. cs açıp adamı sağa sola döndürdüğünde görüyorsun farkı, birisi takıla takıla blur oluyor diğer yağ gibi bende bu kadar fark beklemiyordum.
  • Case mod design Asus kendini aşti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 7 Haziran 2016; 16:24:27 >
  • Sizce bu iki mönitörden hangisini seçmeliyim?
    1-) AOC G2250VWQ6 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) Full HD FreeSync Oyuncu Monitör
    2-)Viewsonic VX2457-MHD 23.6" 2ms (Analog+HDMI+Display) AMD FreeSync™ Full HD Oyuncu Monitör

Ekran kartı olarak Amd rx 480 alicam.
    Sizce hangisi sebebi ile birlikte yazarsanız çok memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkreaper_06

Sizce bu iki mönitörden hangisini seçmeliyim?
    1-) AOC G2250VWQ6 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) Full HD FreeSync Oyuncu Monitör
    2-)Viewsonic VX2457-MHD 23.6" 2ms (Analog+HDMI+Display) AMD FreeSync™ Full HD Oyuncu Monitör

Ekran kartı olarak Amd rx 480 alicam.
    Sizce hangisi sebebi ile birlikte yazarsanız çok memnun olurum.

2 monitörde birbirnin neredeyse ayni özellik olarak ama wiewsonic eyecare teknolojisi ve oyun mod ayarları mevcut + 2inç daha büyük onu tercih edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 7 Haziran 2016; 21:17:56 >
  • Tesekkurler

• Freesync olmadan bu monitör alınır mı Gtx980 var

• quote:

Orijinalden alıntı: Myth61

Freesync olmadan bu monitör alınır mı Gtx980 var

Tabikide nvidia kartlar ilede monitörü gayet güzel kullanabilirsiniz
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.