Şimdi Ara

Asus Geforce STRIX-GTX1080-A8G-11GBPS 8GB 256Bit GDDR5X Ekran Kartı MAğdurları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
4
Favori
3.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    iptal edicez dediler çek vs yok iptal de olmadı
  • geç kaldın sayın ahlak bekçisi, başla hadi şimdi öğütler vermeye
  • Biz 3 kişi aldık.
    Asus Geforce STRIX-GTX1080-A8G-11GBPS 8GB 256Bit GDDR5X Ekran Kartı MAğdurları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonzai -- 15 Ocak 2018; 11:43:40 >
  • gonzai kullanıcısına yanıt
    Hayırlı uğurlu olsun. Aldıysanız nasıl aldınız, hakem heyeti kararıyla mı, ödemeyi nasıl yaptınız? Hiçbir bilgi vermeden aldık diyorsunuz. Ne bilelim bu fiyata aldığınızı, adınızı adresinizi gizleyip faturanın ürün ve fiyat kısmının fotoğrafını da atın inanalım. Bize de yol gösterin, bu faturayı delil gösterip biz de alalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Hayırlı uğurlu olsun. Aldıysanız nasıl aldınız, hakem heyeti kararıyla mı, ödemeyi nasıl yaptınız? Hiçbir bilgi vermeden aldık diyorsunuz. Ne bilelim bu fiyata aldığınızı, adınızı adresinizi gizleyip faturanın ürün ve fiyat kısmının fotoğrafını da atın inanalım. Bize de yol gösterin, bu faturayı delil gösterip biz de alalım.

Sizi inandırmak gibi bir gayem olduğunu nerden çıkardınız? İnanmıyorsanız inanmıyorum der geçersiniz. :)

eğer yardımı olacaksa müşteri hizmetlerini aradım. Olayı anlattım ve haklı olduğumu söylediler. Yolladılar ürünü bukadar yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonzai -- 21 Ocak 2018; 3:5:34 >
  • arkadaşlar thh’ye başvurdunuz mu? olumlu geri dönüş alan oldu mu acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünü Hepsiburada satmıyordu ki nasıl Hepsiburada kutusu ile geldi? Satıcının yaptığı hatayı Hepsiburada kendisi ürünü göndererek neden zarara girsin? Tabi hatayı Hepsiburada yapmış ise bilemem.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yine mi fiyatlandırma hatası ,bu ülkede kimler ekmek yiyor görün işte ,adamlar bir ürünün fiyatını dahi doğru girmeyi beceremiyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir arkadaş ürünü teslim almış. darısı diğer arkadaşların başına.
  • kara lehime çıktı itiraz süresini bekleyip ondan sonra hepsiburada ya başvurucam ürün için
  • thh kararı neticesinde bir süre gelişen pazarlıklar sonucu hb hediye çeki tanımladı ben de gigabyte gtx1080 g1 gaming aldım indirime denk getirip .
    Darısı diğer başvuran arkadaşların başına Asus Geforce STRIX-GTX1080-A8G-11GBPS 8GB 256Bit GDDR5X Ekran Kartı MAğdurları
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.