Şimdi Ara

Asus DSL-N12E ya da TP-Link TD-W8961N Kullanan var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TTNet'in vermiş olduğu Airties RT212 model modem beni çıldırtma aşamasına getirdiği için yeni modem almayı düşünüyorum.. Önce TP-Link TD-W8961N almayı düşünüyordum ancak şuan nedense Asus DSL-N12E'e doğru dönmüş durumdayım

TP-Link TD-W8961N ve Asus DSL-N12E kullanan (eğer varsa) arkadaşlardan bir kaç soru soru sormak istiyorum

1-) Modem'i birden fazla cihaz aynı anda kullandığında modem sıkıntı yapıyor mu ?
    2-) Lan ve Wireless arasındaki trafik dağılımını iyi ayarlayabiliyor mu ? ( TTNet'in vermiş olduğu modem beni bu noktada çıldırtıyor , Ya Kablolu ağ ya da Wireless ağ felç oluyor)
    3-) Duvarlar arası çekim gücü nasıl ?
    4-) Modem arayüzünde MTU Ayarı var mı
    5-) Telnet üzerinden anlık MTU değişimi yapılabiliyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by__metallica -- 7 Aralık 2012; 2:02:43 >

• tp link son günlerde çok kaliteli usb wireless adaptörler switchler ve modemler üretmeye başladı önere bilirim MTU hariç geri kalan bütün özellikler var
  • bende bu konuda bilgi almak istiyorum.. bu iki modem arasında kaldım bende.. bilgisi olan varsa arkadaşın sorularına cevap verebilirse sevinirim...
  • tp link denemedim ama dsl-n12e nin bir kaç kere hafızasını sıfırladığını gördüm. Tp-link in zaten amacı belli ucuz olsun. biraz daha üst seviye cihazlara bakabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.