Şimdi Ara

**SATILMIŞTIR - REFERANS BEKLENİYOR** ASUS M5A97 R2.0 AM3+ ANAKART

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 **SATILMIŞTIR - REFERANS BEKLENİYOR** ASUS M5A97 R2.0 AM3+ ANAKART
    KART SATILMIŞTIR. REFERANS BEKLENİYOR.

Eski sistemimde kullanmış olduğum parçadır. Arka aynası ve kutusu mevcut. Herhangi bir kusuru yoktur. Garanti süresi dolmuştur.
    Detaylar için PM'den ulaşabilirsiniz.

Anakart ve işlemcinin satışı beraber yapılacaktır.
    Aynı zamanda aynı sisteme ait olan parçalarıma diğer ilanlarımdan bakabilirsiniz.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 280 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Yalova,Merkez Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• ortalama bi fiyat gibi bence, ama yorum yorumdur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sembek -- 22 Temmuz 2019; 22:53:39 >
  • vay be evo ya 200 cok diyorduk
    elimde kalan 6300 icin anakart alıp setli satayım diyorumda fiyatlar ucmus aman aman
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

vay be evo ya 200 cok diyorduk
    elimde kalan 6300 icin anakart alıp setli satayım diyorumda fiyatlar ucmus aman aman
    En azından alttaki linkten fiyat takibi yapsam en düşük fiyatı vermiş oluyorum.
    Evet fiyatı uçurmuş gibiyim
    https://www.sahibinden.com/bilgisayar-masaustu?query_text_mf=asus+m5a97+r2.0&query_text=asus+m5a97+r2.0

EDİT: Linke tıklayınca tüm bilgisayar bölümüne giriyor galiba. ASUS M5A97 R2.0 yazıp aratmanın linkiydi amacım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sembek -- 24 Temmuz 2019; 10:4:48 >

• Sembek kullanıcısına yanıt
    sahibinden örnek gösterip pahalı yazanlara bakıp piyasa belirlenmez
    sayenizde 10 lira etmeyecek seyi 20 liraya satmaya calısıyor millet piyasa yükseltiyorsunuz kısaca,herneyse uzatmaya gerek yok

dün m5a970 evo yu 8300la 500 vermiş bir arkadaş almasalar ben alacaktım,anakart 200 cpu 300 yazmış
    msi 970a-g46 da 200 tlye alıcı bulmus ben sadece gec kalmısım bilginize...

ekleme:
    buda link ve 8320ymiş cpu da ...https://forum.donanimhaber.com/satilik-amd-fx-8320-islemci--139181762?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

sahibinden örnek gösterip pahalı yazanlara bakıp piyasa belirlenmez
    sayenizde 10 lira etmeyecek seyi 20 liraya satmaya calısıyor millet piyasa yükseltiyorsunuz kısaca,herneyse uzatmaya gerek yok

dün m5a970 evo yu 8300la 500 vermiş bir arkadaş almasalar ben alacaktım,anakart 200 cpu 300 yazmış
    msi 970a-g46 da 200 tlye alıcı bulmus ben sadece gec kalmısım bilginize...

ekleme:
    buda link ve 8320ymiş cpu da ...https://forum.donanimhaber.com/satilik-amd-fx-8320-islemci--139181762?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    piyasa, piyasada ne varsa odur. evet o işlemci için bence de fiyat çok iyi yazmış satan kişi. ama ben kendimce bu fiyatı uygun görüyorum. yani yazılan fiyatı tartışarak uzatmanın ne manası var.
    kaldı ki ne alıcısın ne satıcı. ne diye yoruyosun yani.

• anakart gün sonuna kadar rezervedir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.