Şimdi Ara

+++ASUS GTX770 DIRECTCU II O.C Kullancı İncelemesi+++(BOL OYUNLU BOL SS'Lİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
2.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İyide ben 802 TL verdim karta. şimdi 650 versem elbette almam asla çünkü 400 küsür vermem gerek 770 için. Ama şu an 200 verip kapatacam olayı. Birde değiştirmemin sebebi sitede 700 yazıyor kartın fiyatı ben 800'e aldım sordum, Vatancıya aga bu fark ne? Abi senin axess kart dedi ve int ile buranın fiyatlar farklı olur hep dedi. Yediğim bu kazığın aralığını kapamam lazım Saçmalardan seçmeler yani. İlla mağazaya gel bak ürünü yerinde gör felsefesi. Fiyat orda başka burda başka
  • BORUBEY06 kullanıcısına yanıt
    Ha bak o olur. Eğer Vatan geri alıp sana 800 tl lik değişim fişi verecekse 1 saniye düşünme direk geri verip GTX770 al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: narnia127

Ha bak o olur. Eğer Vatan geri alıp sana 800 tl lik değişim fişi verecekse 1 saniye düşünme direk geri verip GTX770 al.

Vermek zorunda çünkü önceki kartım 660 ti 'yi değiştirip 760 aldım. FPS olarak 660ti den daha üstün 760 ama araştırısanız gtx 760 ara model olarak anılıyor genelde. Kutusunu aldığımda anladım, merdiven altı üretimi gibi kutusu ve içeriğinin kalitesi sıfırın altında. %30 indirim bana kredi kartımdan ötürü %20 gibi yansıdığından çok ödüyorum. Bonus kartım da yok malesef. 800 e verip 200 küsür katım 770 almak daha mantıklı geliyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: BORUBEY06

quote:

Orijinalden alıntı: narnia127

1920x1080 yerine 1280x1024 oynayabilirsin. Ekran kartın çok iyi ama işlemciden kaynaklı olabilir diye tahmin ediyorum. Crysis 3 zaten o konularda biraz acayip bir oyun. Veya high a çekersin ayarları. İnternette resimler var Crysis 3 minimum ile maksimum görüntü arasında fark o kadar az ki :) Yani görüntü kalitesinden kaybın olmaz.

aslında aklımda ekran kartını 770 yapıp işlemciyi o.c yapmak var. Tabi uzun vade de düşünüyorum. Crysis 3 ü asla oynamam ama oyunlarda kıstas olarak alınıyor. Çoğu kişinin referansı crysis 3 ve Bf4

Keske 660 ti den, 770 e gecseydin.

Tablodan daha ayrıntılı bakabilirsin.

• 660 ti den 770 e geçmenin bedeli 450 TL den fazla 760 alıp hesap yaptım. Alıştıra alıştıra derlerya o hesap oldu benim iş. Birden 770 e geçmek kalp kirizi sebebi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BORUBEY06

660 ti den 770 e geçmenin bedeli 450 TL den fazla 760 alıp hesap yaptım. Alıştıra alıştıra derlerya o hesap oldu benim iş. Birden 770 e geçmek kalp kirizi sebebi

Keşke dedik.. Fiyat farkı dolar sağolsun. Aralıkta 850 liraydı GTX 770 %25 indirimli hali. GeForce 800 serisinde değişime saklayın.
  • Eline sağlık güzel bir konu olmuş böyle konuları daha sık görürüz inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Eline sağlık güzel bir konu olmuş böyle konuları daha sık görürüz inşallah.

Eyv. Hocam saol... Güzel inceleme oldu gerçekten...

@bladeburak nickli arkadaşa katılıyorum ultra detay hastası değilseniz gtx770 çok iyi bir kart... Tabiki GTX titan 780 yada 780ti çok daha iyi ve ciddi fark var aralarında ama bende gtx770 den sonra 8 serisinde değiştiririm artık kartı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 4 Şubat 2014; 15:24:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 760 var şu an bende "http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=87213694 " bu konuda konuşmuştuk sizinle 760 var ama 250 TL verip 770 almayı düşünüyorum. Ama düşünüyorum şu an. Bakalım hayırlısı
  • hocam emeğinize sağlık. oldukça faydalı bir kullanıcı incelemesi.
    ben de gtx780 sli incelemesi yapmak istiyorum. daha çok sli ile ilgili problemleri gözler önüne sermek istiyorum.
    ancak iş güç derken vakit kalmıyor. : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: canskru

hocam emeğinize sağlık. oldukça faydalı bir kullanıcı incelemesi.
    ben de gtx780 sli incelemesi yapmak istiyorum. daha çok sli ile ilgili problemleri gözler önüne sermek istiyorum.
    ancak iş güç derken vakit kalmıyor. : )

Aynen hocam iş güç arasında yaptım benim 2 günümü aldı bu inceleme...ama iyi oldu herkes faydalanır fikir sahibi olur...3dmark Heaven gibi testler çok zaman alıyor... Bide Upload resimleri Upload etmek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 4 Şubat 2014; 17:10:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.