Şimdi Ara

550TL! Asus Expedition RX570 OC 4GB Garantili Kutulu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
1.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 550TL! Asus Expedition RX570 OC 4GB Garantili Kutulu
    Asus Expedition RX570 OC 4GB Garantili Kutuludur. Sorunsuz tertemiz.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 550 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 29 Ocak 2020 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam satma niyetin varsa fiyatı gözden geçir. Sıfırını 950 tl ye aldım dün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Hocam satma niyetin varsa fiyatı gözden geçir. Sıfırını 950 tl ye aldım dün.
    Hocam yanlış anlama da adam zaten senin aldığın fiyatın yarısına satıyor daha ne yapsın 300 TL ye mi satsın. Malum siteye bir bak istersen HD 5570 lere 200 TL GTX 750 Tİ'ye 500 TL isteyen adamlarla dolu. Bu kartın adının bile onlarla yan yana gelmesi ayıp iken kimse de ölücülük yapmasın artık. Tamam burası donanımhaber genelde fiyatlar ve alıcılar daha mantıklı ancak bence siz de suyunu çıkarmayın. Aynı karttan ben kullanıyorum çok da memnunum. Keşke sıfırına o kadar para vereceğinize 11.11 de RX 580 alsaydınız o paraya. Hayırlı günler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CcOsmanLı

Hocam yanlış anlama da adam zaten senin aldığın fiyatın yarısına satıyor daha ne yapsın 300 TL ye mi satsın. Malum siteye bir bak istersen HD 5570 lere 200 TL GTX 750 Tİ'ye 500 TL isteyen adamlarla dolu. Bu kartın adının bile onlarla yan yana gelmesi ayıp iken kimse de ölücülük yapmasın artık. Tamam burası donanımhaber genelde fiyatlar ve alıcılar daha mantıklı ancak bence siz de suyunu çıkarmayın. Aynı karttan ben kullanıyorum çok da memnunum. Keşke sıfırına o kadar para vereceğinize 11.11 de RX 580 alsaydınız o paraya. Hayırlı günler dilerim.

Alıntıları Göster
    Hocam ben yazdığımda arkadaş 750 TL istiyordu.

• quote:

Alıntıları Göster
    Aldığınız ekstra indirimli fiyat için tebrik ederim, ancak, buradaki ölücülerle baş edebilmek için pazarlık payı da bırakıyoruz. Ha bu fiyattan pazarlık falan yapmam o ayrı.

Bu forumda daha doğrudüzgün mal satmadım, %99.9 herkes boş laf.
  • cronus75 C kullanıcısına yanıt
    Ben uzun yıllardır forumda aktif üyeyim. Aldım sattım vs. fakat görüyorum ki bu mining ve dolar kuru muhabbetleri yüzünden herkes kafasına göre fiyat çeker olmuş. Fiyatınız makul olduğu sürece emin olun alıcısını bulursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    O zaman ayrı tabi ancak şuan fiyatın gayet makul olduğunu düşünüyorum :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.