Şimdi Ara

ASUS M51 SERİSİ KULLANICILARI (475. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.599
Cevap
8
Favori
572.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nessy

benim ekran kartı çok ısınıyordu, en sonunda bir gün açılmaz oldu gittim ekran kartı chipsetini değiştirdim 120 TL masrafı var, termal macunu yeniledim, fan hızlarını yükselttim yük altında 60-70 dereceyi geçmiyor, benimde öncede 80-90 C' larda dolaşıyordu fakat artık kafam rahat fanıda yağlattık sıfır ses...

tek ihtiyacım olan SSD Hard disk onuda alıcamda aynı zamanda dahili hard diski harici olarak kullanacağım arşim görevi görecek.. Win7 yüklü halihazırda.. hala i5 i7 ye ihtiyaç duymadım... duyunca alırım yeni bi laptop :]

anakartını değiştirme girişiminde bulunan SATA 3 destekli bir anakart uydurabilen varmı acaba m51'e?

Fan hızlarını nasıl yükselttiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: komutan16

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Bu sayfa öldümü ya, yazık olmuş eskiden son derce verimli, üretici bir sayfaydı. Sağlık olsun...

Model öldü komutan

Dostum öldü de vallahi ben halâ vazgeçemedim. Bir de yavaşlama sorununu çözebilsem sorun olmayacak...

Bende vazgeçemedim 2008 Mayıs aldım hala kullanıyorum

• Arkadaşlar, ben bu notbook'u aldığımda kutusundan kurulum CD'si çıkmadı sizlerde çıktımı? Format attığımızda napıcağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xp kuracaksanızki tavsiye ederim,Driver leri indiriceksiniz,Xp sp2 cd temiz edeceksiniz yada internetten indireceksiniz gerisi kolay.
  • quote:

Xp kuracaksanızki tavsiye ederim,Driver leri indiriceksiniz,Xp sp2 cd temiz edeceksiniz yada internetten indireceksiniz gerisi kolay.

Hayır arkadaşım XP'yi kurmayacağım, sadece notebook yavaşladığı için format atmak istiyorum. Format atınca kurulum cd'si olmadığı için vista'yı tekrar kurabilirmiyim.

• quote:

quote:

Xp kuracaksanızki tavsiye ederim,Driver leri indiriceksiniz,Xp sp2 cd temiz edeceksiniz yada internetten indireceksiniz gerisi kolay.

Hayır arkadaşım XP'yi kurmayacağım, sadece notebook yavaşladığı için format atmak istiyorum. Format atınca kurulum cd'si olmadığı için vista'yı tekrar kurabilirmiyim.

Tekrar Vista yükleyecekseniz Recovery cd si lazım size,notebookla beraber veriyorlar onu eğer sizde yoksa kendinizde oluşturabilirsiniz.
    Google'a Recovery cd yazarsanız faydalı bilgiler çıkar

• quote:

quote:

quote:

Tekrar Vista yükleyecekseniz Recovery cd si lazım size,notebookla beraber veriyorlar onu eğer sizde yoksa kendinizde oluşturabilirsiniz.
    Google'a Recovery cd yazarsanız faydalı bilgiler çıkar

Araştıracağım teşekkürler...

• beyler benim ekran chip seti yandı sonra ikinci el bir chip set taktırdım o zamandan beri oyun oynayamıyorum cs 1.6 da bile reset atıyor acaba sıfır ekran chip setini bulma imkanım var mı ? ve fiyatı kaç lira olur tahminen ?
  • Hocam maalesef yok oyle bir ihtimal. Bulsaniz da 300 Lira falan olur en az.

• sağolasın evo çok yardımın oldu bana bu konuda
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-notebook-dizustu-asus-m51sn250dv-yeni-garantili-82675527/detay
    bu iş görür mü peki reset atmadan oyun oynayabilir miyim ? oyunda starcraft2.
  • Fotografa guvenme. Telefon acip sor hocam. Uzerinde chipset var mi ?

Varsa sonradan mi takilmis orijinalinde mi varmis ?

Chipset olmayan anakartin faydasi olmaz sana biliyorsun.

Butceyi ayarlayip en azindan mxm 2 destekli ekran karti olan bir bilgisayar almak lazim sana. Cok masraf ediyorsun bilgisayara. Benim zoruma gidiyor gercekten.

• eyvallah dostum sağolasın .
    bütçe sıkıntısı olmasa zaten çoktan yeni bir şey alırdım ama para yok işte. youtubeda hd video izleyince bile reset atıyor bazen kafayı yememek elde değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

T9400 anakart degil islemci modeli.

Her neyse.

Suruculer eksik

Asusun sitesinden indirmeniz gerekiyor

yanlış yazıldığı aşikar düzelttiğin için teşekkürler yine de,

gerçek bir çözüm arıyorum genel geçer ibarelerden ziyade,

Her neyse

win 7 x64 için bahsettiğim sorunları çözebilen var mı asus'un sitesinde çözüm bulamadım?

sorunlarım

1-express gate çalışmıyor
    2-altec lansing tuşları çalışmıyor(sadece iexplorer tuşu çalışıyor)
    3-parmak izi okuyucu çalışmıyor
    4-5.1 sesi nasıl aktif hale getireceğim...
  • Temiz asus m51sn 4 gb model var elimde arkadaşlar satıyorum
  • 4 senelik bilgisayarım kaçıncı perte çıkışı sayamadım artık lanet olsun sana asus
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue spirit

4 senelik bilgisayarım kaçıncı perte çıkışı sayamadım artık lanet olsun sana asus

Ne tip sorunlar çıkardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

4 senelik bilgisayarım kaçıncı perte çıkışı sayamadım artık lanet olsun sana asus

Ne tip sorunlar çıkardı

bikere ekranın kasaya bağlantıları koptu o kadar dandik ki bağlantılar ondan sonra anakart ekran kartı yandı daha sonra mario bile açamaz oldum yeni takılan her kartı yaktı 1000 liralık masrafa soktu beni en son ekran 6 parçaya ayrılmıştı
  • mühendisliğinde bir hata var sanırım, benim ekran kartı da yandı, aynı model kullanan başka bir arkadaşın ki de yandı. burada da yandı diyenler oldu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 06_EMRE

quote:

Ne tip sorunlar çıkardı

bikere ekranın kasaya bağlantıları koptu o kadar dandik ki bağlantılar ondan sonra anakart ekran kartı yandı daha sonra mario bile açamaz oldum yeni takılan her kartı yaktı 1000 liralık masrafa soktu beni en son ekran 6 parçaya ayrılmıştı

• 4 yıl 3 aydır sorunsuz kullanıyorum...
    Nazar değmesin.
  • 
Sayfa: önceki 473474475476477
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.