Şimdi Ara

Asus K555UB-XO099D (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
8.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim şarja takılı oyna eğer kasmıyosa söyle kasıyosa yapcak bir şey yok. Bir de n11 den mi aldın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim şarja takılı oynayıp dene birde kasımıyosa söyle kasıyosa yapacak bir şey yok.
    N11 den mi aldın?

• Arkadaşlar bu modeli şubat 2016 da aldım ben de 8gb olanı genel olarak csgo oynadım kasma sorunu pek azdı bu oyun için diğerlerini denemedim pek vaktim de yoktu neyse nisan mayıs ayı gibi finallere çalıştığım için günde yarım saat kadar kullanabiliyordum laptopu haziranda da öyleydi ancak geçen haziran ayında yine akşam eve gelip bi açıyım dedim baktım menteşe gitmiş bildiğin durduk yere kopmuş araştırdım az benzer sorunu yaşayan çok arkadaş varmış bu modelde mi genel olarak mı bilmiyorum ama Menteşe kaynaklı bi üretim sorunu olduğu kesin
    Bu mesaja eklenen görseller:

Asus K555UB-XO099D Asus K555UB-XO099D

• quote:

Orijinalden alıntı: sinirlii

ben aldım bu modeli 1 haftadır kullanıyorum. oyun oynamadıgım için performans olarak değerlendiremem ama şu ana kadar hiç bir sıkıntı olmadı. sadece bir kere güncel olan sürücüyü yüklediğim için hoparlörden ses gelmedi, sonra onu kaldırıp tekrar önceki sürümü yükledim sorun düzeldi. her zaman güncel sürücülere güvenmemek lazım. özellikleri ihtiyacını karşılayacaksa tavsiye ederim, zaten birçok kişinin dediği gibi f/p ürünü, 2000 liraya kadar alınablecek en iyilerden biri

menteşe sıkıntısı yaşıyor musunuz? malzeme kalitesi nasıl acaba ben de düşünüyorum almayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: salih-amel

quote:

Orijinalden alıntı: sinirlii

ben aldım bu modeli 1 haftadır kullanıyorum. oyun oynamadıgım için performans olarak değerlendiremem ama şu ana kadar hiç bir sıkıntı olmadı. sadece bir kere güncel olan sürücüyü yüklediğim için hoparlörden ses gelmedi, sonra onu kaldırıp tekrar önceki sürümü yükledim sorun düzeldi. her zaman güncel sürücülere güvenmemek lazım. özellikleri ihtiyacını karşılayacaksa tavsiye ederim, zaten birçok kişinin dediği gibi f/p ürünü, 2000 liraya kadar alınablecek en iyilerden biri

menteşe sıkıntısı yaşıyor musunuz? malzeme kalitesi nasıl acaba ben de düşünüyorum almayı.

Arkadasa yazmissiniz ama ben de alali bir hafta oldu neredeyse su an icin bir sikinti yok. Bu fiyata alinabilecek en iyi laptop oldugunu dusunuyorum. Mentesede herhangi bir aciklik olusmadi henuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ToisAndro kullanıcısına yanıt
    Hocam bu cizirti hic gitmiyomu benim acioista bi basliyor mesela suan 20 dk dir var o cizirt8 bszen gidiyoda sanirim bilmiyorum neden sizce cozebildinizmi asus la iletisime gecsek ne olur

• Yaklaşık bir aydır kullanıyorum.4 Gb olarak almıştım ama sonradan 4 gb daha ekledim.Bazı arkadaşlar oyunlarda kasma yapıyor diyorlar . CS:GO vs vs .. Nvidia denetim masasından oyunun hangi ekran kartıyla oynatılacagını seçtikten sonra kasma olmuyor. Birde şarja takıp oynayın . Ben gayet memnunum . Herhangi bir sorun çıkartmadı bana . Geç açılıyor , hoparlörde cızırtı var diyorlar . Bunların hiçbiri bende yok . Bilgisayar yaklaşık 25 saniye içerisinde masaüstüne geliyor. Bence gayet hızlı . Ses seviyeside tatmin edici.Tabi sizin beklentilerinizi bilemem. Bilgisayar hakkında sormak istedikleriniz olursa özel mesaj ile ulaşın arkadaşlar.Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım . Saygılar ..
  • Bende dün aldım ürünü format atiyorum formattan sonra acilirken win7 logosu borlesirken takiliyo donuyo ve acilmiyor bunun cozumunu bilen varmi saygilarimla
    Bu mesaja eklenen görseller:

Asus K555UB-XO099D

• windows 10 pro kurmanı tavsiye ederim. win7 artık güncel değil ve yeni pc donanımlara göre değil.
  • Ürünü bu akşam sipariş ettim, gelince 4 gb daha ram takip 240 lık ssd mi takacağım. Umarım arkadaşların yaşadığı menteşe sorunu olmaz sanırım bunlarda biraz kronik. Hadi hayırlısı. Şuanda kampayadan 1779'dan gittigidiyor visa card ekleme kampanyasıyla 1690 a geldi. Fiyatı gayet uygun geldi özelliklerine göre gelince yorumlarımı yazarım...
  • Hangi satıcıdan aldın link paylaşır mısın

• Bende Integrabilgisayardan yenilenmiş doa ürünü olarak aldım. Kozmetik olarak çok temizdi üzerinde jelatini dahi duruyordu çok az kullanılmış ürün geldi.

İlk W8.1 kurup ücretsiz w10 yükseltme yaparak yasal lisanslı kullanacaktım.

Fakat W8.1 için TouchPad ve Wifi driver desteği olmadığı için donanımları tanıtamadım direk w10 pro yükledim.

Fiyat olarak da 1579tl idi %10 gg indirim çeki ile 1421tl ödedim yanında worldcard kampanyasından 100 tl de para puan gelecek. Şuan stok kalmadı satıcıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d4hi -- 1 Ekim 2016; 14:55:47 >
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünün optik okuyucusu 9.5 mm olan slim model midir? SSD ye geçiş yapıcam, mevcut HDD yi optik slota takmayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kOnUrC@N

Hocam ürünün optik okuyucusu 9.5 mm olan slim model midir? SSD ye geçiş yapıcam, mevcut HDD yi optik slota takmayı düşünüyorum.

Teknik olarak 9.5mm mi bilmiyorum resimden anlayabilir misin?

Asus K555UB-XO099D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bir sorum olacaktı acaba ram ve hdd upgrade yapsam 4 gb lık olanı aldım garantiden çıkarmı bilgisayar
  • Arkadaşlar bilgisayar hakkında soru soran arkadaşa özelden yazdığım mesajımı aynen kopyalamak istiyorum.Bilgisayar hakkında görüşlerimi belirttim. İyi akşamlar :)
    quote:

Hocam bilgisayar elime çarşamba ulaştı benim konumum pek uygun değildi kargo bulamadı vesayir ondan geç teslim aldım. Cihazı teslim alır almaz windows u kurdum. Birkaç gün öyle kullandıktan sonra şuan sipariş ettiğim ek 4 GB ram de elime ulaştı. SSD Diskim de memlekette kalmıştı, onu da getirtip takmış bulunmaktayım. Cihaz SSD ve Toplamda 8 GB ram ile bence gerçekten uçuyor. Donma takılma vesayir hiçbir şey yaşamadım. Windowsu ve Driverları kurmam 20 dakika sürdü. Cihazda sorun olarak nitelendirilebilcek şeyleri yazmak isterim;

-Bilgisayarın Harddiski sesli çalışıyor. Çok sakin ve sessi bir yerde kullanıyorsanız bilgisayarı kafaya takabilirsiniz. Ben SSD yi taktım ses sorunu filan kalmadı ve gayet de hızlandı bunu böyle çözebilirsiniz.
    -Ürünün rami orijinal 4 gb ile geliyor tavsiyem her türlü en azından ek 4 gb alıp toplamda 8 gb'ye çıkarmanız.Niye diye soruyorsunuz biliyorum günlük kullanımlar için gayet yeterli ama arada sırada oyun oynamak isterseniz ki gt940 kötü bir ekran kartı değil, fakat ram yetişmediğini söylemiş çoğu kişi, şahsen ben denemedim dahaca.
    -Cızırtılı ses sorunu ben yaşamadım. Driverlar üründen çıkan cd ile gelenler bende şuan. Ama cızırtı yok. Hatta ses sistemi bence bi laptop için çok iyi. Oturup rahatça film izleyebilirsiniz arkadaşlarınızla kimse ses az demez. %20 civarı ses bile sakin sessiz bir odada gayet yeterli deyim siz anlayın gerisini :)
    -Ek olarak bence caps ve num lock u belirten bir ışık bence çok hoş durabilirdi. Çok da önemli değil ama benim için.
    -Ürünün klavyeye elinizin temas ettiği yer alüminyum anladığım kadarıyla. Gayet serin geldi bana. Ama alt kısım plastik ki çok da önemli olduğunu düşünmüyorum ısınma sorunu zaten yok cihazda.

Üründen genel olarak memnunum menteşe sorunu yaşamazsam başka bir sorun yaşayacağımı düşünmüyorum. Kolay gelsin, iyi akşamlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanane_amk

Bende bu bilgisayarı almaya karar verdim ancak ram ve ssd eklemek istiyorum sdd nasıl bir şey almalıyım ssd tavsiyesi ve ram tavsiyesi verirmisiniz bu arada n11 den alacağım ssd ve ramle birlikte alsam kurup gönderirler mi son olarak windows 10 korsan yüklersem sıkıntı olmaz de mi ?

Ram takarsın da ssd takamazsın garanti dışı kalır.

• quote:

Ssd olmadan bu bilgisayarın hızı yeterli olur mu peki rami ve bilgisayarı n11den alsam n11 monte edip gönderir mi

Bilmiyorum n11 montaj işlemi yapıyor mu yapmıyor mu ama takması çok basit zaten altta herkes takabilsin diye küçük bi kapak var zaten hız konusuna gelince ssd tabi daha iyi olur ama 2 yıl kullanırsın sonra garanti bitince takarsın ssd yi risk alırım dersen alınca tak

• quote:

Pekihttp://www.ebrarbilgisayar.com/asus-k555uq-dm028dc-i5-6200u-12gb-1tb-2gb-940mx-156-freedos-pmu355232
    Bu laptopu almam daha iyi olmazmı

Panel full hd alınabilir.

• durduk yere menteşesi kırıldı bilgisayarın. şimdi işin yoksa garantiye yolla.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.